PRODEJ BYTU 3+KK V PRAZE - BOHNICÍCH

- BYT V OSOBNÍM VLASTNICTVÍ

- PRAKTICKY KOMPLETNÍ REKONSTRUKCE

- LODŽIE

PRODÁNO

5.275.000,- KČ

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout koupi bytu 3+KK v osobním vlastnictví v Lodžské ulici č.p. 463 v Praze - Bohnicích. Nabízený byt se zasklenou lodžií je umístěn v šestém patře dvanáctipatrového panelového domu s výtahem.

Dispozice bytu sestává z místností předsíně (3,44 x 1,55 = 6,2 m2), obývacího pokoje (4,85 x 3,46 = 16,8 m2), dětského pokoje (4,06 x 2,79 = 11,3 m2) s předloženou lodžií (2,71 x 0,98 = 2,7 m2), ložnice (3,56 x 2,23 = 7,9 m2) a kuchyně (2,72 x 2,17 = 5,9 m2). Dispozici bytu doplňují místnosti koupelny (1,89 x 1,76 = 3,4 m2) a záchodu (0,92 x 0,81 = 0,8 m2). Příslušenstvím bytu je sklepní kóje, ve společných prostorech domu je k dispozici místnost kolárny.

Nabízený byt prošel celkovou, velmi zdařilou rekonstrukcí. Bylo zde vyzděno nové bytové jádro, rekonstruována byla kuchyně, elektroinstalace, vodoinstalace a odpady, položeny byly nové podlahové krytiny. Dále byla instalována nová okna, jen v dětském pokoji zůstaly balkonové dveře a okno původní - dřevěné, ale byla zasklena pokoji předložená lodžie. V koupelně je instalován prostorný, pohodlný sprchový kout a díky zvětšenému půdorysu místnosti se sem pohodlně vejde krom umyvadla i pračka a koupelnové skříňky. V kuchyni je osazena nová kuchyňská linka, elektrický sporák a digestoř. Majitelé v kuchyni šikovně využili každý koutek a vybudovali zde šikovné skříně na uložení potravin. Šikovné úložné prostory najdeme i v předsíni. Nášlapnou vrstvu podlah tvoří v kuchyni a předsíni vkusné lino, v koupelně a na záchodě je položena keramická dlažba a v pobytových místnostech koberce.

Dům s nabízeným bytem prošel kompletní revitalizací – byla osazena nová okna, vyzděny meziokenní vložky, dům byl zateplen a opatřen novou fasádou. Opravena byla střecha i stoupačky, osazen byl i nový výtah. Celková plocha bytu čítá 65 m2, měsíční předpis plateb je stanoven na 2.588,- Kč, z toho fond oprav 795,- Kč. PENB D-94 kWh/m2/rok. Díky umístění uprostřed domu je byt velmi úsporný z hlediska vytápění. Okna bytu jsou orientována k východu, byt je tedy bohatě prosluněn dopoledním sluncem. Okna bytu shlíží z výšky šestého patra přes dětské hřiště a školku k Čimickému háji. Dům je obklopen příjemnými zelenými plochami se vzrostlými stromy. Bydlení v Bohnicích nabízí nádherné vycházky k řece Vltavě, do botanické zahrady, či do ZOO, kam v pohodě dojdeme klidnou procházkou za necelých patnáct minut. V blízkém okolí domu najdeme veškerou potřebnou infrastrukturu – školku, školu, kulturní dům, obchodní dům, polikliniku, restaurace a další, rozsáhlou síť obchodů a služeb. Přímo před domem nastoupíme do čtyř autobusových linek MHD, které nás během deseti minut přivezou k metru Kobylisy, a tak jsme za cca 25 minut v centru Prahy.

Vlastnická práva k nabízenému bytu nejsou nikým a ničím omezena. Koupi tohoto bytu rozhodně velmi rád doporučuji.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Kontakt

Ivan Horňák

realitní specialista pro jižní Čechy

1. makléř s dronem

tel: 603 236 139

Kdo jsem: ZDE / Reference klientů: ZDE

e-mail: reality@realityhornak.cz

https://realityhornak.cz

Prodáváte svou nemovitost?

Rád Vám s prodejem pomůžu :-)

Prodává nemovitost někdo z Vašich přátel,

příbuzných, či známých?

Pošlete mu odkaz na mé webové stránky:

https://realityhornak.cz

Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře REALITY HORŇÁK. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

Podnikám od roku 1996, svou vlastní realitní kancelář jsem založil v březnu roku 2003. Mojí profesí je stavařina - jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí. 

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejich prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. Jsem prvním realitním makléřem v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

Neváhejte a cinkněte mi. Pojďme si posedět u dobré kávy a pohovořit o prodeji Vaší nemovitosti. 

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák 

 


Ivan Horňák

Kontaktní formulář