Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


NOVÉ HOMOLE - PRODEJ RODINNÉHO DOMU

- DISPOZICE 3+1

- MOŽNOST ROZŠÍŘENÍ AŽ NA 5+1

- MALÝ DVOREK S TERASOU

- BEZ ZAHRADY

3.575.000,- Kč

PRODÁNO

 

 

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout koupi rodinného domku s malým dvorkem v Dolní ulici č. p. 51 v Nových Homolích u Českých Budějovic.
Dvoupodlažní (druhým podlažím je podkrovní vestavba) nepodsklepený rodinný dům byl vystavěn ve třicátých letech minulého století a nabízí dispozici 3+1 s koupelnou a spíží.
V přízemí domu najdeme místnosti: vstupu (7,1 m2), chodby (7,8 m2) se schodištěm (1,9 m2), kuchyně (17,8 m2), obývacího pokoje (18 m2), technické místnosti (7,9 m2), koupelny (7,4 m2) a záchodu. Po úsporném dřevěném schodišti vystoupáme do obytného podkroví do prvního - průchozího pokoje (15,5 m2) a následně do pokoje druhého (25,5 m2), za kterým je umístěn záchod (2m2).
K rodinnému domu je připojena přístavba (cca 18 m2), v současné době využívaná jako skladové prostory, ale lze jí využít k propojení se stávající obytnou částí a dispozici domu tak rozšířit o jednu přízemí a případně i o jednu podkrovní místnost.
Nabízený rodinný dům je pro chůzi a jízdu přístupný z obecní komunikace. Napojen je na dodávku elektřiny i plynu, vodou je zásobován z obecního vodovodu a odkanalizován do obecní kanalizace. Vytápění je zajištěno teplovodním ústředním topením, napojeným na plynový kotel. V obývacím pokoji je vystavěn otevřený krb. Ohřev teplé vody je zajištěn elektrickým bojlerem.
Rodinný dům je vystavěn z tradičních zdících materiálů. Obvodová konstrukce je zhotovena z plných cihel, bez zateplení. Stropy jsou provedeny jako dřevěné, trámové s podbitím a záklopem. Sedlová konstrukce krovu je kryta betonovou střešní krytinou. Konstrukce krovu je zateplena minerální vatou. Místnosti v přízemí jsou osazeny dřevěnými špaletovými okny.
Rodinný dům je vystavěn na vlastní stavební parcele o výměře 180 m2. Cca 130 m2 je zastavěno rodinným domem a přístavbou, cca 50 m2 tvoří malý, uzavřený dvorek s terasou.
Nabízené nemovitosti jsou položeny na okraji obce, mimo hlavní dopravní tah. Nabízený rodinný domek s malým dvorkem určitě dobře poslouží zájemcům, kteří hledají bydlení „ve svém“, ale nehodlají se zabývat údržbou velké zahrady. Koupi nabízených nemovitostí rozhodně velmi rád doporučuji.
PENB je právě ve zpracování, předpoklad D - E. Ze zákonného důvodu (před zpracováním PENB) uvádím třídu G.

Videoprohlídka

3D scan

PŮDORYSY

0_rd-nove-homole_0 0_rd-nove-homole_1

KONTAKT

web_ikonky-001

 

REALITY HORŇÁK s.r.o.

Ivan Horňák, M.R.E. 

certifikovaný realitní makléř

 

Poctivé realitní řemeslo, pro Vás...

 

tel: 603 236 139

e-mail: reality@realityhornak.cz

ID datové schránky: nh5wp4a

 

Sídlo: Senožaty 6, Bechyně 391 65

Provozovna: Náměstí Míru 38, Týn nad Vltavou

https://realityhornak.cz

 

Jste spokojeni s našimi službami?
Chcete nás doporučit svým kamarádům, přátelům a známým?
Podělte se o svou dobrou zkušenost formou recenze.

 

Na Seznamu:                    Na Googlu:

qr_recenze_firmy qr_recenze_google

  

Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře REALITY HORŇÁK. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

Podnikám od roku 1996, svou vlastní realitní kancelář jsem založil v březnu roku 2003. Mojí profesí je stavařina - jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí. 

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejich prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. Jsem prvním realitním makléřem v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

Neváhejte a cinkněte mi. Pojďme si posedět u dobré kávy a pohovořit o prodeji Vaší nemovitosti. 

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák 

 


Ivan Horňák

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF