Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej stavební parcely v Neznašově

- 1.266 m2

- obecní vodovod

- obecní kanalizace

- elektřina

2.532.000,- Kč 

(2.000,- Kč/m2)

 

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout prodej stavební parcely v Neznašově u Týna nad Vltavou naproti domu s č. p. 187 (viz mapa). Rovinatý pozemek je položen na levém břehu Vltavy ve vzdálenosti od řeky 320 m vzdušnou čarou (1,5 km po silnici) ve výškové úrovni 69 m nad hladinou (tedy bezpečně vysoko nad záplavovým územím).

Z hlediska následného využití parcely se jedná o plochu, vymezenou jako plocha B 17 - bydlení v rodinných domech venkovského charakteru s povolenou zastavěnou plochou pozemku do 25% plochy parcely. Objekty pro bydlení jsou platným územním plánem stanoveny s výškovým uspořádáním maximálně dvou nadzemních podlaží + podkroví.

Na hranici pozemku jsou dostupné sítě – obecní vodovod, veřejná kanalizace a elektřina. V blízkosti severozápadní hranice pozemku je veden i plyn.

Přesná lokace parcely: 49°14'2.772"N, 14°22'26.561"E.

Videoprohlídka

Kontakt

web_ikonky-001

 

REALITY HORŇÁK s.r.o.

Ivan Horňák, M.R.E. 

certifikovaný realitní makléř

 

Poctivé realitní řemeslo, pro Vás...

 

tel: 603 236 139

e-mail: reality@realityhornak.cz

ID datové schránky: nh5wp4a

 

Sídlo: Senožaty 6, Bechyně 391 65

Provozovna: Náměstí Míru 38, Týn nad Vltavou

https://realityhornak.cz

 

Jste spokojeni s našimi službami?
Chcete nás doporučit svým kamarádům, přátelům a známým?
Podělte se o svou dobrou zkušenost formou recenze.

 

Na Seznamu:                    Na Googlu:

qr_recenze_firmy qr_recenze_google

 

Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře REALITY HORŇÁK. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

Podnikám od roku 1996, svou vlastní realitní kancelář jsem založil v březnu roku 2003. Mojí profesí je stavařina - jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí. 

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejich prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. Jsem prvním realitním makléřem v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

Neváhejte a cinkněte mi. Pojďme si posedět u dobré kávy a pohovořit o prodeji Vaší nemovitosti. 

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák 

 


Ivan Horňák

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF