Rekreační chata Týn nad Vltavou

- CELOZDĚNÁ REKREAČNÍ CHATA

- ELEKTŘINA, OBECNÍ VODOVOD

ZAHRADA

PRODÁNO

1.479.000,- Kč  

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout koupi velmi pěkné rekreační chaty v chatové oblasti Račina v Týně nad Vltavou,.
Půdorys s virtuální prohlídkou najdete na odkazu: www.nview.cz/vp/vp843/
Nabízená rekreační chata je vystavěna na vlastním stavebním pozemku o výměře 15 m2, obklopena je vlastní, zahradou o celkové výměře 449 m2. Chata byla vystavěna v sedmdesátých letech minulého století jako celozděný třípodlažní objekt. Do svažitého terénu je částečně zapuštěn suterén, který tvoří jedinou místnost (4,04 x 2,93 = 11,84 m2), užívanou jako sklad. V přízemí – na úrovni okolního terénu je umístěna místnost obývacího pokoje (4.02 x 2,91 = 11,73 m2) s kuchyňským koutem. Dispozici přízemí doplňuje samostatná místnost koupelny (3,21 x 1,02 = 3,29 m2) se záchodem (1,18 x 0,79 = 0,93 m2).
Po vnitřním, ale i venkovním schodišti je přístupná podkrovní místnost ložnice (4,02 x 3,02 = 12,15 m2) s předloženým balkonem, hledícím do zahrady.
Nabízená rekreační chata je situována ve svažitém terénu, sklánějícím se k jihu. Bezprostředně u chaty je vystavěna otevřená pergola (4,16 x 3,90 = 16,25 m2). Jako vedlejší stavby jsou na zahradě vystavěny dřevěné sklady nářadí a zahradního nábytku. Na zahradě najdeme místečka k relaxaci a odpočinku, ale i k zahradničení a pěstování ovoce a zeleniny. Najdeme zde místo ke grilování, udírnu, skleník, záhony, okrasné i ovocné dřeviny - 2x aronie, 2 x švestka, 2 x jabloň, hruškojabloň i ořech. Výpěstky jest možno zavlažovat z vlastní, kopané studny.
Chata je napojena na dodávku elektřiny, vodou je zásobována z obecního (!) vodovodu, odkanalizována je do vlastní, vybírací jímky (cca 4m3). Vytápění je zajištěno elektrickým lokálním spotřebičem – v chatě je funkční, nově opravený komín, lze sem tedy případně instalovat např. i krbová kamna. Současní majitelé chatu s láskou opečovávají – v loňském roce byla vyspravena a nově natřena fasáda, opraven komín, letos byly obnoveny nátěry dřevěných konstrukcí.
Nabízená rekreační chata je umístěna ve zcela oplocené chatové osadě, s pohodovými sousedy. Příjezd k chatě je možný po nezpevněné komunikaci ve vlastnictví města Týn nad Vltavou.
Vlastnická práva k nabízeným nemovitostem nejsou nikým a ničím omezena, předání může proběhnout okamžitě – součástí kupní ceny je i současné vybavení chaty. PENB není nutné zpracovávat.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Půdorys s virtuální prohlídkou

bre_pudorys

Kontakt

Ivan Horňák

realitní specialista pro jižní Čechy

1. makléř s dronem

tel: 603 236 139

Kdo jsem: ZDE / Reference klientů: ZDE

e-mail: reality@realityhornak.cz

https://realityhornak.cz

Prodáváte svou nemovitost?

Rád Vám s prodejem pomůžu :-)

Prodává nemovitost někdo z Vašich přátel,

příbuzných, či známých?

Pošlete mu odkaz na mé webové stránky:

https://realityhornak.cz

Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře REALITY HORŇÁK. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

Podnikám od roku 1996, svou vlastní realitní kancelář jsem založil v březnu roku 2003. Mojí profesí je stavařina - jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí. 

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejich prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. Jsem prvním realitním makléřem v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

Neváhejte a cinkněte mi. Pojďme si posedět u dobré kávy a pohovořit o prodeji Vaší nemovitosti. 

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák 

 


Ivan Horňák

Kontaktní formulář