BYDLENÍ - PODNIKÁNÍ - RELAX

 

RODINNÝ DŮM

S ROZLEHLOU ZAHRADOU, BAZÉNEM

A DÍLNOU S BYTEM

 

SUDOMĚŘICE U BECHYNĚ

 

BYDLENÍ A PODNIKÁNÍ V JEDNOM

 

8.925.000,- Kč

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout nadstandardní soubor nemovitostí k bydlení, podnikání i relaxaci, v kouzelné jihočeské vesničce Sudoměřice u Bechyně. Soubor nemovitostí sestává z rodinného domu, rozlehlé zahrady, zapuštěného bazénu, samostatné zděné garáže, zděné stavby dílny s podkrovním bytem a garážového stání pro pět automobilů.

Rodinný dům s č. p. 157 byl jako novostavba vystavěn na vlastní stavební parcele v roce 1993. Dvoupodlažní (druhým podlažím je obytné podkroví), částečně podsklepený objekt s vlastní garáží je určen k vícegeneračnímu bydlení. Stavební objekt byl vyzděn z plynosilikátových tvárnic, zastropen je betonovými stropními konstrukcemi s tepelnou a kročejově neprůzvučnou izolační vrstvou. Zastřešen je dřevěnou sedlovou vazbou s betonovou střešní krytinou.

První, mezonetová bytová jednotka 5 + KK sestává z přízemních místností obytné kuchyně (19,9 m2) dvou pokojů (12,4 a 6,9 m2) a podkrovního obývacího pokoje (75 m2), pokoje (22,5 m2) a koupelny.

Druhá, přízemní bytová jednotka nabízí stavebně oddělenou dispozici 2+1, nabízí místnosti vstupu (11,2 m2), kuchyně (11,8 m2), dvou pokojů (20,6 a 12,2 m2) a koupelny se záchodem (4,9 m2).

Rodinný dům je napojen na přívod elektřiny (20-ti hodinová snížená sazba), vodou je zásobován z obecního vodovodu v kombinaci s vrtanou studnou (27 m, 110 cm), odkanalizován je do obecní kanalizace. Vytápění je zajištěno elektrickými přímotopy (nově byly instalovány v loňském roce) v kombinaci s uzavřeným krbem s krbovou vložkou v obytné kuchyni v přízemí (teplovzdušný rozvod s výdechem do všech přízemních místností) a otevřeným krbem v podkrovním obývacím pokoji.

Rodinný dům je ve velmi dobrém, pravidelně udržovaném stavu. Před pěti lety byl RD zateplen a opatřen novou fasádou. Před dvěma lety byly rekonstruovány koupelny, schodiště a podhled s bodovým osvětlením v obytné kuchyni.

RD je obklopen rozlehlou, okrasnou a relaxační zahradou (1.381 m2) se zapuštěným bazénem (7 x 3,5 m, hloubka 1,2 m, s přelivovou hranou, salinitou, tepelným čerpadlem a posuvným zastřešením) a vířivkou pro čtyři osoby.

V zadním rohu zahrady je na vlastní stavební parcele (58 m2) vystavěna druhá - zděná garáž.

Spojení bydlení s podnikáním je zajištěnou stavebním objektem dílny (řádně kolaudována jako objekt k podnikání), vybudovaným na vlastní stavební parcele (120 m2). Přízemní dílnu o podlahové ploše 110 m2doplňuje podkrovní byt (stavebně nedokončen). K dílně je z ulice zřízen (průjezdem elektrickými posuvnými vraty) samostatný příjezd s garážovým stáním pro pět vozidel.

Nabízené nemovitosti jsou osazeny fotovoltaickou elektrárnou o výkonu 17 kW, která objekty dotuje elektřinou v hodnotě cca 2.500,- Kč měsíčně.

Nemovitosti jsou chráněny elektronickým zabezpečovacím systémem – čtyřmi kamerami se záznamem a připojením na telefon, uvnitř RD jsou osazena pohybová čidla, hranice pozemku jsou střeženy elektronickou pohybovou závorou.

Podrobnosti k nabízeným nemovitostem rád doplním při osobní návštěvě, koupi tohoto souboru nemovitostí velmi rád doporučuji :-)

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Kontakt

Ivan Horňák

realitní specialista pro jižní Čechy

1. makléř s dronem

tel: 603 236 139

Kdo jsem: ZDE / Reference klientů: ZDE

e-mail: reality@realityhornak.cz

https://realityhornak.cz

Prodáváte svou nemovitost?

Rád Vám s prodejem pomůžu :-)

Prodává nemovitost někdo z Vašich přátel,

příbuzných, či známých?

Pošlete mu odkaz na mé webové stránky:

https://realityhornak.cz

Kontaktní formulář