Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


BECHYNĚ - PRODEJ BYTU 1+1

- OSOBNÍ VLASTNICTVÍ

- NOVÝ BALKON

- BYT K CELKOVÉ REKONSTRUKCI

- BOURACÍ PRÁCE DOKONČENY

1.350.000,- Kč

PRODÁNO

 

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám nabídnout koupi bytu 1+1 v osobním vlastnictví v Písecké ulici č. p. 720 v Bechyni. Nabízený byt s balkonem je umístěn ve druhém patře čtyřpatrového panelového domu s výtahem. Dispozice bytu původně sestávala ze vstupní chodbičky, koupelny s WC, obytné kuchyně (17,6 m2) a obývacího pokoje (5,12 x 3,79 = 19,4 m2), s předloženým balkonem (3,65 m2).
Současný majitel započal s kompletní rekonstrukcí bytu. Vyboural a vyklidil stávající, umakartové bytové jádro a byt tak připravil k vyzdění jádra nového.
Dům s nabízeným bytem prošel celkovou rekonstrukcí – byla osazena nová okna, vyzděny meziokenní vložky, dům byl zateplen a opatřen novou fasádou. Opravena byla rovněž střecha, vyměněny stoupačky, zavěšeny nové balkony a instalován nový výtah.
V bytě je potřeba vybourat zbytky keramické dlažby, odstranit podhled původního jádra a započít s novou rekonstrukcí.
Celková plocha bytu dle katastru nemovitostí čítá 35,69 m2, měsíční předpis plateb je stanoven na 4.041,- Kč , z toho fond oprav 1.142,- Kč. Vlastnická práva k bytu nejsou nikým a ničím omezena, předán může být prakticky okamžitě – v závislosti na financování.
PENB zpracován D - 136 kWh/m² za rok.

Videoprohlídka

3D scan

PŮDORYS

   
 pisecka_720_391_65_bechyne-1_1 

755-pisecka-07242023_203706

755-pisecka-dollhouse-view  

ENERGETICKÝ ŠTÍTEK - PENB

PENB_720_1 PENB_720_2

KONTAKT

web_ikonky-001

 

REALITY HORŇÁK s.r.o.

Ivan Horňák, M.R.E. 

certifikovaný realitní makléř

 

Poctivé realitní řemeslo, pro Vás...

 

tel: 603 236 139

e-mail: reality@realityhornak.cz

ID datové schránky: nh5wp4a

 

Sídlo: Senožaty 6, Bechyně 391 65

Provozovna: Náměstí Míru 38, Týn nad Vltavou

https://realityhornak.cz

 

Jste spokojeni s našimi službami?
Chcete nás doporučit svým kamarádům, přátelům a známým?
Podělte se o svou dobrou zkušenost formou recenze.

 

Na Seznamu:                    Na Googlu:

qr_recenze_firmy qr_recenze_google

  

Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře REALITY HORŇÁK. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

Podnikám od roku 1996, svou vlastní realitní kancelář jsem založil v březnu roku 2003. Mojí profesí je stavařina - jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí. 

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejich prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. Jsem prvním realitním makléřem v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

Neváhejte a cinkněte mi. Pojďme si posedět u dobré kávy a pohovořit o prodeji Vaší nemovitosti. 

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák 

 


Ivan Horňák

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF