Družstevní byt 3+1 Týn nad Vltavou

- byt i dům po komplexní rekonstrukci

- zděné bytové jádro

- lodžie

- perfektní stav

- na okraji sídliště

 

PRODÁNO

 

1.890.000,- Kč

 

 

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout koupi družstevního bytu 3+1 v Hlinecké ulici č. p. 724 v Týně nad Vltavou.

Nabízený byt s lodžií je umístěn ve druhém patře čtyřpatrového panelového domu s výtahem. Původní dispozice bytu 3+1 s halou byla přebudována na současnou – rovněž třípokojovou dispozici, kdy byla vybourána příčka mezi původním dětským pokojem a nepraktickou, temnou halou. Pokoj tím byl zvětšen a nyní slouží jako pokoj obývací. Obývací pokoj je přímo propojen s kuchyní (nově vyříznutý a vyztužený rozměrný otvor v panelové příčce). Původní umakartové jádro bylo vybouráno, nahrazeno bylo jádrem zděným - na zvětšeném půdorysu (zvětšeno o plochu původní chodbičky do kuchyně).

Dispozice bytu sestává z místností předsíně (1,61 x 3,54 = 5,69 m2), obývacího pokoje (5,93 x 4,69 = 27,8 m2), kuchyně (2,26 x 3,48 = 7,86m2), dětského pokoje (3,52 x 3,48 = 12,24 m2) a  ložnice (4,9 x 3,48 = 17,5 m2) s předloženou lodžií 3,9 m2. Dispozici doplňují samostatné místnosti koupelny (rohová vana RAVAK se zástěnou), záchodu a komory. Součástí bytu je sklepní kóje.

Nabízený byt prošel celkovou, velmi zdařilou rekonstrukcí. Bylo zde vyzděno nové bytové jádro, osazena nová kuchyňská linka (zhotovená na míru truhlářem) s vestavěnými spotřebiči – horkovzdušnou pečící troubou, sklokeramickou varnou deskou, myčkou nádobí a chladničkou s mrazákem – vše ve značkovém provedení Whirlpool. Celý byt byl nově vyštukován a vymalován, byly osazeny kvalitní dveře SAPELI s obložkami. Kompletně byla rekonstruována elektroinstalace, rozvody vody a odpadů.

Ve vstupu, bytovém jádru a kuchyni je položena nová keramická dlažba, v obývacím pokoji a ložnici plovoucí podlaha, v dětském pokoji zátěžové lino. Součástí bytu je sklepní kóje. K dispozici jsou místnosti kolárny a sušárny ve společných částech domu.

Dům s nabízeným bytem prošel kompletní revitalizací – byla osazena nová okna, vyzděny meziokenní vložky, dům byl zateplen a opatřen novou fasádou. Opravena byla střecha, stoupačky a instalován nový výtah.

Celková plocha bytu čítá 73 m2, měsíční předpis plateb je stanoven na 5.150,- Kč, z toho fond oprav 492,- Kč a měsíční splátky dvou úvěrů na revitalizaci domu ve výši 1.730,- Kč a 272 Kč.

Členská práva k družstevnímu bytu nejsou nikým a ničím omezena, předání může proběhnout do jednoho měsíce.

 

 

 

 

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Kontakt

Ivan Horňák

realitní specialista pro jižní Čechy

1. makléř s dronem

tel: 603 236 139

Kdo jsem: ZDE / Reference klientů: ZDE

e-mail: reality@realityhornak.cz

https://realityhornak.cz

Prodáváte svou nemovitost?

Rád Vám s prodejem pomůžu :-)

Prodává nemovitost někdo z Vašich přátel,

příbuzných, či známých?

Pošlete mu odkaz na mé webové stránky:

https://realityhornak.cz

Kontaktní formulář