Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODEJ CHALUPY V PAŠOVICÍCH U TÝNA NAD VLTAVOU

- CHALUPA S VLASTNÍM POZEMKEM

- BEZ ZAHRADY

- VELMI ŠPATNÝ STAVEBNĚ TECHNICKÝ STAV

450.000,- Kč

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout jihočeskou vesnickou chaloupku v Pašovicích na Vltavotýnsku. Nabízený dům č. p. 18 byl vystavěn pravděpodobně na počátku minulého století. Stavebně se jedná o jednopodlažní, z malé části podsklepený objekt k bydlení s dispozicí 1+1 s komorou (černou kuchyní), bez sociálního zázemí.
Nabízený domek je ve velmi špatném stavebně technickém stavu a prakticky nelze uvažovat o jeho smysluplné záchraně ve smyslu rekonstrukce.
Rodinný domek je vystavěn na vlastní stavební parcele o výměře 164 m2 a celá plocha parcely je zastavěna domkem, na který navazuje stodola a chovatelské zázemí. Obytná část 1+1 nabízí užitnou plochu 48 m2, stodola cca 80 m2 a chovatelské zázemí cca 36 m2. Příjezd a příchod k domku je z obecní komunikace.
Nemovitosti jsou napojeny na přívod elektřiny. Do domku není přivedena voda. Vlastnická práva nejsou nikým a ničím omezena, předání může proběhnout okamžitě. PENB se ze zákonných důvodů nezpracovává.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

PŮDORYSY

115138950_rd_paovice_first_floor_first_design_20220119_260ce7 rd-pasovice-01192022_192559

KONTAKT

web_ikonky-001

 

Reality Horňák s.r.o.

Ivan Horňák 

jihočeský realitní makléř

 

Poctivé realitní řemeslo

pro Vás

 

tel: 603 236 139

e-mail: reality@realityhornak.cz

ID datové schránky: nh5wp4a

 

Sídlo: Senožaty 6, Bechyně 391 65

Provozovna: Náměstí Míru 38, Týn nad Vltavou

https://realityhornak.cz

 

Jste spokojeni s našimi službami?
Chcete nás doporučit svým kamarádům, přátelům a známým?
Podělte se o svou dobrou zkušenost formou recenze.

 

Na Seznamu:                    Na Googlu:

qr_recenze_firmy qr_recenze_google

 

 

 

 

 

 

 

 

Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře REALITY HORŇÁK. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

Podnikám od roku 1996, svou vlastní realitní kancelář jsem založil v březnu roku 2003. Mojí profesí je stavařina - jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí. 

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejich prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. Jsem prvním realitním makléřem v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

Neváhejte a cinkněte mi. Pojďme si posedět u dobré kávy a pohovořit o prodeji Vaší nemovitosti. 

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák 

 


Ivan Horňák

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF