REKREAČNÍ CHATA DŽBÁNY

VLASTNÍ VRTANÁ STUDNA

IZOLAČNÍ OKNA, ZATEPLENÁ FASÁDA

KRBOVÁ VLOŽKA S VÝMĚNÍKEM

TEPLOVODNÍ ÚSTŘEDNÍ VYTÁPĚNÍ

 

2.895.000,- Kč

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout koupi rekreační chaty č. e. 47 v katastru obce Černýšovice - Hutě na Bechyňsku.
Nabízená chata je vystavěna na vlastním stavebním pozemku o výměře 41 m2, obklopena je vlastní zahradou o výměře 333 m2, na který navazuje 16 m2 vlastního lesního pozemku. Chata byla kolaudována v roce 2003. Stavebně se jedná o poctivou celozděnou dvoupodlažní (druhým podlažím je půdní vestavba), nepodsklepenou stavbu k rodinné rekreaci. Vyzděna je ze zdícího systému YTONG, zateplena kontaktním zateplovacím systémem. Stropní konstrukci tvoří dřevěný trámový strop se záklopem. Střešní konstrukce - dřevěný sedlový krov, krytý asfaltovým šindelem na plnoplošném podbití. Okna a dveře jsou zabezpečeny pohledovými železnými mřížemi. Za chatou je přistavěna dílna a dřevník.
Dispozičně chata nabízí v přízemí místnosti vstupu, obývacího pokoje (cca 18 m2) s kuchyňským koutem, koupelny (3,0 m2) a záchodu (0,9 m2). Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem a místem pro pračku. Před chatou je umístěno kryté posezení (10 m2).
Po poholném dřevěném schodišti vystoupáme do podkroví, kde z komunikační chodby (1,24 m2) vstupujeme do dvou samostatných ložnic (15,77 a 5,40 m2), anebo na krytou terasu (8,33 m2).
Nabízená chata je napojena na dodávku elektřiny, odkanalizována je do vlastní vybírací jímky (4m3), vytápění je zajištěno krbovými kamny s výměníkem a tedy s rozvodem topné vody do radiátorů v jednotlivých místnostech chaty. Vodou je chata zásobována z vlastní vrtané studny (hloubka 18 m, průměr 140 mm, s projektovanou vydatností zhruba 2.200 l/24 hodin a doporučenou denní spotřebou max. 500 litrů).
Rekreační chata je umístěna přímo na levém břehu řeky Lužnice v neoplocené chatové osadě V džbánech. Umístěna je na velmi klidném a pohodovém místě – jako předposlední chata na tomto břehu, kde příjezdová cesta končí – tedy prakticky bez jakéhokoli narušování soukromí. Vlastnická práva k nabízeným nemovitostem nejsou nikým a ničím omezena. Předání může proběhnout okamžitě, chata se prodává i s vybavením a zařízením – krom manželských postelí z menší ložnice.
Koupi chaty rozhodně velmi rád doporučuji.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Kontakt

Ivan Horňák

realitní specialista pro jižní Čechy

1. makléř s dronem

tel: 603 236 139

Kdo jsem: ZDE / Reference klientů: ZDE

e-mail: reality@realityhornak.cz

https://realityhornak.cz

Prodáváte svou nemovitost?

Rád Vám s prodejem pomůžu :-)

Prodává nemovitost někdo z Vašich přátel,

příbuzných, či známých?

Pošlete mu odkaz na mé webové stránky:

https://realityhornak.cz

Kontaktní formulář