MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - PRODEJ RODINNÉHO DOMU

VE VELKÉ HLDEĎSEBI

 

- VESTAVĚNÁ GARÁŽ

- CELKOVÁ PLOCHA POZEMKŮ 1.112 m2

PRODÁNO

 

6.320.000,- Kč

Popis nemovitosti

Dovoluji si vám nabídnout koupi nadstandardního, dispozičně velmi hodnotného rodinného domu se zahradou a vestavěnou garáží v obci Velká Hleďsebe č. p. 391 u Mariánských Lázní. Dvoupodlažní, nepodsklepený rodinný dům byl kolaudován v roce 2004. Obvodové konstrukce jsou provedeny z cihelných tvárnic POROTHERM o tl. 440 mm s kontaktním zateplovacím fasádním systémem. Stropní konstrukce je sestavena z  betonových prefabrikátů a armované betonové mazaniny. Rodinný dům je zastřešen sedlovou střešní konstrukcí s betonovou střešní krytinou. Výplně otvorů tvoří plastová izolační okna, interiér je osazen dřevěnými dveřmi s obložkami. Podlahy v přízemí kryje keramická dlažba, v podkroví jsou položeny podlahy dřevěné – sibiřská borovice.

Nabízený dům je vystavěn na vlastní stavební parcele o výměře 153 m2, obklopen je zcela oplocenou zahradou o celkové výměře 959 m2. Rodinný dům nabízí dispozici 4+1 s jídelnou, vestavěnou garáží, dvěma sociálními zázemími, dílnou a spíží.

Dispozice přízemí sestává z místností vstupní haly (16 m2) s dřevěným - bukovým schodištěm, kuchyně (14,2 m2), jídelny (16,8 m2), obývacího pokoje (25,7 m2) s předloženou terasou (29 m2), koupelny (6,2 m2) se záchodem, technické místnosti – dílny( 12,9 m2), spíže (7 m2) a garáže (15,5 m2) s elektricky – dálkově ovládanými vjezdovými vraty (na zahradě elektricky – dálkově ovládaná vjezdová brána).

Dispozici obytného podkroví tvoří místnosti tří pokojů (22,6, 20,54 a 15,8 m2) s jedním balkonem (7 m2), haly (6,3 m2) a koupelny s WC (7,9 m2).
Nabízený rodinný dům je napojen na dodávku elektřiny, vodou je zásobován z obecního vodovodu (na zahradě je připravena 18 m vrtaná studna), odkanalizován do obecní kanalizace. Vytápění je zajištěno teplovodním ústředním vytápěním (v kombinaci s podlahovým topením), napojeným na plynový kotel. V obývacím pokoji je osazen výkonný krb s krbovou vložkou. Dům je elektronicky střežen bezpečnostním kamerovým systémem.

Rodinný dům je situován na samém okraji Velké Hleďsebe. Okrasná zahrada domu (se vzrostlými stromy a příjemným venkovním posezením) přímo sousedí s Kosím (Kosovým) potokem s rybí obsádkou pstruhů a lipanů (nejedná se o aktivní záplavové pásmo). Krátkou vycházkou dojdeme lesem Medvědímu a Vlčímu minerálnímu prameni. Prakticky před domem zastavuje trolejbus MHD s pravidelnou dopravo do Mariánských lázní, k nejbližšímu obchodnímu centru ale dojdeme pěšky během pár minut.

Nabízený rodinný dům je ve velmi dobrém, pravidelně udržované stavu. Příchod a příjezd k domu je veden z veřejné – krajské silnice (ulice Pohraniční stráže) přes pozemky jiného vlastníka – avšak s právem chůze a jízdy, které jsou právně ošetřeny věcným břemenem, zapsaným v katastru nemovitostí.

Koupi nabízených nemovitostí rozhodně velmi rád doporučuji – dovoluji si tvrdit, že se jedná o jednu z nejhezčích nemovitostí, které jsem kdy nabízel (osobně jsem prodal už 512 nemovitostí). PENB D - 130 kWh/m2/rok.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Kontakt

Ivan Horňák

realitní specialista pro jižní Čechy

1. makléř s dronem

tel: 603 236 139

Kdo jsem: ZDE / Reference klientů: ZDE

e-mail: reality@realityhornak.cz

https://realityhornak.cz

Prodáváte svou nemovitost?

Rád Vám s prodejem pomůžu :-)

Prodává nemovitost někdo z Vašich přátel,

příbuzných, či známých?

Pošlete mu odkaz na mé webové stránky:

https://realityhornak.cz

Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře REALITY HORŇÁK. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

Podnikám od roku 1996, svou vlastní realitní kancelář jsem založil v březnu roku 2003. Mojí profesí je stavařina - jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí. 

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejich prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. Jsem prvním realitním makléřem v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

Neváhejte a cinkněte mi. Pojďme si posedět u dobré kávy a pohovořit o prodeji Vaší nemovitosti. 

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák 

 


Ivan Horňák

Kontaktní formulář