Byt 2+1 v Bechyni

 

VYMAZLENÝ BYTEČEK

 

po velmi zdařilé

 a velkorysé rekonstrukci

 

PRODÁNO

 

1.579.000,- Kč

 

 

 

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám nabídnout koupi bytu 2+1 v osobním vlastnictví na sídlišti Na Libuši č. p. 700 v Bechyni.

Nabízený byt se dvěma balkony je umístěn ve zvýšeném druhém patře dvoupatrového zděného domu bez výtahu. Dispozice bytu sestává z místností vstupu s chodbou (2,35 x 3,7 = 8,7 m2), kuchyně (4,15 x 2,34 = 9,7 m2) s balkonem, obývacího pokoje (4,53 x 5,38 = 24,4 m2) a pokoje (4,14 x 3,42 = 14,2 m2) s balkonem. Součástí bytu jsou dvě sklepní kóje.

Nabízený byt prošel celkovou, velmi hodnotnou a velkorysou rekonstrukcí. Bylo vybouráno a nově vyzděno bytové jádro, osazena nová okna, byt byl nově vyštukován, položeny nové podlahy v chodbě, kuchyni a v jádře, renovovány parketové podlahy v pokojích. V bytě je zcela nově rozvedena elektroinstalace, vodoinstalace a odpady. Kuchyně je vybavena velmi pěknou kuchyňskou linkou se zabudovanými spotřebiči. Vytápění bytu je zajištěno elektrickými přímotopy.

Dům s nabízeným bytem prochází v současné době celkovou rekonstrukcí. Byla rekonstruována elektroinstalace společných prostor, opraveny sklepy, osazena nová okna, připravuje se nová fasáda.

Celková plocha bytu čítá 70,9 m2, měsíční náklad je vypočten na 1.771,- Kč, z toho fond oprav 1.360,- Kč (částky bez nákladu na topení a záloh na vodu). Vlastnická práva k bytu nejsou nikým a ničím omezena. PENB (stav před osazením oken a novou fasádou) F – 337 kWh/m2/rok.

Videoprohlídka

Fotogalerie

3D sken nemovitosti

matterport_12

Kontakt

Ivan Horňák

realitní specialista pro jižní Čechy

1. makléř s dronem

tel: 603 236 139

Kdo jsem: ZDE / Reference klientů: ZDE

e-mail: reality@realityhornak.cz

http://www.realityhornak.cz

Prodáváte svou nemovitost?

Rád Vám s prodejem pomůžu :-)

Prodává nemovitost někdo z Vašich přátel,

příbuzných, či známých?

Pošlete mu odkaz na mé webové stránky:

http://www.realityhornak.cz

Kontaktní formulář