Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


BECHYNĚ - PRODEJ BYTU 1+1 V OSOBNÍM VLASTNICTVÍ

- BYT S BALKONEM

- 4. - NEJVYŠŠÍ PATRO DOMU

- CELKOVÁ PLOCHA BYTU 35,69 M2

- KLIDNÉ, BEZPROBLÉMOVÉ SVJ

1.710.000,- Kč

 

 

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout koupi bytu 1+1 v Písecké ulici č. p. 755 v Bechyni. Nabízený byt s balkonem je umístěn v nejvyšším – čtvrtém patře čtyřpatrového panelového domu s výtahem.

Dispozice bytu nabízí místnosti vstupu (1,64 x 1,38 = 2,3 m2), kuchyně (4,33 x 3,66 = 14,1 m2) a obývacího pokoje (4,83 x 3,41 = 16,6 m2) s předloženým balkonem (2,65 x 0,9 = 2,4 m2). Dispozici doplňuje průchozí místnosti koupelny (1,64 x 1,13 = 1,9 m2) se záchodem (1,2 m2). Příslušenstvím bytu je sklepní kóje (2,6 m2). V domě je k dispozici kočárkárna.

Nabízený byt prošel částečnou rekonstrukcí – byl nově vyštukován a vybílen. Byly položeny nové – dřevěné plovoucí podlahy. Původní – umakartové bytové jádro bylo zevnitř obloženo keramickým obkladem, podlahu kryje keramická dlažba. V kuchyni je instalována zánovní kuchyňská linka se sporákem a sklokeramickou varnou deskou. V kuchyňské lince je vymezen prostor pro instalaci myčky nádobí a pračky.

Dům s nabízeným bytem prošel kompletní revitalizací – byla zde osazena nová okna, vyzděny meziokenní vložky, dům byl zateplen a opatřen novou fasádou. Opravena byla střecha, stoupačky a instalován nový výtah.

Podlahová plocha bytu dle katastru nemovitostí čítá 35,7 m2. Měsíční předpis plateb a je stanoven na 3.565,- Kč, z toho fond oprav 999,- Kč.

Vlastnická práva k nabízenému bytu nejsou nikým a ničím omezena, předání bytu může proběhnout okamžitě.

PENB - G (přesnou hodnotu zjišťuji).

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Půdorys

129772620_new_floorplan_first_floor_first_design_20221018_e588a7

Kontakt

 

Ivan Horňák

realitní specialista pro jižní Čechy

1. makléř s dronem

tel: 603 236 139

Kdo jsem: ZDE / Reference klientů: ZDE

e-mail: reality@realityhornak.cz

https://realityhornak.cz

 

 

Chcete prodat svojí nemovitost?

CHcete jí prodat rychle, dobře, bezpečně

A ZA NEJVYŠŠÍ MOŽNOU CENU?

 

Rád Vám s prodejem pomůžu :-)

 

Prodává nemovitost někdo z Vašich přátel,

příbuzných, či známých?

Pošlete mu odkaz na mé webové stránky:

https://realityhornak.cz

 

 

Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře REALITY HORŇÁK. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

Podnikám od roku 1996, svou vlastní realitní kancelář jsem založil v březnu roku 2003. Mojí profesí je stavařina - jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí. 

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejich prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. Jsem prvním realitním makléřem v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

Neváhejte a cinkněte mi. Pojďme si posedět u dobré kávy a pohovořit o prodeji Vaší nemovitosti. 

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák 

 


Ivan Horňák

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF