HRAZANY - PRODEJ STAVEBNÍ PARCELY

- CELKOVÁ PLOCHA 1.603 m2

- ZASTAVĚNÁ ČÁST OBCE

- ZASTAVITELNOST POZEMKU 35%

 

761.425,- Kč

 

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám nabídnout koupi stavebního pozemku v jihočeské vesničce Hrazany na Písecku. Stavební pozemek o celkové výměře 1.603 m2 je situován v zastavitelném území obce. Územním plánem je nabízená plocha začleněna do zastavěného území s využitím pro rodinné bydlení. Severovýchodní hranici pozemků tvoří stávající vesnická zástavba, z jihozápadu je plocha ohraničena silnicí č. 10242, ze které je možný sjezd přímo na parcely. V obci Hrazany se předpokládá především rozvoj bydlení v rodinných domech. ÚP Hrazany vytváří předpoklady pro kvalitní bydlení, které přispěje ke stabilizaci místního obyvatelstva s důrazem na zachování venkovského charakteru budov. Z nabízené plochy zastavět maximálně 35%, tedy až 561 m2. Parametry rodinného domu jsou stanoveny na nejvýše dvě nadzemní podlaží a podkroví s maximální výškou do 11,5 m. Nabízený pozemek je možné napojit na přívod elektřiny. O výstavbě obecního vodovodu a plynovodu se neuvažuje. Územní plán se zmiňuje o nové kanalizaci, ale realizace se neplánuje.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Ivan Horňák

realitní specialista pro jižní Čechy

1. makléř s dronem

tel: 603 236 139

Kdo jsem: ZDE / Reference klientů: ZDE

e-mail: reality@realityhornak.cz

https://realityhornak.cz

Prodáváte svou nemovitost?

Rád Vám s prodejem pomůžu :-)

Prodává nemovitost někdo z Vašich přátel,

příbuzných, či známých?

Pošlete mu odkaz na mé webové stránky:

https://realityhornak.cz

Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře REALITY HORŇÁK. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

Podnikám od roku 1996, svou vlastní realitní kancelář jsem založil v březnu roku 2003. Mojí profesí je stavařina - jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí. 

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejich prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. Jsem prvním realitním makléřem v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

Neváhejte a cinkněte mi. Pojďme si posedět u dobré kávy a pohovořit o prodeji Vaší nemovitosti. 

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák 

 


Ivan Horňák

Kontaktní formulář