O mně


Ivan Horňák

Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Vítám Vás na webových stránkách realitní kanceláře REALITY HORŇÁK spol. s r. o. Jmenuji se Ivan Horňák, smanželkou a dvěma dcerami bydlím v Bechyni, moje realitní kancelář sídlí v Týně nad Vltavou.

V realitách se pohybuji již šestnáctým rokem a za tuto dobu jsem prodal 431 nemovitostí. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, úspěšně jsem prodal nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku. Jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí.

Fascinují mě moderní technologie, jejichž prostřednictvím nemovitosti nabízím. Ke každé nemovitosti pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím Home Staging, vytvářím schématické půdorysy s 360° fotografickou prezentací. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. V současné době jsem jediným realitním specialistou v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost?

Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi?

Neváhejte a cinkněte mi - volejte kdykoliv - 603 236 139

Přijměte laskavě moje pozvání na posezení u dobré kávičky a na nezávazné popovídání.

Těším se na Vás :-)

 

Ivan Horňák

realitní specialista pro jižní Čechy

1. makléř s dronem

 

Hornak_dron_1

 

 

0 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
0 spokojených klientů
0 prodaných nemovitostí

Proč právě se mnou?

3 věci, které moji klienti nejvíce oceňují.

ODBORNOST A PROFESIONALITA

Jsem autorizovaným stavitelem ČKAIT, registrovaným pilotem dronu u ÚCL s povolením k provádění leteckých prací, držitelem koncese na tržní oceňování nemovitostí.

MAKLÉŘINA 21. STOLETÍ

Samozřejmostí v prezentaci Vaší nemovitosti je videoprohlídka se záběry z dronu, půdorys s panoramatickými fotografiemi, podrobný popis nemovitostí a prezentace na nejnavštěvovanějších realitních portálech a sociálních sítích.

KLIENTSKY PŘÍVĚTIVÉ PROSTŘEDÍ

Osobní přístup, otevřenost, smluvní volnost. Přijměte, prosím, moje pozvání na nezávazný rozhovor u dobré kávy. Volejte 603 236 139

Pro prodávající


Uvažujete o prodeji své nemovitosti? Nevíte kde a jak začít, řešíte, zda prodávat sami, anebo přes realitku? Nejste si jisti právním stavem nemovitosti, nedokážete stanovit její cenu? Nemáte ponětí o tom, co je zapotřebí připravit před prodejem a co následuje po prodeji? Netušíte jak vlastně všechno probíhá?

Mám pro Vás tedy první radu – projděte se do kuchyně, zalijte si dobrý kafčo, vraťte se zpátky a pojďme na to :-)

Prodej nemovitostí, ale i např. převod členského podílu v bytovém družstvu, je velmi složitou a komplikovanou činností. Nový občanský zákoník zcela jednoznačně vyjmenovává povinnosti účastníků smluvního vztahu, ale k tomu je zapotřebí i celé řady povinností dalších, které v zákoně nenajdete. A v tak složitém vztahu, kterým je převod vlastnického práva, případně členského podílu, úhrada a výplata kupní ceny, daňové následnosti atp., můžete narazit na mnohá úskalí, která Vás v lepším případě různě pozdrží, ale v tom horším případě jsou způsobilá připravit Vás o nemovitost i o peníze.

Pakliže čtete tyto řádky, asi už máte jasno v tom, že jedinou správnou cestou je spolupráce s realitním profesionálem. Zcela správně jste zavrhli možnost samoprodeje na různých bazoších a bezrealitkách. Buďto je to tím, že jste prostě chytří (upřímně gratuluji), anebo jste si prošli peklem samoprodeje, kdy Vám na základě Vámi podaného soukromého inzerátu volají makléři, makléřky a spekulanti :-(

Tak tedy k věci – jak vlastně vypadá spolupráce s realitním profesionálem?

Znovu si tedy připomeňme o co Vám jde – chcete prodat ideálně rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu. Pojďme na to:

  1. Potkáme se spolu osobně – u Vás doma, u mě v kanceláři, anebo v příjemné kavárně – volba je na Vás a kafe platím já :-). Během zhruba půlhodinky, až hodinky si pozorně vyslechnu Vaše potřeby: co prodáváte, proč prodáváte, jakou máte představu o ceně, zda prodáváte nemovitost z dědictví, nepotřebnou chatu, či chalupu, anebo se jedná o vlastní bydlení a potřebujete prodej sladit například se stěhováním…
  2. Na tomto webu jste se v článku MOJE MAKLÉŘINA seznámili se způsobem mé práce. Rád Vám vysvětlím případné dotazy k fotografování, natáčení, pořízení 360°-ti stupňové prezentace a nalétání nemovitosti dronem.
  3. Z mého webu přesně víte, že naše spolupráce se bude odvíjet na základě písemné exkluzivní smlouvy. Návrh smlouvy je rovněž k dispozici v náhledu článku MOJE MAKLÉŘINA. Jsem připraven Vám vše podrobně vysvětlit a akceptovat případné návrhy na úpravu smluvního vztahu. Poté si domluvíme, kdy se sejdeme k podpisu smlouvy o zprostředkování.

Podpisem smlouvy jsme stvrdili svou spolupráci. Co Nás čeká dál?

Žijeme v jedenadvacátém století a tak máme možnost nemovitost prezentovat tak, aby zaujala, aby byla nabídnuta se všemi klady i zápory. Ano, i se zápory. Proč skrývat drobné vady, které se objeví prakticky u každé nemovitosti, dokonce i u novostavby. Jde o to vybudovat s kupujícím solidní, důvěryhodný vztah. Vy mu předáváte SVOU nemovitost, on vám SVOJE peníze :-) Nový občanský zákoník dává kupujícímu možnost uplatnit skryté vady po dobu pěti let. A co že je a co není skrytá vada? Rozumíte tomu? Víte, jak se s případnou skrytou vadou a jejím uplatněním vypořádat? Já ano - a proto Vám, jako nezbytnou součást realitního a právního servisu, nabízím maximální ochranu a bezpečnost prodeje - bez následných nemilých překvapení.

Tak jak tedy na to?

1. Zjistime současný právní stav!

Osobní vlastnictví a vlastnictví družstevní mají svá specifika. Pro prodej je nutné připravit písemné podklady, shromáždit nabývací tituly (kupní smlouvu, darovací smlouvu, usnesení o dědictví, dohodu o převodu družstevního podílu) zjistit případná omezení vlastnického práva (zástavní práva, věcná břemena, ale i specifikace spoluvlastnictví...) a vyhnout se případným potížím. Víte jak se vypořádat s věcným břemenem, zástavním právem a jak vyřešit spoluvlastnictví? Já ano, pojďme tedy do toho společně.

2. Uklidíme!

Jistě to znáte: "oko kupuje". Kupující chce nemovitost vidět jako tu SVOJÍ vysněnou, uklizenou, bez Vašich osobních věcí. Moderně se tato metoda nazývá HOME STAGING - příprava nemovitosti na prodej. Doporučuji nepodceňovat. Víte, jak na to? Já ano, rád Vám s ním pomůžu :-)

3. Jde se na to!

Během nějakých dvou hodinek (záleží na rozsáhlosti nemovitosti) připravíme prezentaci tak, aby o nemovitosti vypověděla co nejvíce.

LETECKÉ ZÁBĚRY DRONEM - zájemce chce vidět i okolí Vaší nemovitosti, kde si budou hrát jeho děti, kde bude venčit domácího mazlíčka, kam si půjde zaběhat. Zajímá ho nejbližší les, řeka, koupaliště. A tak mu pomocí dronu nabídneme záběry, jako by se nad Vaší nemovitostí prolétl v letadle. Vaši nemovitost si zamiluje :-)

FOTOGRAFIE - profesionálním fotoaparátem se širokoúhlým objektivem vše pečlivě nafotíme a na závěr vybereme ty nejlepší záběry.

VIDEOPROHLÍDKA - kamerou se stabilizátorem pořídíme profesionální záběry, kterým se ve studiu dostane finální podoby s dynamickým střihem, titulky a ozvučením. 

PŮDORYS S 360°FOTOGRAFIEMI - v každé místnosti "pouze" jedna fotografie třistašedesátkovým foťákem, ale na monitoru pak vidíte byt jako na dlani - jako byste stáli uprostřed místnosti, točili se na podpatku a při tom vidíte v potřebných detailech stěny, strop, podlahu i výhled z okna. Při tom máte možnost přecházet z jedné místnosti do druhé a prohlížet, prohlížet, prohlížet.

Co myslíte - zvládnete toto vše s foťákem ve Vašem mobilu? Nebo si budete kupovat novou zrcadlovku, objektivy, třistašedesátku a dron? Nechte to na mě - to všechno už pro Vás mám :-)

 A jde se inzerovat!

Z výše uvedených podkladů zpracujeme ty nejkvalitnější fotografie, ve studiu se nastříháme, ozvučíme a otitulkujeme video, zpracujeme půdorys nemovitosti s 360° fotografiemi a exportujeme na nejnavštěvovanější realitní portály a sociální sítě včetně  you.tube. Máte na to čas? Já ano :-) 

Připravujeme osobní prohlídku nemovitosti.

Pro prodej nemovitosti jsme udělali vše. Zájemce vidí nemovitost v nejmenších detailech. Nabídkou jsme zacílili na přesný okruh zájemců, kteří už půjdou na osobní prohlídku s přesnou představou. Kvalitní prezentací nemovitosti eliminujeme "čumily", kteří by stejně na závěr stejně řekli: "... jé, já si to představoval jinááák".  To jsou ti "realitní turisti", "zloději času"... Rozpoznáte je? Já ano - ještě před osobní prohlídkou zájemce "vyzpovídám" zeptám se na jejich osobní potřeby, motiv, proč chtějí právě Vaší nemovitost kupovat, proberu s nimi jejich možnosti financování koupě a případných oprav. Proč? Abych Vám ušetřil čas. Vím, že není příjemné nechat si chodit po nemovitosti lidi, kteří se přišli "jenom podívat". Nebo snad chcete zbytečně ztrácet čas, který byste mohli strávit se svými blízkými? Já Vám ho ušetřím :-)

Sladká věta - "plácneme si!"

Skvělé - zájemcům se nemovitost líbí. Začíná právní maraton: prověření a doložení právního stavu nemovitosti, rezervační smlouva, předání potřebných podkladů bance, smlouva o smlouvě budoucí, příprava podkladů pro znalce banky, úvěrová smlouva, zástavní smlouva, kupní smlouva, smlouva o úschově peněz, zápis vkladu zástavního práva, čerpání kupní ceny do úschovy, vklad vlastnického práva do katastru nemovitostí, předání nemovitosti, smluvní převod dodávky médií do nemovitosti, čerpání kupní ceny z úschovy, daňové přiznání... Při tom všem čelíte časovému presu, liknavosti úředníků, potýkáte se s psychologickými aspekty prodeje, kdy si střídavě procházíte stavy euforie a naprostého zmaru... Zvládnete to sami? Máte na to čas a energii? Já ano :-)

TAK UŽ NEVÁHEJTE A CINKNĚTE MI, SPOLU TO ZVLÁDNEME :-)

VOLEJTE - 603 236 139

 Ivan Horňák

100117_portrét_9911

 

 

Moje makléřina


Práce realitního makléře mě opravdu baví a snažím se ji odvádět na moderní špičkové úrovni. Fascinují mě moderní technologie, jejichž prostřednictvím nabízené nemovitosti prezentuji potenciálním zájemcům.

Ke každé nemovitosti pořizuji:

- profesionální fotografie

- natáčím videoprohlídky se záběry z dronu - například byt 2+KK v Bechyni: https://youtu.be/dnhxapUEKuY

- vytvářím Home Staging - přípravu nemovitosti na prodej

- zpracovávávám podrobné popisy

-  vytvářím schématické půdorysy s 360° fotografickou prezentací - příklad bytu v Táboře: https://www.nview.cz/vp/vp-405/

Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu - jsem registrovaným pilotem, s povolením k provádění leteckých prací u Úřadu pro civilní letectví - v současné době jako jediný v regionu.  Prezentaci nemovitostí inzeruji na nejnavštěvovanějších realitních portálech a na sociálních sítích. Všechny tyto činnosti sledují jediný cíl - rychle, dobře a bezpečně prodat Vaší nemovitost, za nejvyšší možnou cenu.

Máte zájem prodávat Vaši nemovitost pomocí těchto moderních technologií?

Chcete poznat makléřinu 21. století?

Chcete Vaší nemovitost prodat rychle, dobře, bezpečně a za co nejvyšší cenu?

Neváhejte mi zavolat - 603 236 139

Těším se na Vás, 

Ivan Horňák, makléř s dronem :-)

Hornak_dron_1

Realizované zakázky


431 prodaných nemovitosti

Za patnáct let na realitním trhu jsem prodal už 431 nemovitostí (na úvodní fotografii prozatím nejsou vyznačeny všechny), v současné době jich mám v nabídce dalších sedmnáct.

Na této stránce pro Vás připravuji přehled všech prodaných nemovitostí s datem prodeje, kupní cenou a referencí od mých klientů. Stránka Vám tak pomůže v orientaci ve vývoji cen nemovitostí v čase. Posím jen o malé strpeníčko, web postupně doplňuji :-)

Pakliže uvažujete o prodeji své nemovitosti, anebo o prodeji hovoří někdo z Vašich blízkých, neváhejte mi zavolat. Rezervuji pro Vás číslo 404, ale spíše vyšší :-)

Volejte ihned - 603 236 139

Ivan Horňák

100117_portrét_9945

 Výběr z poskytnutých referencí:

O HORŇÁCÍCH, DOLŇÁCÍCH A PODDOLŇÁCÍCH

Nemohu spát, protože jetlag mám. Ale mohu psát, tak začínám: Připravujeme se na návrat z USA do domoviny. Chceme tu dožít, mezi svými. Jakýpak fraky, jsme zvyklí na své Horňáky, Dolňáky a Poddolňáky!

Jakpak se ti projevují ve funkci makléřů neboli reprezentantů realitních kanceláří?

Poddolňák připomíná švába a jemu podobnou havěť. Setkáš se s ním jednou a pak se jeho druhu vyhýbáš po zbytek svých dnů. Zdá se mi, že se jim líbí v realitních kancelářích M&M. Moje neblahá zkušenost s Poddolňáky mně stála celých 92.000,--Kč. Nedá se jim důvěřovat. Podepisovat něco Poddolňákovi bez brýlí a za 3 hodiny zjistit, že je nutné neodkladně odletět do USA a snažit se ihned smlouvu zrušit, je holá naivita! Šváb je černý jako ďábel, vychytralý jako liška a lstivý a dravý jako hyena. Má číhavý pohled. Z kousnutí od švába se budete hojit dlouhou dobu.

Ve své touze po domečku a chatě na dožití jsem pokračovala v pátrání další léto.

Vyhýbaje se švábům, potkala jsem Dolňáky. Dolňák je ten, co by vám prodal nos mezi očima. Každou kůču vám vychvaluje, naslibuje, navyšuje si cenu pro svou kapsu, nutí vás podepisovat smlouvy, které není možné dodržet. Např. si vymiňuje, že bude mít do 5 dnů (z Ameriky!) na svém kontě peníze v české měně, jinak, že vaše záloha desítek tisíc korun propadá jeho kanceláři!! Zatajuje závažné nedostatky okukovaných nemovitostí, např. že tam není pitná voda a že v jílovišti studnu nevykopeš ….. a že odpadní jímku musíš vyvážet každý měsíc!

Ztratila jsem veškerou naději! Ale pak jsem kápla …….. na Horňáka!!!!!!!!!!!

Definitivně Horňák, vždyť mu Pánbůh nadělil i to jméno! Jmenuje se Ivan Horňák. Má talent na odhadnutí potřeb a tužeb svých zákazníků. Nevodí Vás po všem možném ve snaze mít rychle vyděláno. Nevychvaluje vám a nesnaží se vám za každou cenu prodat něco, o čemž vy víte, že by to koupil jen idiot. (Ale Dolňák vás za takového idiota má!). Když si něco najdete sami, zatímco Dolňáci a Poddolňáci by vám nic neřekli, Horňák vás upozorní na skryté vady, defekty a doporučí: nekupovat! Nakonec vás přivede k něčemu, po čem mocně zatoužíte celou svou duší. To je ono! Horňák, tedy teď už jen pan inženýr Ivan Horňák, neoblbuje a nepodvádí. Vše, co řekne, splní. Dostanete od něj ty nejlepší služby, a ještě něco navíc. On i jeho paní vám ušetří spoustu práce, chození, vyřizování, protože jeho realitní kancelář umí a zařizuje všechno potřebné. Někdy s tatínkem jezdí a zaučuje se i jejich malá dcerka Ivanka.

Horňáků je v tomto byznyse málo!!

Když za námi přijela z USA na několik dní přijela dcera Diana, rozhodla jsem se na ni přepsat chatu. Nemusela jsem zařizovat vůbec nic a druhý den byla majitelkou krásné chaty ona!

Pan Horňák nám našel a pomohl koupit i kouzelný domeček na břehu Lužnice. Z každého okna vidíme na zámek na skále nad řekou. Je to jako bydlet na zámku, ale bez povinností, starostí a výdajů.

Teď skrze jeho kancelář prodáváme krásný panelák u Tábora a už máme naplánovanou další transakci.

„ S poctivostí nejdál dojdeš“, je  pravdivé české přísloví. Jak jen ti švábi na svou „ přirozenost“ doplácejí! „Swamps are being drained!“ (D. Trump)

Hledejte Horňáka! Já ho našla!

Blanka Lyckova, rositablanka@icloud.com, USA, Bechyně

 

Chtěla bych poděkovat panu Horňáku, realitnímu makléři, za jeho lidský a profesionální přístup. Poznala jsem jej, když jsem potřebovala rychle prodat svůj byt. Byla jsem s ním velice spokojena, o vše se mi postaral.
Všem doporučuji jeho služby.
Antoaneta Christova, Brno

 

Chci vyjádřit poděkování realitní kanceláři Horňák za prodej mého bytu v Bechyni. Trvale bydlím v Ledči n. Sázavou a starám se o svou nemocnou maminku(86 let), sama bych měla problém prodej realizovat. Od zadání prodeje mého bytu Reality Horňák až po realizaci prodeje (v průběhu půl roku) jsem se nemusela o nic starat. Pan Horňák zajistil za přijatelnou cenu i vyklizení mého plně zařízeného bytu. Všechny finální podpisové schůzky podřizoval pan Horňák mým možnostem a potřebám. Realitní kancelář mě ušetřila spoustu času a starostí. Obzvlášť si cením velmi korektního a vstřícného jednání.

Věra Hejdová, Ledeč nad Sázavou

 

Protože jsme neměli žádné zkušenosti s prodejem nemovitosti, obrátili jsme se na kancelář p. Horňáka.  Po celou dobu vyřizování jsme ocenili jeho profesionální a přátelský přístup k nám a my se nemuseli o nic starat.  Součástí inzerce bylo i použití dronu, který ukáže neobvyklé záběry nemovitosti a tím i její prodejnost.  Na základě těchto skutečností kancelář p. Horňáka vřele doporučujeme.

Manželé Soukupovi, Praha

 

Ahoj Ivane,

Chci Ti touto formou poděkovat za zprostředkování prodeje bytu mé babičky, která jej již nemohla užívat. 

Děkuji za lidský a profesionální přístup, perfektně zpravované prezentace k jeho prodeji. Celý prodej proběhl přesně podle předem domluvených podmínek a tzv. NA KLÍČ.  Byla to naše již třetí spolupráce (2003, 2006, 2018) a opět bezchybná. Budu-li v budoucnu v realitách něco potřebovat, vím kam se obrátit.

Ještě jednou děkuji za sebe i rodinu.

Jiří Vrzák, Týn nad Vltavou/České Budějovice

 

Realitní kancelář Horňák jsme zvolili zcela náhodně a byla to opravdu správná volba. Pan Ivan Horňák nám zcela profesionálně zprostředkoval prodej chaty u Bechyně, vše nám vysvětlil, vše zařídil pro nás i pro kupující,  včetně prohlídek,  převodů  a  přepisů médií. Vše proběhlo hladce, byli jsme zcela spokojeni  a  RK Horňák zcela zodpovědně doporučujeme !!! Pan Horňák je velmi příjemný člověk. Mnohokrát děkujeme !!!

Ivan a Zuzana Machálkovi – Praha

 

Pan Ivan Horňák, respektive firma REALITY HORŇÁK s.r.o., se věnuje realitní činnosti od roku 2003. Měl jsem možnost s ním spolupracovat v mém předchozím zaměstnání. Oceňuji jeho vstřícnost a ochotu vždy pomoci a poskytnout odbornou radu. Mimo jiné působí i v regionu Bechyně, kde za dobu jeho činnosti zaznamenávám kladné ohlasy za jeho přístup ke klientům.

Pavel Houdek, starosta Města Bechyně

 

Služeb Realitní kanceláře pana Horňáka jsem osobně využil již několikrát a vždy (jak při koupi nemovitosti tak i při prodeji) jsem od RK dostal maximální servis. Sám jsem se nemusel o nic starat. Pan Horňák vše zajistil spolehlivě. Jednání ze strany RK bylo vždy vstřícné a mohl jsem se spolehnout, že ze strany RK mám oporu ve svém záměru, jak naložit se svými nemovitostmi. Pokud jsem požádán o radu ze strany občanů naší obce, jaké "realitce" mají svěřit prodej či nákup své nemovitosti, vždy doporučuji realitní kancelář pana Ivana Horňáka.

Ing. Milan Kelich - starosta městyse Stádlec

 

Pohled_1
Chtěla bych poděkovat za služby zprostředkované Reality Horňák s.r.o. při koupi bytu. Veškeré dohody o převodu, předávací protokol, dohoda o finančním vyrovnání byly vypracovány profesionálně a vše proběhlo ke spokojenosti obou zúčastněných stran.
Děkuji s pozdravem Bromová Irena, Týn nad Vltavou

 

Se spoluprací  pana Horňáka   ohledně poptávky po koupi bytu jsme byli velice spokojeni. Prohlídka bytu byla možná téměř okamžitě, stejně tak byla brzy vyhotovena ze strany prodávajícího adekvátní kupní smlouva. I přes nutnou investici do bytu se celková částka, včetně té kupní, pohybovala na  velmi dobré úrovni

Děkujeme za spolupráci, Lukáš T., Lenka Ch., Bechyně

 

Po tragické události, která mě nečekaně potkala, díky které jsem se nechtěně a nečekaně ocitla někde v jižních Čechách a kde jsem byla nucena si hledat  místo k dalšímu životu, mě okouzlilo malebné městečko. Malá realitní kancelář „Reality Horňák" mi nechala ukázat pěkný byt, jehož fotografie mě oslovily již na webových stránkách. Setkala jsem se s nečekanou vstřícností a profesionálním přístupem. Koupě bytu proběhla rychle, hladce a bez problémů. Měla jsem pocit služeb ,,na míru", proto hledá-li někdo podobně jako své místo k životu, doporučuji se obrátit na tuto realitní kancelář pana Horňáka.

S pozdravem Ilona Psotová, České Budějovice, Týn nad Vltavou

 

Dobrý den pane Horňáku,

rád bych Vám touto cestou poděkoval za Vaší profesionálně odvedenou práci, v rámci mého požadavku vyhledání vhodného pozemku na stavbu chaty či přímé koupě takového objektu . Velmi příjemně jsem byl překvapen Vaší upřímností, objektivností a nezatajováním žádných skutečností při realizovaných prohlídkách. Musím konstatovat, že tyto skutečnosti bohužel nejsou , alespoň z mých osobních zkušeností, u některých jiných RK obvyklé. Ještě jednou děkuji a v případě , že v budoucnosti budu potřebovat opět služby v oblasti realit, rád se na Vás  obrátím.

S poděkováním a pozdravem Mgr.Vladimír Primus, České Budějovice

 

Služby realitní kanceláře Reality Horňák z Týna nad Vltavou jsem využila od roku 2008 již třikrát, a mohu prohlásit, že pokaždé s naprostou spokojeností. Naposledy jsem se na ni obrátila v letošním roce, když jsem potřebovala zprostředkovat prodej menšího bytu v Bechyni. Důvodem bylo nejen to, že kancelář působí přímo v tomto regionu a tedy dobře zná místní poměry, ale především korektní jednání pana Ivana Horňáka. Pan Horňák respektuje přání klienta, netlačí na snižování ceny nemovitosti kvůli rychlejšímu prodeji a provize za služby se pohybuje oproti konkurenci ve výrazně přátelštější rovině. Realitní kancelář zařídila jak veškerou komunikaci se zájemci o koupi, tak i následnou administrativu, takže jsem nepocítila absolutně žádnou zátěž či nepohodlí. Pan Horňák mě o všech krocích osobně informoval. Přesně takhle si představuji služby solidní realitní kanceláře a jsem ráda, že taková působí právě v našem regionu.

Mgr. Alena Kršková, Stádlec, Bechyně

 

Hodnocení RK z Týna nad Vlt., jednatel p. Horňák, z pohledu klientky. Vřele a naprosto odpovědně doporučuji tuto RK p. Horňáka přízni všem zájemcům, kteří uvažují o prodeji nebo koupi nemovitosti. Já osobně jsem byla mile překvapena vysokou profesionalitou, ochotou p. Horňáka, jak vše zařídil do všech detailů při prodeji mého bytu. Navíc mu děkuji, že mi pomohl od jisté makléřky a jejích praktik, která zneužila mojí bolesti nad ztrátou manžela.

Ještě jednou děkuji. Anna Lhotková, Týn nad Vltavou.

S panem Horňákem se známe již z dřívějška. Teprve, když jsme sami začali řešit prodej nemovitosti, na trhu jsme poptali jeho i více realitních kanceláří. Po porovnání jsme se s prodejem obrátili na Reality Horňák. Zpětně musíme říci, že je nemovitost díky jeho spolupráci a prezentaci na webových stránkách prodaná a veškeré doklady k prodeji nám pomohl vyřídit. Nejvíce si ceníme jeho rodinného přístupu a musíme přiznat, že i dnes se k němu obracíme s žádostmi o rady. S touto realitní kanceláří budeme spolupracovat i nadále a všem, kdo chtějí prodat, či koupit nemovitost ji vřele doporučujeme.

Jakub a Anna Márovi, Mirošovice, Bechyně

 

Dobrý den,

rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za několikaletou skvělou a bezproblémovou spolupráci v oblasti koupě pozemků a pronájmu bytu v Týně nad Vltavou. Zejména si vážíme Vaší opakované práce nad rámec dohodnutých služeb, která nám velmi ulehčila řešení vzniklých situací při kontaktech s dodavateli elektrické energie nebo  akutní potřebě provedení oprav v bytě. Ještě jednou děkujeme a spolupráce s Vaší RK si velice vážíme.

Za společnost Lupo-Trade-Service s.r.o, jednatel společnosti Rudolf Luftensteiner 

 

V minulosti jsem několikrát využil služeb realitní společnosti pana Horňáka, ať již to bylo při koupi bytu, prodeji domu v Českých Budějovicích, ocenění nemovitosti, přípravy materiálů pro hypoteční úvěr nebo při vypracování "Kupních smluv". Vždy jsem se setkal s profesionálním přístupem, rychlým a ochotným jednáním, které vedlo ke zdárnému cíli. Proto, pokud budete potřebovat koupit, prodat, pronajmout nemovitost, či jenom poradit, mohu realitní společnost pana Horňáka jenom doporučit.

Jaroslav Bezpalec, Týn nad Vltavou

 

Poděkování panu Ivanu Horňákovi za seriózní jednání, výborný servis a celkovou spokojenost při prodeji mé nemovitosti. Pokud bych někdy v budoucnu kupoval, či prodával nemovitost, určitě se na něho znovu obrátím.

Všem doporučuji. Václav Antl, Bechyně

 

Vážený pane Horňáku,

chtěl bych Vám touto formou poděkovat za veškeré činnosti, kterými mi Vaše realitní kancelář pomohla s prodejem chaty se zahradou. Oceňuji především Vaši fundovanost v oboru, s níž jste mi pomohl stanovit prodejní cenu nemovitosti, i profesionalitu a rychlost při přípravě všech písemností a administrativních úkonů s prodejem chaty spojených. Mohu Vás ubezpečit, že o svých dobrých zkušenostech s Vaší realitní kanceláří se rád s kýmkoli podělím a rozhodně její služby každému rád doporučím.

Mgr. Milan Vágner, Bechyně  

 

Vážení, doporučuji  služby realitní kanceláře pana Ivana Horňáka. Jsem hodně moc spokojená s jeho prací, kterou mi zařídil s prodejem mého rodinného domu a následně i s koupí bytu. Je spolehlivý a  férový moc mu děkuji.

Anna Lajtkepová, Modrá Hůrka, Týn nad Vltavou

 

Prodej bytu v Týně nad Vltavou - mohu jen doporučit RK pana Ivana Horňáka, absolutní spokojenost, seriózní jednání, přesné dodržení daných termínů, kompletní právní servis včetně advokátní úschovy financí.

Doporučuji. Petr Novák, Týn nad Vltavou

 

Narazili jsme na seriózní realitní kancelář pana Ivana Horňáka. S panem Horňákem máme dobré zkušenosti, jsme s ním velmi spokojeni a realitní kancelář doporučujeme. Jestli chcete ušetřit zbytečné ztráty a využít praktické zkušeností druhých a získat tak cenné rady při výběru nejvhodnější nemovitosti doporučujeme si vybrat realitní kancelář pana Horňaka.

Marta Bártová, Horažďovice, Týn nad Vltavou

           

Dobrý den, omlouvám se, ale v pozici starosty mohu dávat reference pouze subjektům, které nějakou formou úspěšně a opakovaně spolupracují s městem. Nemám povědomí o tom, že bychom na úrovni města nějakou spolupráci měli. Samozřejmě by to byl precedens i pro jiné podnikatele. Mohu Vám nabídnout nějakou vhodnou prezentaci na webu.

S úctou Mgr. Šnorek Milan, starosta Města Týn nad Vltavou

 

Perfektní spolupráce, seriózní jednání.

VŘELE DOPORUČUJI. Danica Doležalová, Bechyně

 

Ahoj Ivane, byli jsme velice spokojeni se spoluprací, způsobem prezentace nemovitosti a zpracovanou videoprohlídkou.
Pavel Bárta, Bechyně

 

Aktuální nabídka


Aktuální nabídku mých nemovitostí najdete na odkazu:

https://www.sreality.cz/adresar/reality-hornak-tyn-nad-vltavou/3455/inzeraty

 

Vaší nemovitosti by to tu rozhodně slušelo taky, nemyslíte? :-)

Volejte ihned - 603 236 139

Ivan Horňák

160417_portrét_2650

 

 

 

 

Články


Ceny chat i chalup rostou Ceny chat i chalup rostou Celý článek

Češi jsou národ chatařů a chalupářů. Pokud porovnáme státy, tak je to Švédsko, Norsko a Česko - tam obyvatelé nejvíce „chataří“.

Lukrativní nemovitost – byt na vesnici Lukrativní nemovitost – byt na vesnici Celý článek

Nadpis článku je trochu nadnesený. Pravdou však zůstává, že se byty v menších obcích těší nevídanému zájmu kupujících.

Kontakt


Volejte, anebo pište kdykoli - těším se na naše osobní setkání :-)

Hornak_dron_1

Ivan Horňák

 

Adresa

Náměstí Míru 38,
Týn nad Vltavou

Telefon

Sociální sítě

Kontaktní formulář

Napište mi, co pro vás můžu udělat