Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


REKREAČNÍ CHATA V TÝNĚ NAD VLTAVOU

- CELOZDĚNÁ STAVBA

- ZAHRADA 

- KRYTÁ PERGOLA

- NADZEMNÍ KRUHOVÝ BAZÉN

1.850.000,- Kč

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám nabídnout velmi pěknou, celozděnou rekreační chatu v chatové osadě Semenec v Týně nad Vltavu.

Dispozice

Dispozice chaty 2+1 a nabízí:

Celková užitná plocha chaty je 58,1 m2.

Technická specifikace

Celozděná, dvoupodlažní, částečně podsklepená stavba. Chata je napojena na dodávku elektřiny a odkanalizována je do vlastní vybírací jímky. Vytápění je zajišťuno krbovými kamny. Chata není zásobována vodou. V chatové osadě není veřejný vodovod, u chaty není studna. Současní majitelé mají zpracovanou a schválenou projektovou dokumentaci na vrt. Vnitřní rozvody vody jsou v chatě připraveny.

Pozemky

Chata je vystavěna na vlastní stavební parcele 43 m2, na kterou navazuje zahrada o rozloze 389 m2. Na zahradě je vybudována krytá pergola s krbem, nadzemní kruhový bazén se solárním ohřevem, garážové stání, skleník, dřevník a jsou zde umístěny nadzemní nádrže na dešťovou vodu.

Vlastnická práva a předání

Vlastnická práva k chatě nejsou nikým a ničím omezena, k předání může dojít prakticky okamžitě.

PENB

PENB se pro sezónní rekreační objekty nezpracovává.

 

Videoprohlídka

3D scan

PŮDORYSY

141116253_chata_semenec_first_floor_co_first_design_20230514_06c33e 141116253_chata_semenec_first_floor_first_design_20230514_9f22f3 chata-semenec-tyn-nad-vltavou-05132023_173631 chata-semenec-tyn-nad-vltavou-05132023_173637

KONTAKT

web_ikonky-001

 

REALITY HORŇÁK s.r.o.

Ivan Horňák, M.R.E. 

certifikovaný realitní makléř

 

Poctivé realitní řemeslo, pro Vás...

 

tel: 603 236 139

e-mail: reality@realityhornak.cz

ID datové schránky: nh5wp4a

 

Sídlo: Senožaty 6, Bechyně 391 65

Provozovna: Náměstí Míru 38, Týn nad Vltavou

https://realityhornak.cz

 

Jste spokojeni s našimi službami?
Chcete nás doporučit svým kamarádům, přátelům a známým?
Podělte se o svou dobrou zkušenost formou recenze.

 

Na Seznamu:                    Na Googlu:

qr_recenze_firmy qr_recenze_google

 

 

 

 

 

 

Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře REALITY HORŇÁK. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

Podnikám od roku 1996, svou vlastní realitní kancelář jsem založil v březnu roku 2003. Mojí profesí je stavařina - jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí. 

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejich prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. Jsem prvním realitním makléřem v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

Neváhejte a cinkněte mi. Pojďme si posedět u dobré kávy a pohovořit o prodeji Vaší nemovitosti. 

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák 

 


Ivan Horňák

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF