Rekreační chata Koloděje nad Lužnicí

 

 

rekreační montovaná chata

se zahradou

 

PRODÁNO 

 

 

630.000,- Kč

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám nabídnout koupi rekreační chaty v Kolodějích nad Lužnicí.

Nabízená chata je vystavěna na vlastním stavebním pozemku o výměře 14 m2, obklopena je vlastní zahradou o výměře 475 m2. Vystavěna byla v sedmdesátých letech minulého století jako třípodlažní objekt. Do terénu je zapuštěn suterén, ve kterém najdeme místnost kuchyně (3,19 x 2,28 = 7,3 m2), koupelny se záchodem (3,21 x 1,9 = 3,5 m2) a sklad (1,4 x 3,26 = 4,59 m2). Nad zděným suterénem je umístěna dřevěná nástavba chaty, kde v přízemí najdeme místnost obývacího pokoje (3,67 x 3,67 = 13,5 m2) a v podkroví ložnici (3,67 x 3,67 = 13,5 m2).

Chata je napojena na dodávku elektřiny, odkanalizována je do vlastní jímky, vytápění je možné lokálním spotřebičem na tuhá paliva (k chatě je přistavěn komín) anebo plynovým spotřebičem.

Vodou je chata zásobována ze studny u vedleší nemovitosti (studna byla budována společně). Nový vlastník by měl určitě počítat s vlastním vrtem - na pozemku bylo vytýčeno místo vhodné pro vrt a to na souběhu "pramenů" v hloubce cca 48 m s přítokem do 0,8 m3/24hod a hloubce cca 61 m s přítokem cca 1,5 m3/24hod.

Chata je umístěna v částečně oplocené chatové osadě. K řece Lužnici sejdeme za deset minut pomalé chůze (k soutoku s Vltavou po vodě cca 3,5 km), do lesa je to pár metrů a cyklostezky vedou "všudekolem".

Vlastnická práva k nabízeným nemovitostem nejsou nikým a ničím omezena, předání může proběhnout okamžitě.

Současně s nabízenými nemovitostmi je v ceně i koupě podílu na příjezdových komunikacích s tím, že malá část příjezdu je i po komunikaci ve vlastnictví soukromě hospodařících zemědělců.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Půdorys s virtuální prohlídkou

 pudorys_12_1

KONTAKT

Ivan Horňák

realitní specialista pro jižní Čechy

1. makléř s dronem

tel: 603 236 139

Kdo jsem: ZDE / Reference klientů: ZDE

e-mail: reality@realityhornak.cz

http://www.realityhornak.cz

Prodáváte svou nemovitost?

Rád Vám s prodejem pomůžu :-)

Prodává nemovitost někdo z Vašich přátel,

příbuzných, či známých?

Pošlete mu odkaz na mé webové stránky:

http://www.realityhornak.cz

Kontaktní formulář