Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODEJ BYTU 2+KK PRAHA 5 - MOTOL

- VELMI PĚKNÝ, UDRŽOVANÝ BYT

- ZDĚNÉ JÁDRO

- TERASA S VÝHLEDEM DO OKOLÍ

- NEJVYŠŠÍ - 4 PATRO S VÝTAHEM

7.200.000,- Kč

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout koupi velmi pěkného, úsporného (PENB - C) bytu 2+KK v osobním vlastnictví, v atraktivní lokalitě - Jeřabinové ulici 293/7 v Praze 5 – Motole.
Nabízený byt s terasou je umístěn ve čtvrtém patře čtyřpatrového zděného domu s výtahem.
Dispozice bytu nabízí místnosti: vstupu a chodby (11,9 m2), obývacího pokoje (18,5 m2) s kuchyňským koutem (3,8 m2) a předloženou terasou (6,0 m2), ložnice (14,1 m2) a koupelny (5,0 m2). V přízemí domu jsou umístěny společná kolárna a kočárkárna.
Dům s nabízeným bytem byl kolaudován v roce 2002, současná majitelka je první uživatelkou tohoto bytu. Byt je vybaven novou kuchyňskou linkou se zabudovanými spotřebiči - horkovzdušnou elektrickou pečící troubou a indukční varnou deskou. Koupelna je vybavena vanou, umyvadlem a klosetem a je zde pamatováno na umístění pračky se sušičkou. V bytě jsou osazeny kvalitní interiérové dveře s obložkami. Nášlapnou vrstvu podlahy v obývacím pokoji tvoří kvalitní plovoucí podlaha, v ložnici koberec, ve vstupu, chodbě a v koupelně je položena keramická dlažba. Byt je bohatě prosluněn – obývací pokoj je opatřen dvěma okny a balkonovými dveřmi hledícími k jihu, okno kuchyně je orientováno k západu a dvě okna ložnice směřují k severu, stejně jako okno na chodbě. Okna v obývacím pokoji a v kuchyni jsou opatřena předokenními, elektricky ovládanými roletami. Byt je vytápěn teplovodním ústředním vytápěním (radiátory), napojeným na městskou teplofikaci, v koupelně je instalováno podlahové vytápění.
Nabízený byt je ve velmi dobrém, pečlivě udržovaném stavu. Jeho nespornou výhodou je umístění na okraji domu v nejvyšším patře. Přímo tak sousedí jen s jednou bytovou jednotkou zboku, a jednou zespodu – nabízí tak tedy velmi klidné, nikým nerušené bydlení.
Nabídková cena zahrnuje prakticky kompletní vybavení bytu (sedací soupravu s konferenčním stolkem, obývací stěnu, jídelní stůl se židlemi, kuchyňskou linku se spotřebiči a zařízení pokoje bez kancelářského křesla). Po dohodě lze v bytě ponechat úplně novou lednici (cca 10.000,- Kč).
Podlahová plocha bytu (dle údajů z katastru nemovitostí) čítá 55,56 m2, užitná plocha bytu včetně terasy 59,3 m2. Měsíční předpis plateb a je stanoven na 4.153,- Kč, z toho fond oprav 389,- Kč. Vlastnická práva k nabízenému bytu nejsou nikým a ničím omezena, předání bytu může proběhnout prakticky okamžitě. PENB – C – úsporná stavba.
Současná majitelka má zajištěné parkování v garáži přímo v domě (formou pronájmu) s nájemným ve výši 1.900,- Kč. Nájem garáže lze po dohodě převést na nové vlastníky bytu.

Videoprohlídka

3D scan

PŮDORYSY

134820369_hornak_first_floor_untitled_20230201_00724c

2739f22254e12dbfa908bf562106d3b393a53c2952b5380750d4997afd2689a4f311f12c69a3778d

PRŮKAZ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI BUDOVY - PENB

penb_jerabinova_ok  

KONTAKT

web_ikonky-001

 

REALITY HORŇÁK s.r.o.

Ivan Horňák, M.R.E. 

certifikovaný realitní makléř

 

Poctivé realitní řemeslo, pro Vás...

 

tel: 603 236 139

e-mail: reality@realityhornak.cz

ID datové schránky: nh5wp4a

 

Sídlo: Senožaty 6, Bechyně 391 65

Provozovna: Náměstí Míru 38, Týn nad Vltavou

https://realityhornak.cz

 

Jste spokojeni s našimi službami?
Chcete nás doporučit svým kamarádům, přátelům a známým?
Podělte se o svou dobrou zkušenost formou recenze.

 

Na Seznamu:                    Na Googlu:

qr_recenze_firmy qr_recenze_google

 

Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře REALITY HORŇÁK. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

Podnikám od roku 1996, svou vlastní realitní kancelář jsem založil v březnu roku 2003. Mojí profesí je stavařina - jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí. 

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejich prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. Jsem prvním realitním makléřem v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

Neváhejte a cinkněte mi. Pojďme si posedět u dobré kávy a pohovořit o prodeji Vaší nemovitosti. 

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák 

 


Ivan Horňák

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF