Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


KOTENČICE - PRODEJ RODINNÉHO DOMU SE ZAHRADOU A STODOLOU

- DISPOZICE 4+KK

- NEDOKONČENÁ REKONSTRUKCE

- ROZLEHLÁ ZAHRADA

- KLIDNÁ LOKALITA

- VÝBORNÁ DOJEZDOVÁ VZDÁLENOST DO PRAHY

4.495.000,- Kč

 

 

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout koupi vesnického souboru nemovitostí v Kotenčicích na Příbramsku, sestávající z vesnického rodinného domu, rozlehlé zahrady, stodoly, dřevníku a dalších vedlejších staveb pro skladování, či chovatelství.
Rodinný dům s č. p. 10 je vybudovaný na vlastní stavební parcele o celkové výměře 485 m2, na kterou navazuje zcela oplocená zahrada o výměře 1034 m2. Zastavěná plocha rodinným domem, stodolou a dřevníkem čítá 251 m2, plocha otevřené zahrady 1268 m2.
Užitná plocha všech budov (RD, stodoly a dřevníku) čítá cca 240 m2. Rodinný dům nabízí současnou přízemní dispozici 4+KK se záchodem, bez koupelny. Dispozice sestává z místností: předsíně (8,9 m2), záchodu (1,8 m2), kuchyně (5,62 x 3,8 = 21,3 m2) a tří pokojů (5,62 x 4,12 = 23,2 m2, 5,62 x 3,3 = 18,6 m2 a 5,62 x 5,15 m2). Dva pokoje a kuchyně byly součástí dosavadní dispozice. Obývací pokoj za kuchyní je rozestavěný.
Rodinný dům je stavebně celozděnou (smíšené zdivo) jednopodlažní, částečně podsklepenou stavbou s nevyužitým půdním prostorem. Nad nově budovaným obývacím pokojem je položen dřevěný trámový strop, nad zbývajícím půdorysem je strop původní - povalový (typlový).
Dům je napojen na dodávku elektřiny, vodou je zásobován domácí vodárnou z vlastního vrtu (vyhlouben cca před sedmi lety - hloubka 28 m) odkanalizování je provedeno do obecní kanalizace.
Nabízený dům je ve stádiu průběžné rekonstrukce. Nový majitel by měl počítat s jejím dokončením - vybudování koupelny, vybavením domu topným systémem, opravou střechy, výměnou oken, zateplením a novou fasádou.
Staticky je dům s největší pravděpodobností v pořádku, negativně však působí trhlina ve štítové zdi domu. Zhruba před dvaceti lety byla štítová stěna podezděna na opraveném základu a od té doby se trhlina nezvětšuje.
Nabízené nemovitosti jsou situovány ve velmi klidné, žádané lokalitě na Příbramsku, s velmi s dobrou dojezdovou vzdáleností do Prahy (40 minut ke stanici metra Anděl). Vlastnictví k nabízeným nemovitostem není nikým a ničím omezeno, předání může proběhnout prakticky okamžitě. PENB se pro tento objekt ze zákona nezpracovává.

Videoprohlídka

3D scan

PŮDORYSY

143640111_kohout_nov_ves_first_floor_first_design_c_20230720_5d08d8

10-kotencice-dollhouse-view_1

 

KONTAKT

web_ikonky-001

 

REALITY HORŇÁK s.r.o.

Ivan Horňák, M.R.E. 

certifikovaný realitní makléř

 

Poctivé realitní řemeslo, pro Vás...

 

tel: 603 236 139

e-mail: reality@realityhornak.cz

ID datové schránky: nh5wp4a

 

Sídlo: Senožaty 6, Bechyně 391 65

Provozovna: Náměstí Míru 38, Týn nad Vltavou

https://realityhornak.cz

 

Jste spokojeni s našimi službami?
Chcete nás doporučit svým kamarádům, přátelům a známým?
Podělte se o svou dobrou zkušenost formou recenze.

 

Na Seznamu:                    Na Googlu:

qr_recenze_firmy qr_recenze_google

  

Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře REALITY HORŇÁK. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

Podnikám od roku 1996, svou vlastní realitní kancelář jsem založil v březnu roku 2003. Mojí profesí je stavařina - jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí. 

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejich prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. Jsem prvním realitním makléřem v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

Neváhejte a cinkněte mi. Pojďme si posedět u dobré kávy a pohovořit o prodeji Vaší nemovitosti. 

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák 

 


Ivan Horňák

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF