Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


HOMOLE - ČERNÝ DUB - PRODEJ RODINNÉHO DOMU

 - RD 4+1 Z ROKU 2017

- MODERNÍ TECHNOLOGIE

- NÁDHERNÁ ZAHRADA S JEZÍRKEM A PERGOLOU

- SAMOSTATNÁ ZDĚNÁ DVOUGARÁŽ 

14.975.000,- Kč

Popis nemovitosti

 

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout koupi nadstandardního rodinného domu s velkoryse pojatou dispozicí, rozlehlou okrasnou zahradou s jezírkem, okrasnou, zeleninovou i ovocnou zahradou, krytou venkovní pergolou a samostatnou, zděnou dvougaráží v Černém Dubu (Homole) u Českých Budějovic.

Jednopodlažní, nepodsklepený RD o dispozici 4+1 s koupelnou, technickou místností, spíží a dvěma šatnami, byl kolaudován v r. 2017.

Do domu vstupujeme zádveřím (8,7 m2) do vstupní chodby (9,7 m2) a dále do středové chodby (14,5 m2). Středová chodba nabízí vstup do nadstandardní kuchyně (29 m2) s přímým výstupem na zahradu a do dechberoucího obývacího pokoje (40 m2), rovněž s přímým výstupem na zahradu. Dispozice domu dále nabízí místnosti tří samostatných pokojů (18,7 m2, 17,5 m2 a 16,6 m2), koupelny se záchodem (12,4 m2), technické místnosti se záchodem (11,8 m2), spíže (7,3 m2) a dvou šaten (3,2 m2 a 2,3 m2).

RD je vystavěn jako poctivá celozděná stavba. Obvodový plášť je vyzděn z tepelně izolačního zdícího systému Heluz Family 2in1, zastropení systémem Heluz 400, stavební otvory jsou osazeny kvalitními plastovými okny s izolačními trojskly s roletami a sítěmi proti hmyzu. Dům zastřešuje sedlová vazníková střecha s betonovou střešní krytinou Bramac.

RD je vystavěn na vlastní stavební parcele o výměře 242 m2, obklopené zcela oplocenou zahradou (1.039 m2). Na zahradě jsou vyměřeny další dvě stavební parcely. Na parcele o výměře 44 m2 je vystavěna samostatná zděná dvougaráž s elektricky ovládanými vjezdovými vraty. Na parcele o výměře 40 m2 je vybudována pohodová pergola s poctivou sedlovou střechou a zahradním krbem.

Inzerované nemovitosti jsou napojené na dodávku elektřiny i plynu, vodou jsou zásobovány z obecního vodovodu, odkanalizovány do obecní kanalizace. Vytápění je zajištěno teplovodním podlahovým a radiátorovým vytápěním, napojeným na výkonné tepelné čerpadlo Panasonic, kombinované s elektrickými sálavými infrapanely, napojenými na solární systém a výkonnými krbovými kamny v obývacím pokoji. Teplá užitková voda je připravována v kombinovaném elektrosolárním bojleru. Z dalších technických vychytávek si dovoluji uvést: kompletní solární systém - fotovoltaické panely s baterioboxem a nabíjecím systémem pro elektromobily v garáži, přípojky TV a Wifi v každé pobytové místnosti v domě, dálkově elektricky ovládanou vjezdovou bránu na pozemek, bezpečnostní vstupní kameru, zahradní zavlažovací systém, napojený na podzemní retenční nádrž s dešťovou vodou…

Nabízené nemovitosti jsou situovány ve velmi klidné, okrajové části obce – dům je ze tří stran bez přímých sousedů. Příjezdovou komunikací je vedlejší ulice, s minimálním dopravním zatížením – do této lokality přijíždějí prakticky pouze majitelé nemovitostí a jejich návštěvy. Nespornou výhodou je krátká dojezdová vzdálenost do krajského města – od centra Českých Budějovic je dům vzdálen 9,5 km.

Koupi nabízených nemovitostí, vzhledem k nadstandardnímu provedení a skvělé lokalitě rozhodně velmi rád doporučuji.

 

Videoprohlídka

3D scan

PROJEKTOVÁ DOKUMENTACE

PD_Cerny_Dub_1NP

PD_Cerny_Dub_rez PD_Cerny_Dub_rez_2

PŮDORYSY

159288741_rd_ern_dub_first_floor_first_design_20240627_2f5527

KONTAKT

web_ikonky-001

 

REALITY HORŇÁK s.r.o.

Ivan Horňák, M.R.E. 

certifikovaný realitní makléř

 

Poctivé realitní řemeslo, pro Vás...

 

tel: 603 236 139

e-mail: reality@realityhornak.cz

ID datové schránky: nh5wp4a

 

Sídlo: Senožaty 6, Bechyně 391 65

Provozovna: Orlická 400, Týn nad Vltavou

https://realityhornak.cz

 

Jste spokojeni s našimi službami?
Chcete nás doporučit svým kamarádům, přátelům a známým?
Podělte se o svou dobrou zkušenost formou recenze.

 

Na Seznamu:                    Na Googlu:

qr_recenze_firmyqr_recenze_google

Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře REALITY HORŇÁK. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

Podnikám od roku 1996, svou vlastní realitní kancelář jsem založil v březnu roku 2003. Mojí profesí je stavařina - jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí. 

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejich prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. Jsem prvním realitním makléřem v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

Neváhejte a cinkněte mi. Pojďme si posedět u dobré kávy a pohovořit o prodeji Vaší nemovitosti. 

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák 

 


Ivan Horňák

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF