Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


LNÁŘE - PRODEJ STAVEBNÍ PARCELY

- VÝMĚRA 1.530 m2

- SÍTĚ NA HRANICI POZEMKU:

ELEKTŘINA, VODOVOD, KANALIZACE

- PŘÍJEZD PO ZPEVNĚNÉ OBECNÍ KOMUNIKACI

1.213.700,- Kč

PRODÁNO

 

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout koupi stavební parcely ve Lnářích na Strakonicku.
Pozemek parc. č. 1819 o celkové výměře 1.530 m2 je v katastru nemovitostí veden jako orná půda, územním plánem („ÚP“) je lokalita s nabízenými parcelami vedena v kategorii B – nízkopodlažní bydlení, kdy výšková hladina zástavby je regulována na jedno nadzemní podlaží a podkroví.
V blízkosti hranice pozemku jsou položeny inženýrské sítě: elektřina, obecní vodovod i kanalizace. Odkanalizování je možné do vlastní čističky s tlakovým čerpadlem do obecní kanalizace. Příjezd k nabízené parcele je veden po zpevněné obecní komunikaci. Stavební parcela nabízí celkovou výměru 1.530 m2, šíře parcely při příjezdu cca 46 m, hloubka cca 36 m - viz fotografie ve fotogalerii.
Lnáře leží v malebné krajině na rozhraní Plzeňského a Jihočeského kraje v severozápadním cípu okresu Strakonice. Obec nabízí základní občanskou vybavenost: mateřskou a základní školu, obchod s potravinami, pobočku České pošty. Hojně navštěvovaný je zde zámek Lnáře. Poloha pozemku nabízí dobré dojezdové vzdálenosti do větších obcí v okolí - Horažďovice (20 minut), Nepomuk (15 minut), Písek (30 minut), Strakonice (30 minut) a Plzeň (45 minut).
Územní plán – výkres: https://www.mesto-blatna.cz/e_download.php?file=data/editor/98cs_67.pdf&original=05_LNÁŘE_ÚZ_KOO.pdf
Územní plán- textová část:
https://www.mesto-blatna.cz/e_download.php?file=data/editor/98cs_61.pdf&original=Úplné%20znění%20ÚP%20Lnáře.pdf

Videoprohlídka

ÚZEMNÍ PLÁN

up_lnare_2_1 

up_lnare_1_1

up_lnare_3

KONTAKT

web_ikonky-001

 

REALITY HORŇÁK s.r.o.

Ivan Horňák, M.R.E. 

certifikovaný realitní makléř

 

Poctivé realitní řemeslo, pro Vás...

 

tel: 603 236 139

e-mail: reality@realityhornak.cz

ID datové schránky: nh5wp4a

 

Sídlo: Senožaty 6, Bechyně 391 65

Provozovna: Náměstí Míru 38, Týn nad Vltavou

https://realityhornak.cz

 

Jste spokojeni s našimi službami?
Chcete nás doporučit svým kamarádům, přátelům a známým?
Podělte se o svou dobrou zkušenost formou recenze.

 

Na Seznamu:                    Na Googlu:

qr_recenze_firmy qr_recenze_google

  

Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře REALITY HORŇÁK. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

Podnikám od roku 1996, svou vlastní realitní kancelář jsem založil v březnu roku 2003. Mojí profesí je stavařina - jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí. 

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejich prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. Jsem prvním realitním makléřem v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

Neváhejte a cinkněte mi. Pojďme si posedět u dobré kávy a pohovořit o prodeji Vaší nemovitosti. 

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák 

 


Ivan Horňák

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF