Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODEJ VESNICKÉ CHALUPY V BLATCI U BECHYNĚ

- DISPOZICE 2+1

- PLOCHA POZEMKU 449 m2

- PERGOLA S LETNÍ KUCHYNÍ

- SAMOSTATNÝ POKOJ PRO HOSTY

3.790.000,- Kč

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout jihočeskou vesnickou chaloupku s uzavřeným dvorem, průjezdem a krytou pergolou s letní kuchyní v Blatci u Bechyně.

Nabízený dům č. p. 21 byl vystavěn na počátku minulého století. Stavebně se jedná o jednopodlažní, částečně podsklepený objekt k rodinné rekreaci se současnou otevřenou dispozicí 2+1, sestávající z místností vstupu (1.66 x 1,54 = 2,6 m2), obývacího pokoje (5,14 x 4,46 = 22,9 m2), kuchyně (4, 37 x 2,93 = 12,8 m2), ložnice (4,35 x 4,2 = 18,3 m2) a koupelny (1,61 x 1,29 = 2,1 m2) se záchodem. Pro hosty je připraven samostatný letní pokoj v přístavbě vedle pergoly (3,96 x 3,12 = 12,4 m2), zde najdeme i dílnu (3,38 x 3,38 = 11,4 m2) se skladem zahradního nářadí.

Dispozici domu lze dále rozvíjet do dosud nevyužitého půdního prostoru nad obytnou částí domu (13,13 x 3,89 = 51,1m2), s výškou ke hřebeni 2,95 m.

Nabízený rodinný domek byl po čtyřicet let využíván jako rekreační chalupa a tak je svým uspořádáním určen zejména k sezónnímu užívání od brzkého jara do pozdního podzimu. Vytápění je řešeno lokálními spotřebiči na tuhá paliva – otevřeným krbem a krbovými kamny v obývacím pokoji a zděnými kamny v kuchyni. Kuchyně v domě je bez kuchyňské linky, k přípravě pokrmů byla využívána letní kuchyně pod prostornou, krytou pergolou (5, 43 x 4,73 = 25,7 m2). Koupelna se záchodem slouží rovněž jako sprchový kout, s ohřevem vody v elektrickém bojleru. V letních měsících je ke sprchování využívána zahradní sprcha se solárním ohřevem vody.

Nemovitosti jsou napojeny na přívod elektřiny, vodou jsou zásobovány domácí vodárnou z vlastní studny - voda je přivedena do koupelny a do letní kuchyně. K domu je přiveden i obecní vodovod – do domu není zaveden. Odkanalizování je provedeno do vlastní, vybírací jímky. Přístup a příjezd je zajištěn z obecní komunikace, parkování je možné v krytém průjezdu (5,29 x 5,18 = 27,5 m2),

Nabízená chalupa je v dobrém, pečlivě udržovaném stavu, prodává se včetně vybavení a zařízení. Vlastnická práva k nabízeným nemovitostem nejsou nikým a ničím omezena, předání může proběhnout okamžitě.

PENB se u sezónních rekreačních objektů nezpracovává.

Videoprohlídka

3D scan

Půdorys

1_hodetin-21-hodetin-21-hodetin_0-01

Kontakt

web_ikonky-001

 

REALITY HORŇÁK s.r.o.

Ivan Horňák, M.R.E. 

certifikovaný realitní makléř

 

Poctivé realitní řemeslo, pro Vás...

 

tel: 603 236 139

e-mail: reality@realityhornak.cz

ID datové schránky: nh5wp4a

 

Sídlo: Senožaty 6, Bechyně 391 65

Provozovna: Náměstí Míru 38, Týn nad Vltavou

https://realityhornak.cz

 

Jste spokojeni s našimi službami?
Chcete nás doporučit svým kamarádům, přátelům a známým?
Podělte se o svou dobrou zkušenost formou recenze.

 

Na Seznamu:                    Na Googlu:

qr_recenze_firmy qr_recenze_google

 

Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře REALITY HORŇÁK. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

Podnikám od roku 1996, svou vlastní realitní kancelář jsem založil v březnu roku 2003. Mojí profesí je stavařina - jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí. 

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejich prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. Jsem prvním realitním makléřem v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

Neváhejte a cinkněte mi. Pojďme si posedět u dobré kávy a pohovořit o prodeji Vaší nemovitosti. 

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák 

 


Ivan Horňák

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF