PRONÁJEM NEBYTOVÉHO PROSTORU

KOMERČNÍ BANKY V TÝNĚ NAD VLTAVOU

 

- CELKOVÁ PLOCHA 175 m2

 

NÁJEMNÉ 1.000,- Kč/m2/rok 

 

 

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout pronájem městských nebytových prostor (bývalého provozu Komerční banky) v Týně nad Vltavou, v ulici Horní Brašov 264.

Nadstandardní administrativní zázemí v přízemí domu nabízí celkový prostor 175 m2 podlahové plochy.

Dispozice sestává z místností vstupu (10,6 m2), zasedací - jednací místnosti (32,1 m2), bankovní haly (66,7 m2) s kanceláří, kanceláře (25,3 m2), pokladny (4,6 m2), trezorovny (4,6 m2), denní místnosti (18,5 m2) a sociálního zázemí pro zaměstnance.

Nabízené prostory se pronajímají částečně zařízené po předchozím nájemci - Komerční bance.

Nabízené prostory jsou napojeny na dodávku elektřiny, vodou jsou zásobovány z obecního vodovodu, odkanalizovány do obecní kanalizace. Vytápění je zajištěno napojením na centrální zásobování teplem.

PENB G (uvádím v souladu se zněním § § 7a odst. 2 písm. e) zákona č. 406/2000 Sb.). PENB je v současné době zpracováván, jakmile bude vyhotoven uvedu přesné zatřídění. 

Prostor je klimatizován, vybaven počítačovou sítí.

Fotogalerie

Půdorys s virtuální prohlídkou

pud_kb_maly

Kontakt

Ivan Horňák

realitní specialista pro jižní Čechy

1. makléř s dronem

tel: 603 236 139

Kdo jsem: ZDE / Reference klientů: ZDE

e-mail: reality@realityhornak.cz

https://realityhornak.cz

Prodáváte svou nemovitost?

Rád Vám s prodejem pomůžu :-)

Prodává nemovitost někdo z Vašich přátel,

příbuzných, či známých?

Pošlete mu odkaz na mé webové stránky:

https://realityhornak.cz

Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře REALITY HORŇÁK. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

Podnikám od roku 1996, svou vlastní realitní kancelář jsem založil v březnu roku 2003. Mojí profesí je stavařina - jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí. 

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejich prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. Jsem prvním realitním makléřem v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

Neváhejte a cinkněte mi. Pojďme si posedět u dobré kávy a pohovořit o prodeji Vaší nemovitosti. 

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák 

 


Ivan Horňák

Kontaktní formulář