HOSPŮDKA Z KAMEŇÁKU

- NEMOVITOST S INVESTIČNÍM POTENCIÁLEM

- HOSPŮDKA S KAPACITOU 58 MÍST

- BYT 2+1

- TŘI PŘÍZEMNÍ KANCELÁŘE

- MOŽNOST ROZVOJE PŮDNÍ VESTAVBOU

 

3.900.000,- KČ

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout nemovitost, spojující možnost bydlení i podnikání v Mostecké ulici č. p. 5 v Týně nad Vltavou. Nabízený dům je součástí historické zástavby městského centra a v průběhu času byl několikrát rekonstruován a stavebně upravován. V současné době se jedná o dvoupodlažní, nepodsklepený objekt s dosud nevyužitým půdním prostorem.

Rodinný dům je vystavěn na vlastní stavební parcele o výměře 195 m2 a tato výměra se zároveň kryje se zastavěnou plochou – u domu tedy není zahrada.

V přízemí objektu najdeme tři samostatné nebytové prostory - kanceláře, či prodejny (44,7 m2, 15 m2 a 20 m2), sklad pivních sudů (10,5 m2) a kotelnu (18 m2) - i tu lze přebudovat na další nebytový prostor – do objetu je zavedena městská teplofikace.

První patro (přístupné přímo z úrovně ulice Horní Brašov) nabízí prostory restaurace s kapacitou min. 58 hostů a byt 2+1. Restaurace je dispozičně dělena na prostory vstupu, restaurace (38,6 m2 + 39,15 m2) s výčepem (8,1 m2) a kuchyňkou (8,2 m2), prostory chodeb (12,8 m2) záchodů a skladu (8,7 m2).

Bytová jednotka nabízí místnosti vstupu s koupelnou, kuchyně (9,9 m2), obývacího pokoje (20,3 m2) a ložnice (20,5 m2).

Nad prvním patrem se nachází dosud nevyužitý půdní prostor (21,43 x 7,26 = 155,6 m2) s možností vestavby dalšího bytu.

Nabízený objekt je v úrovni přízemí ve zhoršeném stavebně technickém stavu. Jsou zde patrná vzlínající vlhkost, ale po opravě sanačními omítkami se přízemní určitě odvděčí velmi dobrým potenciálem zrekonstruovaných nebytových prostor, přístupných z frekventované trasy Horní Brašov, Mostecká ulice, s příchodem na nábřeží Vltavy, či přechodem řeky přes pěší „starý“ most na Malou Stranu.

Restaurace a byt jsou v dobrém stavu. Byla zde vyměněna okna a bytu a restaurace lze užívat i bez zásadní rekonstrukce. Po celkové rekonstrukci určitě volá půdní prostor, nabízející potenciál velmi pěkné bytové střešní vestavby.

Nabízený rodinný dům je napojen na dodávku elektřiny, obecní vodovod i kanalizaci. Vytápění je zajištěno teplovodním ústředním topením, napojeným na kotel na tuhá paliva. Do domu je přivedena městská teplofikace, do současného systému není v současné době připojena.

PENB – třída G.

3D scan

Fotogalerie

Kontakt

Ivan Horňák

realitní specialista pro jižní Čechy

1. makléř s dronem

tel: 603 236 139

Kdo jsem: ZDE / Reference klientů: ZDE

e-mail: reality@realityhornak.cz

https://realityhornak.cz

Prodáváte svou nemovitost?

Rád Vám s prodejem pomůžu :-)

Prodává nemovitost někdo z Vašich přátel,

příbuzných, či známých?

Pošlete mu odkaz na mé webové stránky:

https://realityhornak.cz

Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře REALITY HORŇÁK. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

Podnikám od roku 1996, svou vlastní realitní kancelář jsem založil v březnu roku 2003. Mojí profesí je stavařina - jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí. 

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejich prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. Jsem prvním realitním makléřem v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

Neváhejte a cinkněte mi. Pojďme si posedět u dobré kávy a pohovořit o prodeji Vaší nemovitosti. 

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák 

 


Ivan Horňák

Kontaktní formulář