RODINNÝ DOMEK S UZAVŘENÝM DVORKEM

 

BECHYNĚ - MICHALSKÁ č. p. 323

 

SOUČASNÁ DISPOZICE 2+1

 

MOŽNOST PŮDNÍ VESTAVBY

 

3.165.000,- Kč

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout malý rodinný domek s uzavřeným dvorkem (81 m2) v Michalské č. p. 323 ulici v Bechyni.

Stavebně se jedná o jednopodlažní, nepodsklepený dům k rodinnému bydlení, s dosud nevyužitým půdním prostorem. Dispozičně je domek koncipován jako 2+1 se sociálním zázemím.

Současní majitelé dům v posledních letech rekonstruovali. Byla vybudována koupelna se záchodem, v domě byl instalován nový topný systém – teplovodní etážové topení, napojené na poloautomatický, kombinovaný kotel VIADRUS na tuhá paliva, v kombinaci s novým elektrokotlem, dále kompletní rekonstrukce elektroinstalace, vodoinstalace a odpadů. Na domě jsou osazena nová okna a vstupní dveře. V srpnu 2016 byla zcela zrekonstruována střecha.

Dispozice obytné části je tvořena místnostmi vstupu, chodby (3,39 x 2,17 = 7,4 m2), kuchyně (2,97 x 5,06 = 15,06 m2) s jídelnou, obývacího pokoje (4,43 x 4,07 = 18,04 m2), ložnice (4,67 x 4,26 = 19,93 m2) a koupelny se záchodem.

V technické přístavbě je umístěna kotelna s dílnou (3,21 x 5,10 = 16,40 m2), na kterou navazuje potravinový sklípek.

Stropní konstrukce kuchyně s jídelnou a koupelny je tvořena klenbami do traverz, pobytové místnosti jsou zastropeny klasickým dřevěným stropem, v obývacím pokoji je podvěšen sádrokartonový podhled.

Podlahy místností jsou tvořeny keramickou dlažbou, linoleem a plovoucími podlahami. Koupelna je vybavena vanou, umyvadlem, klosetem, elektrický bojlerem a topným žebříkem.

Dispozici domku lze rozvíjet do nevyužitého půdního prostoru.

Rodinný domek je napojen na dodávku elektřiny, obecní vodovod a kanalizaci, v Michalské ulici je veden i plyn. PENB je v přípravě..

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Kontakt

Ivan Horňák

realitní specialista pro jižní Čechy

1. makléř s dronem

tel: 603 236 139

Kdo jsem: ZDE / Reference klientů: ZDE

e-mail: reality@realityhornak.cz

https://realityhornak.cz

Prodáváte svou nemovitost?

Rád Vám s prodejem pomůžu :-)

Prodává nemovitost někdo z Vašich přátel,

příbuzných, či známých?

Pošlete mu odkaz na mé webové stránky:

https://realityhornak.cz

Kontaktní formulář