BYT 2+KK TÝN NAD VLTAVOU

- KOMPLETNI, VELMI KVALITNÍ REKONSTRUKCE

- NADSTANDARDNÍ PROVEDENÍ

- OSOBNÍ VLASTNICTVÍ, LODŽIE

 

PRODÁNO

 

2.250.000,- Kč

 

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout koupi velmi hodnotně zrekonstruovaného bytu 2+KK na náměstí Mládeže 670 v Týně nad Vltavou. Nabízený byt s lodžií je umístěn v prvním patře čtyřpatrového panelového domu s výtahem.
Dispozice bytu sestává z místností vstupu (2,12 x 1,51 = 3,2 m2), chodby (3,44 x 0,9 = 3,1 m2), ložnice (4,01 x 3,44 = 13,8 m2), obývacího pokoje (4,63 x 3,44 = 15,9 m2) s kuchyňským koutem a předloženou lodžií (3,44 x 1,1 = 3,8 m2). Dispozici doplňují samostatné místnosti koupelny (1,67 x 1,53 = 2,6 m2) a záchodu (0,92 x 1,2 = 1,1 m2) se zavěšenou (geberitovou) toaletou. Součástí bytu je sklepní kóje.
Nabízený byt prošel celkovou, velmi zdařilou a nákladnou rekonstrukcí. Bylo zde vyzděno nové bytové jádro, osazena nová kuchyňská linka (zhotovená na míru) s vestavěnými spotřebiči – horkovzdušnou pečící troubou, sklokeramickou varnou deskou, digestoří a chladničkou s mrazákem. Obklad stěny mezi dolními a horními skříňkami kuchyňské linky je proveden z graftazitu, pracovní ploše dominuje rohový granitový dřez. Kuchyňský kout je od obývacího pokoje oddělen zděným pultem, který slouží jako rozšířená pracovní plocha a zároveň jako jídelní stůl. Celý byt byl nově vyštukován a vymalován, byly osazeny kvalitní dveře s obložkami. Kompletně byla rekonstruována elektroinstalace, rozvody vody a odpadů. Podhledy stropů tvoří tepelně a zvukově izolovaný sádrokarton. Praktickou vychytávkou je místo pro instalaci pračky a sušičky mimo koupelnu, mezi vstupem a chodbou. Do koupelny s velkoformátovými keramickými obklady tak mohla být umístěna prostorná vana i větší umyvadlo.
Ve vstupu, na chodbě a v koupelně je položena nová keramická dlažba (s elektrickým podlahovým vytápěním), v obývacím pokoji jsou položeny podlahy vinylové.
Dům s nabízeným bytem prošel kompletní revitalizací – byla osazena nová okna, vyzděny meziokenní vložky, dům byl zateplen a opatřen novou fasádou. Opravena byla střecha, stoupačky a instalován nový výtah.
Celková plocha bytu čítá 41,6 m2, měsíční předpis plateb je stanoven na 2.450,- Kč, z toho fond oprav 1.492,- Kč. Vlastnická práva k bytu nejsou nikým a ničím omezena, předání může proběhnout okamžitě. PENB G.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Ivan Horňák

realitní specialista pro jižní Čechy

1. makléř s dronem

tel: 603 236 139

Kdo jsem: ZDE / Reference klientů: ZDE

e-mail: reality@realityhornak.cz

https://realityhornak.cz

Prodáváte svou nemovitost?

Rád Vám s prodejem pomůžu :-)

Prodává nemovitost někdo z Vašich přátel,

příbuzných, či známých?

Pošlete mu odkaz na mé webové stránky:

https://realityhornak.cz

Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře REALITY HORŇÁK. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

Podnikám od roku 1996, svou vlastní realitní kancelář jsem založil v březnu roku 2003. Mojí profesí je stavařina - jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí. 

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejich prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. Jsem prvním realitním makléřem v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

Neváhejte a cinkněte mi. Pojďme si posedět u dobré kávy a pohovořit o prodeji Vaší nemovitosti. 

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák 

 


Ivan Horňák

Kontaktní formulář