Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


CHALUPA V BLATCI U BECHYNĚ

-DISPOZICE 2+1

- MOŽNOST PŮDNÍ VESTAVBY

- UZAVŘENÝ DVOREK

- VESTAVĚNÁ GARÁŽ

PRODÁNO

2.815.000,- Kč

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout jihočeskou vesnickou chaloupku s uzavřeným dvorkem, vestavěnou garáží a předzahrádkou v Blatci u Bechyně.

Nabízený dům č. p. 10 byl vystavěn na počátku minulého století. Stavebně se jedná o jednopodlažní, nepodsklepený objekt k bydlení se současnou dispozicí 2+1, sestávající z místností vstupu (1,99 x 1,46 = 2,92 m2), kuchyně s jídelnou (3,11 x 3,14 = 9,79 m2), obývacího pokoje (5,21 x 4,52 = 23,59 m2) a ložnice (2,32 x 3,4 = 7,91 m2).

Dispozici přízemí doplňují místnosti: chodby (9,72 x 1,17 = 11,39 m2), koupelny (1,88 x 1,94 = 3,67 m2), záchodu (1,35 x 1,10 = 1,49 m2), spíže (3,16 x 1,42 = 4,49 m2) a technické místnosti (1,19 x 1,96 = 2,33 m2). Dispozici domu lze dále rozvíjet do dosud nevyužitého půdního prostoru (21,1 x 4,65 = 98,1 m2) s výškou ke hřebeni 3,24 m. Na dům navazuje garáž (5,20 x 2,93 = 15,23 m2) s průjezdným profilem vrat výška = 2,13 m, šířka = 2,17 m.

Nabízený rodinný domek byl dlouhodobě využíván jako rekreační chalupa. Je v dobrém, průměrně udržovaném stavu. Domek je celozděný, se dřevěnými - povalovými stropy, zastřešený sedlovou konstrukcí střechy s betonovou střešní krytinou (cementka), s původními okny a nezateplenou fasádou.

Domek je napojen na přívod elektřiny, vodou je zásobován domácí vodárnou z vlastní studny (kopaná 6 m), k domu je přiveden i obecní vodovod. Odkanalizování je svedeno do vlastní jímky (12 m3). Vytápění je zajištěno lokálním spotřebičem na tuhá paliva – průmyslová kamna v kuchyni. Teplá voda je ohřívána v elektrickém bojleru. Dům se prodává včetně současného vybavení a zařízení.

Vlastnická práva nejsou nikým a ničím omezena, předání může proběhnout okamžitě. PENB se nezpracovává.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Kontakt

 

Ivan Horňák

realitní specialista pro jižní Čechy

1. makléř s dronem

tel: 603 236 139

Kdo jsem: ZDE / Reference klientů: ZDE

e-mail: reality@realityhornak.cz

https://realityhornak.cz

 

 

Chcete prodat svojí nemovitost?

CHcete jí prodat rychle, dobře, bezpečně

A ZA NEJVYŠŠÍ MOŽNOU CENU?

 

Rád Vám s prodejem pomůžu :-)

 

Prodává nemovitost někdo z Vašich přátel,

příbuzných, či známých?

Pošlete mu odkaz na mé webové stránky:

https://realityhornak.cz

 

 

Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře REALITY HORŇÁK. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

Podnikám od roku 1996, svou vlastní realitní kancelář jsem založil v březnu roku 2003. Mojí profesí je stavařina - jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí. 

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejich prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. Jsem prvním realitním makléřem v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

Neváhejte a cinkněte mi. Pojďme si posedět u dobré kávy a pohovořit o prodeji Vaší nemovitosti. 

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák 

 


Ivan Horňák

Kontaktní formulář