O mně


Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Vítám Vás na svých stránkách a děkuji Vám, že jste se na mě proklikali :-)

Tyto stránky jsem vytvořil pro Vás, abych Vám nabídl své profesionální služby v oblasti realit, abych Vám pomohl rychle, dobře a bezpečně prodat Vaši nemovitost – za nejvyšší možnou cenu.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem majitelem realitní kanceláře REALITY HORŇÁK spol. s r. o. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, prodal jsem řadu nemovitostí i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

V realitách pracuji už patnáct let a za tuto dobu jsem úspěšně prodal 403 nemovitostí. Mou hlavní devizou pro práci v oboru je vzdělání ve stavařině. Jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby s platným osvědčením České komory autorizovaných architektů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí.

Práce v realitách mě opravdu baví a naplňuje. Fascinují mě moderní technologie, jejichž prostřednictvím nemovitosti nabízím. Ke každé nemovitosti pořizuji profesionální fotografie, natáčím video prohlídky, vytvářím Home Staging, vytvářím schématické půdorysy s 360° fotografickou prezentací. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. V současné době jsem jediným realitním specialistou v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrikoptéry, s povolením k provádění leteckých prací. Součástí povolení je samozřejmě i pojištění odpovědnosti na tuto činnost.

Profesionální prezentaci nemovitostí zveřejňuji na nejnavštěvovanějších realitních portálech a na sociálních sítích tak, aby se dostaly k největšímu okruhu zájemců, aby se nemovitost skutečně prodala rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu.

Velmi mi záleží na odvedení špičkové práce a na Vaší spokojenosti. Od dětství bydlím v Bechyni, moje realitní kancelář sídlí v Týně nad Vltavou. Po patnácti letech jsem v tomto „svém“ regionu veřejně známou osobou. Podařilo se mi vybudovat dobré jméno a s pokorou si dovoluji tvrdit, že se zde těším dobré pověsti.

S mnoha svými klienty jsem po úspěšně realizovaném prodeji navázal blízký, přátelský vztah. Víme o svých zálibách a koníčcích, radujeme se společně nad úspěchy našich dětí, rádi se vidíme a máme si co říci. Velmi často se mi pak dostává odměny nejvyšší, kdy mě mí klienti potěší milou referencí, kdy mě dále doporučují svým přátelům, příbuzným a známým a já tak krom dalšího úspěšného prodeje získávám nová vzácná přátelství.

A ještě jeden důvod, proč jsem pro Vás stránky vytvořil…

Řekněme si otevřeně, že práce realitního makléře se příliš dobré pověsti netěší. A nutno říci, že často poprávu. Občas se na mě obracíte s prosbou o pomoc a radu, kterak se vymanit z nevýhodně uzavřeného zprostředkovatelského vztahu. Bohužel, znám ty hry "takymakléřů" na "vážného zájemce" nebo „stoprocentního kupce", s následným „tady mi to podepište“. Vím, čemu jsou "takymakléři" učeni a nuceni... To mě mrzí.

Prostřednictvím svého webu, prostřednictvím své profesionality Vám chci ukázat, že když dva dělají totéž, není to totéž. Neschovávám se za "věhlasnou značku". Nejsem "NEJVĚTŠÍ", "NEJZNÁMĚJŠÍ" a "NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ". Už vůbec nejsem jednou z mnoha "JEDNIČEK NA TRHU".

Jsem Ivan Horňák, v současné době jeden z nejvyhledávanějších realitních makléřů na jihu Čech. Předstupuji před Vás se svou tváří, se svou jednoznačnou identitou. Nabízím Vám své profesionální služby v oblasti realit.

Projděte si v klidu tyto stránky, přečtěte si mé články, mrkněte na nabízené tipy a doporučení. Dostáváte se tak k informacím, které Vám ulehčí rozhodování ohledně prodeje Vaší nemovitosti.

Dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám za Váš čas.

Chcete rychle, dobře a bezpečně prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete prodat za nejvyšší možnou cenu?

Zavolejte mi.

Přijměte laskavě mé pozvání na posezení u dobré kávičky a nezávazné popovídání. Místo a čas je na Vás.

Těším se :-)

VOLEJTE - 603 236 139

Hornak_dron_1

Ivan Horňák

 

0 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
0 spokojených klientů
0 prodaných nemovitostí

Proč právě se mnou?

3 věci, které moji klienti nejvíce oceňují.

ODBORNOST A PROFESIONALITA

Jsem autorizovaným stavitelem ČKAIT, registrovaným pilotem dronu u ÚCL s povolením k provádění leteckých prací, držitelem koncese na tržní oceňování nemovitostí.

MAKLÉŘINA 21. STOLETÍ

Samozřejmostí v prezentaci Vaší nemovitosti je videoprohlídka se záběry z dronu, půdorys s panoramatickými fotografiemi, podrobný popis nemovitostí a prezentace na nejnavštěvovanějších realitních portálech a sociálních sítích.

KLIENTSKY PŘÍVĚTIVÉ PROSTŘEDÍ

Osobní přístup, otevřenost, smluvní volnost. Přijměte, prosím, moje pozvání na nezávazný rozhovor u dobré kávy :-) Volejte kdykoliv

Moje makléřina


Práce realitního makléře mě opravdu baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Fascinují mě moderní technologie, jejichž prostřednictvím nabízené nemovitosti prezentuji potenciálním zájemcům. Ke každé nemovitosti pořizuji profesionální fotografie, natáčím video prohlídky, vytvářím Home Staging, zpracovávávám podrobné popisy a vytvářím schématické půdorysy s 360° fotografickou prezentací. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu - jsem registrovaným pilotem, s povolením k provádění leteckých prací u Úřadu pro civilní letectví.  Prezentaci nemovitostí inzeruji na nejnavštěvovanějších realitních portálech a na sociálních sítích. Všechny tyto činnosti sledují jediný cíl - rychle, dobře a bezpečně prodat Vaší nemovitost, za nejvyšší možnou cenu. 

Hornak_dron_1

Pro prodávající


Uvažujete o prodeji své nemovitosti? Nevíte kde a jak začít, řešíte, zda prodávat sami, anebo přes realitku? Nejste si jisti právním stavem nemovitosti, nedokážete stanovit její cenu? Nemáte ponětí o tom, co je zapotřebí připravit před prodejem a co následuje po prodeji? Netušíte jak vlastně všechno probíhá?

Mám pro Vás tedy první radu – projděte se do kuchyně, zalijte si dobrý kafčo, vraťte se zpátky a pojďme na to J

Prodej nemovitostí, ale i např. převod členského podílu v bytovém družstvu, je velmi složitou a komplikovanou činností. Nový občanský zákoník zcela jednoznačně vyjmenovává povinnosti účastníků smluvního vztahu, ale k tomu je zapotřebí i celé řady povinností dalších, které v zákoně nenajdete. A v tak složitém vztahu, kterým je převod vlastnického práva, případně členského podílu, úhrada a výplata kupní ceny, daňové následnosti atp., můžete narazit na mnohá úskalí, která Vás v lepším případě různě zdrží, ale v tom horším případě jsou způsobilá připravit Vás o nemovitost, anebo sjednanou kupní cenu.

Pakliže čtete tyto řádky, asi už máte jasno v tom, že jedinou správnou cestou je spolupráce s realitním profesionálem. Zcela správně zavrhli možnost samoprodeje na různých bazoších a bezrealitkách. Buďto je to tím, že jste prostě chytří (upřímně gratuluji), anebo jste si prošli peklem samoprodeje, kdy Vám na základě Vámi podaného soukromého inzerátu volají makléři, makléřky a spekulanti L

Tak tedy k věci – jak vlastně vypadá spolupráce s realitním profesionálem?

Znovu si tedy připomeňme o co Vám jde – chcete prodat ideálně rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu. Pojďme na to:

  1. Potkáme se spolu osobně – u Vás doma, u mě v kanceláři, anebo v příjemné kavárně – volba je na Vás a kafe platím já J. Během zhruba půlhodinky, až hodinky si pozorně vyslechnu Vaše potřeby: co prodáváte, proč prodáváte, jakou máte představu o ceně, zda prodáváte nemovitost z dědictví, nepotřebnou chatu, či chalupu, anebo se jedná o vlastní bydlení a potřebujete prodej sladit například se stěhováním…
  2. Na tomto webu jste se v článku MOJE MAKLÉŘINA seznámil se způsobem mé práce. Rád Vám vysvětlím případné dotazy k fotografování, natáčení, pořízení 360°-ti stupňové prezentace a nalétání nemovitosti dronem.
  3. Z mého webu přesně víte, že naše spolupráce se bude odvíjet na základě písemné exkluzivní smlouvy. Návrh smlouvy je rovněž k dispozici v náhledu článku MOJE MAKLÉŘINA. Jsem připraven Vám vše podrobně vysvětlit a akceptovat případné návrhy na úpravu smluvního vztahu. Poté si domluvíme, kdy se sejdeme k podpisu smlouvy o zprostředkování.

Podpisem smlouvy jsme stvrdili svou spolupráci. Co Nás čeká dál?

Žijeme v jedenadvacátém století a tak máme možnost nemovitost prezentovat tak, aby zaujala, aby byla nabídnuta se všemi klady i zápory. Ano, i se zápory. Proč skrývat drobné vady, které se objeví prakticky u každé nemovitosti, dokonce i u novostavby. Jde o to vybudovat s kupujícím solidní, důvěryhodný vztah. Vy mu předáváte SVOU nemovitost, on vám SVOJE peníze :-) Nový občanský zákoník dává kupujícímu možnost uplatnit skryté vady po dobu pěti let. A co že je a co není skrytá vada? Rozumíte tomu? Víte, jak se s případnou skrytou vadou a jejím uplatněním vypořádat? Já ano :-)

Tak jak tedy na to?

1. Zjistime současný právní stav!

Osobní vlastnictví a vlastnictví družstevní mají svá specifika. Pro prodej je nutné připravit písemné podklady, shromáždit nabývací tituly (kupní smlouvu, darovací smlouvu, usnesení o dědictví, dohodu o převodu družstevního podílu) zjistit případná omezení vlastnického práva (zástavní práva, věcná břemena, ale i specifikace spoluvlastnictví...) a vyhnout se případným potížím. Víte jak se vypořádat s věcným břemenem, zástavním právem a jak vyřešit spoluvlastnictví? Já ano :-) 

2. Uklidíme!

Jistě to znáte: "oko kupuje". Kupující chce nemovitost vidět jako tu SVOJÍ vysněnou, uklizenou, bez Vašich osobních věcí. Moderně se tato metoda nazývá HOME STAGING - příprava nemovitosti na prodej. Doporučuji nepodceňovat. Víte, jak na to? Rád Vám s ním pomůžu :-)

3. Jde se na to!

Během nějakých dvou hodinek (záleží na rozsáhlosti nemovitosti) připravíme prezentaci tak, aby o nemovitosti vypověděla co nejvíce.

LETECKÉ ZÁBĚRY DRONEM - zájemce chce vidět i okolí Vaší nemovitosti, kde si budou hrát jeho děti, kde bude venčit domácího mazlíčka, kam si půjde zaběhat. Zajímá ho nejbližší les, řeka, koupaliště. A tak mu pomocí dronu nabídneme záběry, jako by se nad Vaší nemovitostí prolétl v letadle. Vaši nemovitost si zamiluje :-)

FOTOGRAFIE - profesionálním fotoaparátem se širokoúhlým objektivem vše pečlivě nafotíme a na závěr vybereme ty nejlepší záběry.

VIDEOPROHLÍDKA - kamerou se stabilizátorem pořídíme profesionální záběry, kterým se ve studiu dostane finální podoby. 

PŮDORYS S 360°FOTOGRAFIEMI - v každé místnosti "pouze" jedna fotografie třistašedesátkovým foťákem, ale na monitoru pak vidíte byt jako na dlani - jako byste stáli uprostřed místnosti, točíte se na podpatku a vidíte v potřebných detailech stěny, strop, podlahu i výhled z okna. Při tom máte možnost přecházet z jedné místnosti do druhé a prohlížet, prohlížet, prohlížet.

Co myslíte - zvládnete toto vše s foťákem ve Vašem mobilu? Nebo si budete kupovat novou zrcadlovku, objektivy, třistašedesátku a dron? Nechte to na mě - to všechno už pro Vás mám :-)

 3. A jde se inzerovat!

Z výše uvedených podkladů zpracujeme ty nejkvalitnější fotografie, ve studiu se nastříháme, ozvučíme a otitulkujeme video, zpracujeme půdorys nemovitosti s 360° fotografiemi a exportujeme na nejnavštěvovanější realitní portály a sociální sítě včetně  you.tube. Máte na to čas? Já ano :-) 

4. Připravujeme osobní prohlídku nemovitosti.

Pro prodej nemovitosti jsme udělali vše. Zájemce vidí nemovitost v nejmenších detailech. Nabídkou jsme zacílili na přesný okruh zájemců, kteří už půjdou na osobní prohlídku s přesnou představou. Kvalitní prezentací nemovitosti eliminujeme "čumily", kteří by stejně na závěr stejně řekli: "... jé, já si to představoval jinááák".  To jsou ti "realitní turisti", "zloději času"... Rozpoznáte je? Já ano - ještě před osobní prohlídkou zájemce "vyzpovídám" zeptám se na jejich osobní potřeby, motiv, proč chtějí právě Vaší nemovitost kupovat, proberu s nimi jejich možnosti financování koupě a případných oprav. Proč? Abych Vám ušetřil čas. Vím, že není příjemné nechat si chodit po nemovitosti lidi, kteří se přišli "jenom podívat". Nebo snad chcete zbytečně ztrácet čas, který byste mohli strávit se svými blízkými? Já Vám ho ušetřím :-)

5. Plácneme si!

Skvělé - zájemcům se nemovitost líbí. Začíná právní maraton: prověření a doložení právního stavu nemovitosti, rezervační smlouva, předání potřebných podkladů bance, smlouva o smlouvě budoucí, příprava podkladů pro znalce banky, úvěrová smlouva, zástavní smlouva, kupní smlouva, smlouva o úschově peněz, zápis vkladu zástavního práva, čerpání kupní ceny do úschovy, vklad vlastnického práva do katastru nemovitostí, předání nemovitosti, smluvní převod dodávky médií do nemovitosti, čerpání kupní ceny z úschovy, daňové přiznání... Při tom všem čelíte časovému presu, liknavosti úředníků, potýkáte se s psychologickými aspekty prodeje, kdy si střídavě procházíte stavy euforie a naprostého zmaru... Zvládnete to sami? Máte na to čas a energii? Já ano :-)

TAK UŽ NEVÁHEJTE A CINKNĚTE MI, SPOLU TO ZVLÁDNEME :-)

VOLEJTE 603 236 139

 

100117_portrét_9911

Ivan Horňák

 

Realizované zakázky


403 prodaných nemovitosti

Za patnáct let na trhu jsem prodal 403 nemovitosti.

Na této stránce pro Vás připravuji přehled všech prodaných nemovitostí s datem prodeje, kupní cenou a referencí od mých klientů. Stránka Vám tak pomůže v orientaci ve vývoji cen nemovitostí v čase. Posím jen o malé strpeníčko, fakt na to makám :-)

Pakliže uvažujete o prodeji své nemovitosti, anebo o prodeji už dlouho hovoří někdo z Vašich blízkých, neváhejte mi zavolat. Rezervuji pro Vás číslo 404, ale spíše vyšší :-)

100117_portrét_9945

Ivan Horňák

Volejte ihned: 603 236 139

Aktuální nabídka


V současné době mám v nabídce 17 nemovitostí na prodej a dvě k pronájmu. Za pár dní se tu objeví ouplně, ale ouplně všechny:-)

Nyní je moje aktuální nabídka nemovitostí zveřejňena na realitním portálu Sreality - na Seznamu.cz, prezentuji je na you.tube a na sociálních sítích.

Takže pro dnešek jen malá ochutnávka a za pár dní tu bude moje kompletní nabídka, děkuji za strpení :-)

A nezapomeňte - té Vaší nemovitosti by to tu rozhodně slušelo taky, nemyslíte? :-)

Volejte 603 236 139

160417_portrét_2650

Ivan Horňák

 

 

DSC08317   Družstevní 1+0 (garsonka) v Týně nad Vltavou

Podrobný náhled inzerátu: https://www.sreality.cz/detail/prodej/byt/1+kk/tyn-nad-vltavou-tyn-nad-vltavou-komenskeho/290550108#img=0&fullscreen=false

Půdorys s panoramatickými fotografiemi: https://www.nview.cz/vp/vp393/

Videoprohlídka v plném rozlišení: https://youtu.be/LgHk0Y-ND5Q

 

Kontakt


Volejte, anebo pište kdykoli - těším se na naše osobní setkání :-)

Hornak_dron_1

Ivan Horňák

 

Město

Týn nad Vltavou

Telefon

Sociální sítě

Kontaktní formulář

Napište mi, co pro vás můžu udělat