Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODEJ RODINNÉHO DOMU V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH

- RD SE ZAHRADOU A GARÁŽOVÝM STÁNÍM

- SOUČASNÁ DISPOZICE 3+1

- PŮVODNÍ, PRŮMĚRNĚ UDRŽOVANÝ STAV

- PODSKLEPENÍ V PLNÉ PLOŠE

PRODÁNO

 5.500.000,- Kč

 

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout starší, dvoupodlažní, zcela podsklepený rodinný dům se zahradou v Příčné ulici 184/21 v Českých Budějovicích. Dům nabízí současnou dispozici 3+1. Přízemí domu se skládá z vstupu (2,4 m2), chodby (3,6 m2), kuchyně s jídelnou (14,4 m2), obývacího pokoje (19,5 m2), sprchy (1,2 m2), záchodu (1,4 m2) a komory (4,7 m2). Obytné podkroví nabízí dva pokoje (18,2 m2 a 13,8 m2), koupelnu (6,3 m2) s vanou a záchod. V suterénu najdeme chodbu (3,8 m2), dílnu (10,1 m2), prádelnu (6,9 m2) a dva sklepy – sklady (10,0 m2 a 8,0 m2). Celková užitná plocha domu čítá 124,3 m2.

Tento rodinný dům byl postaven v roce 1926 a v osmdesátých letech prošel částečnou rekonstrukcí - byla vyměněna okna a provedena rekonstrukce elektroinstalace s použitím hliníkových vodičů. Dům je v původním a průměrně udržovaném stavu, avšak vyžaduje další rekonstrukci a modernizaci.

V rámci technického stavu je třeba zdůraznit, že se jedná o stoletý dům, který neodpovídá standardům novostaveb. V sklepě jsou patrné stopy vzlínající vlhkosti. Dům je připojen na elektřinu, obecní vodovod, veřejnou kanalizaci a plynovod. Vytápění je zajištěno teplovodním ústředním topením s plynovým kotlem a ohřev vody je zajištěn plynovou karmou.

Dům je vystavěn na vlastní stavební parcele o výměře 68 m2, na kterou navatźuje zahrada o rozloze 252 m2. Na zahradě je vybudováno jednoduché garážové stání, je zde vybudován i  rybníček. Vlastnická práva k nemovitostem nejsou nikým a ničím omezena.

Energetický průkaz budovy (PENB) je momentálně ve zpracování - G. Předpokládám hodnocení D-F (energeticky náročný).

 

Videoprohlídka

3D scan

PŮDORYSY

140964492_rd_esk_budjo_first_floor_first_design_20230511_a359d8 140964492_rd_esk_budjo_first_floor_first_design_c_20230511_1e437a 140964492_rd_esk_budjo_first_floor_first_design_c_20230511_62cfed

KONTAKT

web_ikonky-001

 

REALITY HORŇÁK s.r.o.

Ivan Horňák, M.R.E. 

certifikovaný realitní makléř

 

Poctivé realitní řemeslo, pro Vás...

 

tel: 603 236 139

e-mail: reality@realityhornak.cz

ID datové schránky: nh5wp4a

 

Sídlo: Senožaty 6, Bechyně 391 65

Provozovna: Náměstí Míru 38, Týn nad Vltavou

https://realityhornak.cz

 

Jste spokojeni s našimi službami?
Chcete nás doporučit svým kamarádům, přátelům a známým?
Podělte se o svou dobrou zkušenost formou recenze.

 

Na Seznamu:                    Na Googlu:

qr_recenze_firmy qr_recenze_google

 

 

 

 

 

 

Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře REALITY HORŇÁK. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

Podnikám od roku 1996, svou vlastní realitní kancelář jsem založil v březnu roku 2003. Mojí profesí je stavařina - jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí. 

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejich prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. Jsem prvním realitním makléřem v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

Neváhejte a cinkněte mi. Pojďme si posedět u dobré kávy a pohovořit o prodeji Vaší nemovitosti. 

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák 

 


Ivan Horňák

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF