Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


ALBRECHTICE NAD VLTAVOU - PRODEJ RODINNÉHO DOMU

- DISPOZICE 5+1

- VESTAVĚNÁ GARÁŽ

- KOMBINOVANÉ TOPENÍ - TP A ELEKTROKOTEL

- FOTOVOLTAICKÁ ELEKTRÁRNA

5.795.000,- Kč

REZERVOVÁNO

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout koupi rodinného domu s vestavěnou garáží, zahradou a pergolou v Albrechticích nad Vltavou.
Dvoupodlažní, zcela podsklepený rodinný dům byl vystavěn v roce 1991 a nabízí dispozici 5+1 se dvěma koupelnami a vestavěnou garáží v suterénu.
Přízemí domu nabízí místnosti: vstupu (2,6 m2), chodby (14,9 m2) se schodištěm, kuchyně (20,4 m2), obývacího pokoje (22,1 m2), pracovny (15,8 m2), koupelny (4,7 m2) a záchodu. Po pohodlném schodišti vystoupáme do obytného podkroví s chodbou (5,9 m2), třemi samostatnými pokoji (20,3 m2, 20,1 m2 a 18,3 m2), pracovnou (5,7 m2) a koupelnou (8,9 m2).
Suterén tvoří: středová chodba (8,2 m2), garáž (21,3 m2) a čtyři samostatné místnosti (9,9 m2, 6,5 m2, 14,1 m2 a 7,9 m2).
Nabízený rodinný dům je pro chůzi a jízdu přístupný z obecní komunikace. Napojen je na dodávku elektřiny, vodou je zásobován z obecního vodovodu a odkanalizován do obecní kanalizace. Vytápění je zajištěno teplovodním ústředním topením, napojeným na poloautomatický kotel na tuhá paliva. V obývacím pokoji je vystavěn krb. Ohřev teplé vody je zajištěn solárním systémem.
Rodinný dům je vystavěn z tradičních zdících materiálů. Obvodová konstrukce je zhotovena z pálených tvárnic CD Týn (tl. konstrukce 400 mm). V roce 2012 byla opravena fasáda domu - bez zateplení. Stropy jsou provedeny jako keramické – Hurdis do traverz. Sedlová konstrukce krovu je kryta betonovou střešní krytinou Bramac. Konstrukce krovu je zateplena minerální vatou. Všechny pobytové místnosti jsou osazeny kvalitními plastovými okny s izolačními dvojskly.
Rodinný dům je vystavěn na vlastní stavební parcele o výměře 108 m2, na kterou navazuje rovinná zahrada – 744 m2. Na zahradě je vystavěna částečně podsklepená, krytá pergola a sklad na zahradní techniku a nářadí.
Střešní plášť nabízeného rodinného domu je osazen fotovoltaickou elektrárnou, v suterénu jsou umístěny baterie, přebytky vykupuje e.on.
Nabízené nemovitosti jsou položeny na hezkém, klidném místě na okraji obce, s výhledem do polí a lesů. Koupi nabízených nemovitostí rozhodně velmi rád doporučuji.
PENB E - 157 kWh/m2/rok.

Videoprohlídka

3D scan

PŮDORYSY

0_rd-albrechtice-nad-vltavou_0 0_rd-albrechtice-nad-vltavou_1 0_rd-albrechtice-nad-vltavou_2

DOKUMENTACE K SOLÁRNÍ ELEKTRÁRNĚ

energeticka_vynosnost_fotovoltaicke_elektrarny_1 energeticka_vynosnost_fotovoltaicke_elektrarny_2 energeticka_vynosnost_fotovoltaicke_elektrarny_3 energeticka_vynosnost_fotovoltaicke_elektrarny_4 

solarni_panely_jinko_11 solarni_panely_jinko_12

hybridni_menic_1 hybridni_menic_2

stridac_gw3000-ns_1 stridac_gw3000-ns_2

smlouva_o_dilo_1 smlouva_o_dilo_2 smlouva_o_dilo_3 smlouva_o_dilo_4 smlouva_o_dilo_5 smlouva_o_dilo_6 smlouva_o_dilo_7 smlouva_o_dilo_8 smlouva_o_dilo_9

smlouva_o_dilo_10 smlouva_o_dilo_11 smlouva_o_dilo_12

vedlejsi_ujednani_ke_smlouve_o_dilo_11 vedlejsi_ujednani_ke_smlouve_o_dilo_12

predavaci_protokol_1 predavaci_protokol_2

DOKUMENTACE K SOLÁRNÍMU OHŘEVU VODY

navod_k_pouziti_1 navod_k_pouziti_2 predavaci_protokol_1 protokol_o_uvedeni_zarizeni_do_travleho_provozu_1

DOKUMENTACE K TOPNÉMU SYSTÉMU

topna_zkouska_1 topna_zkouska_2 topna_zkouska_3 topna_zkouska_4 topna_zkouska_5

albrechtice_zarucni_list_kotel

doklad_o_kontrole_tech-_stavu_rok_2021

PRŮKAZ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI BUDOVY - PENB

grafika-penb-rd_homole_51_-_podpis 

KONTAKT

web_ikonky-001

 

REALITY HORŇÁK s.r.o.

Ivan Horňák, M.R.E. 

certifikovaný realitní makléř

 

Poctivé realitní řemeslo, pro Vás...

 

tel: 603 236 139

e-mail: reality@realityhornak.cz

ID datové schránky: nh5wp4a

 

Sídlo: Senožaty 6, Bechyně 391 65

Provozovna: Náměstí Míru 38, Týn nad Vltavou

https://realityhornak.cz

 

Jste spokojeni s našimi službami?
Chcete nás doporučit svým kamarádům, přátelům a známým?
Podělte se o svou dobrou zkušenost formou recenze.

 

Na Seznamu:                    Na Googlu:

qr_recenze_firmy qr_recenze_google

  

Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře REALITY HORŇÁK. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

Podnikám od roku 1996, svou vlastní realitní kancelář jsem založil v březnu roku 2003. Mojí profesí je stavařina - jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí. 

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejich prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. Jsem prvním realitním makléřem v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

Neváhejte a cinkněte mi. Pojďme si posedět u dobré kávy a pohovořit o prodeji Vaší nemovitosti. 

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák 

 


Ivan Horňák

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF