Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


MIROŠOV - MYŤ - PRODEJ NOVOSTAVBY RODINNÉHO DOMU

- RD VE VÝSTAVBĚ

- DIPOZICE 4+KK

- VELMI ÚSPORNÝ RODINNÝ DŮM

- PENB B – 69 kWh/m2/rok

- DOKONČENÍ A PŘEDÁNÍ V PROSINCI 2024

7.795.000,-Kč

 

 

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout koupi novostavby (ve výstavbě) velmi úsporného (PENB - B) rodinného domu se zahradou na okraji obce Myť – Mirošov u Rokycan.

V současné době je dům ve výstavbě. Předpoklad kolaudace a předání nemovitosti je v prosinci 2024. Dům bude kompletně stavebně dokončen, včetně podlah, obkladů a dlažeb. Při předání bude dokončena fasáda domu, okapy budou svedeny do retenční nádrže a budou zhotoveny schody do vstupních dveří (palisády + zámková dlažba). V současné době - v průběhu výstavby si budoucí majitel může sám zvolit materiály a dekor vnitřního vybavení – obkladů, dlažeb, nášlapné vrstvy podlah, barvu výmalby atp. Na nové majitele tak po převzetí stavby čeká už jenom vybavení domu kuchyňskou linkou se spotřebiči a finální úprava zahrady s oplocením.

Přízemní, nepodsklepená novostavba s valbovým zastřešením a nevyužívaným půdním prostorem bude nabízet dispozici 4+KK se dvěma koupelnami a technickou místností takto: zádveří (6,2 m2), chodba (8,28 m2), obývací pokoj (31,08 m2) s kuchyňským koutem, ložnici (16,50 m2) s koupelnou (5,53 m2) a dva dětské pokoje (9,90 a 9,72 m2). Druhá koupelna (8,10 m2) bude přístupná z chodby u dětských pokojů, dispozici doplní technická místnost (5,89 m2).

Rodinný dům je vystavěn jako energeticky velmi úsporná stavba. Obvodová konstrukce je zhotovena ze zdícího systému YTONG LAMBDA (tl. konstrukce 450 mm) se zateplením kontaktním izolačním systémem (tl. konstrukce 100 mm), stropní konstrukce je zateplena izolační vatou 280 mm. Stavební otvory jsou osazeny kvalitními okny s izolačním trojsklem, v obývacím pokoji francouzskými okny (dveřmi) s možností přímého výstupu na zahradu. Nabízený RD je pro chůzi a jízdu přístupný z obecní komunikace. Napojen je na dodávku elektřiny, vodou je zásobován domácí vodárnou z vlastního vrtu, odkanalizován do vlastní ČOV. Dešťová voda je zadržována v podzemní retenční nádrži. Vytápění bude zajištěno teplovodním podlahovým topením, napojeným na tepelné čerpadlo. Jako záložní zdroj poslouží elektrický kotel. V koupelnách bude podlahové topení posíleno instalací radiátorových topných žebříků. Ohřev teplé vody bude zajištěn elektrickým bojlerem.

Rodinný dům je vystavěn na vlastní stavební parcele o výměře 832 m2 (zastavěná plocha 132 m2). Rozloha parcely umožňuje i umístění zapuštěného bazénu, pergoly a krytého garážového stání (nejsou součástí nabídky). Inzerce obsahuje fotografie současného stavu z průběhu výstavby. Pro lepší představu o užitném využití místnosti jsou přiloženy fotografie s vizualizací možného budoucího stavu interiéru i exteriéru.

Nabízené nemovitosti jsou položeny na hezkém, klidném místě - na samém okraji obce Myť (Mirošov). Základní dopravní obslužnost: vlaková zastávka cca 1,8 km a autobusová zastávka cca 0,7 km od domu. Obec je vzdálena 14 km od Rokycan a 28 km od Plzně. Koupi nabízené novostavby rozhodně velmi rád doporučuji. PENB B – 69 kWh/m2/rok.

Lokace GPS: 49°40'19.590"N, 13°40'17.362"E.

PROJEKTOVÁ DOKUMENTACE

pudorys_varianta_2_myt

rez_a-a

pohledy_jiho-vychsevero-zap pohledy_severo-vychodjiho-zapad

PRŮKAZ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI BUDOVY - PENB

PENB_Myt

VIZUALIZACE

dji_20231220121441_0056_d_upraveno dji_20231220121715_0059_d_upraveno hornak_myt-1 hornak_myt-2 hornak_myt-3 hornak_myt-4       Unnamed_Space-11 Unnamed_Space-14 Unnamed_Space-17 Unnamed_Space-18 Unnamed_Space-19 Unnamed_Space-20 Unnamed_Space-21 Unnamed_Space-22 Unnamed_Space-24 Unnamed_Space-25 Unnamed_Space-26 Unnamed_Space-27 Unnamed_Space-28 Unnamed_Space-3 Unnamed_Space-30 Unnamed_Space-31 Unnamed_Space-32 Unnamed_Space-33 Unnamed_Space-34 Unnamed_Space-36 Unnamed_Space-4 Unnamed_Space-6 Unnamed_Space-7 Unnamed_Space-8 unnamed_space-1 unnamed_space-12 unnamed_space-2 unnamed_space-23

KONTAKT

web_ikonky-001

 

REALITY HORŇÁK s.r.o.

Ivan Horňák, M.R.E. 

certifikovaný realitní makléř

 

Poctivé realitní řemeslo, pro Vás...

 

tel: 603 236 139

e-mail: reality@realityhornak.cz

ID datové schránky: nh5wp4a

 

Sídlo: Senožaty 6, Bechyně 391 65

Provozovna: Náměstí Míru 38, Týn nad Vltavou

https://realityhornak.cz

 

Jste spokojeni s našimi službami?
Chcete nás doporučit svým kamarádům, přátelům a známým?
Podělte se o svou dobrou zkušenost formou recenze.

 

Na Seznamu:                    Na Googlu:

qr_recenze_firmy qr_recenze_google

  

Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře REALITY HORŇÁK. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

Podnikám od roku 1996, svou vlastní realitní kancelář jsem založil v březnu roku 2003. Mojí profesí je stavařina - jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí. 

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejich prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. Jsem prvním realitním makléřem v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

Neváhejte a cinkněte mi. Pojďme si posedět u dobré kávy a pohovořit o prodeji Vaší nemovitosti. 

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák 

 


Ivan Horňák

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF