Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RODINNÝ DŮM ČERNOVICE

- DŮM PO KOMPLETNÍ REKONSTRUKCI

- UZAVŘENÝ DVOREK

- MOŽNOST DISPOZICE AŽ 5+1

PRODÁNO

5.250.000,- Kč

 

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout koupi vesnického rodinného domu po zdařilé rekonstrukci v Černovicích - na pomezí jižních Čech a Vysočiny.

Rodinný dům s č. p. 109 byl vystavěn ve dvacátých letech minulého století jako součást menšího vesnického statku. Současnými majiteli byl od roku 2003 postupně rekonstruován do dnešní podoby - jednopodlažního, částečně podsklepeného rodinného domu s obytným podkrovím.

Rodinný dům je vystavěn na vlastní stavební parcele o výměře 505 m2. Zastavěná plocha rodinným domem, garáží a dílnou čítá cca 203 m2, zbytek výměry tvoří uzavřený dvůr s letním posezením, okrasnou zahradou a zahradou podél domu. Součástí prodeje je předzahrádka před domem o výměře 95 m2.

Rodinný dům nabízí současnou dispozici 3+1 se sociálním zázemím, a technickou místností. Nenáročnou stavební úpravou lze dispozici rozšířit až 5+1.

Dispozice přízemí nabízí místnosti vstupní haly (11,7 m2), kuchyně s jídelnou (22,5 m2), obývacího pokoje (15,3 m2), mezaninové haly (18,8 m2) se schodištěm do podkroví, a ložnice (17,0 m2). Přízemní dispozici doplňuje koupelna (7,3 m2) se záchodem.

Po pohodlném, dřevěném schodišti z mezaninové haly vystoupáme do obytného podkroví, které nabízí místnosti chodby (19,4 m2) s bohatými úložnými prostory, ložnice (13,6 m2) a technické místnosti s kotelnou (7,7 m2).

Ze vstupní haly do domu sestoupíme do kamenného - klenutého potravinového a vinného sklepa (11,9 m2).

Součástí nabízených nemovitostí je samostatně stojící zděná garáž s dílnou, na kterou navazuje sklad zahradního nábytku a nářadí.

Na pečlivě upravovaném uzavřeném dvorku (cca 210 m2) je situováno příjemné letní posezení. Plocha dvorku je vkusně upravena kombinací kamenných chodníčků a zatravněné plochy s okrasnými dřevinami. Pakliže bychom se chtěli zabývat vlastními zeleninovými výpěstky, je možné využít zaplocené předzahrádky (95 m2) před domem, případně i další zelené plochy (101 m2), lemující severovýchodní a jihovýchodní průčelí domu (za dvorkem).

Nabízené nemovitosti jsou pro chůzi a jízdu přístupné z obecní komunikace, napojeny jsou na dodávku elektřiny i plynu, vodou jsou zásobovány z obecního vodovodu, odkanalizovány do obecní kanalizace. Vytápění je zajištěno teplovodním ústředním topení napojeným na plynový kotel. V předsíni a koupelně je instalováno elektrické podlahové topení. Teplá voda je ohřívána v elektrickém bojleru.

Rodinný dům s uzavřeným dvorkem a garáží byl současnými majiteli po celá léta využíván jako rekreační zázemí rodiny (nikdy nebyl pronajímán). Rekonstrukce domu byla prováděna s pečlivostí a důsledností. Původní podlahy byly vybourány na úroveň základových pasů a nahrazeny novou, kvalitní skladbou rekonstruovaných podlah. Obvodové zdivo bylo proti zemní vlhkosti ošetřeno chemickou injektáží. Nad částí přízemí byly vyměněny stropní konstrukce - původní dřevěný trámový strop byl nahrazen keramickým, s betonovou mazaninou a dřevěnými plovoucími podlahami v podkroví. Na stávající, opravený a zesílený krov byla položena nová, betonová střešní krytina. Střešní plášť byl proveden s velkým důrazem na tepelně izolační vlastnosti s pečlivě dodrženou technologickou skladbou střechy. Kamenné obvodové zdi s částečnými vnitřními přizdívkami, jsou osazeny plastovými okny s elektricky ovládanými předokenními žaluziemi. Rodinný dům, garáž i dílna jsou nabízeny s prakticky kompletním zařízením a vybavením (krom osobních věcí a vybrané elektroniky). Nabízené nemovitosti jsou situovány nedaleko od centra města, avšak ulice Na Potoce je odkloněna od hlavního dopravního ruchu obce, tedy v klidné a pohodové lokalitě. I proto, že se jedná o jednu z nejhezčích a nejkvalitnějších nemovitostí v mé nabídce, koupi nabízených nemovitostí rozhodně velmi rád doporučuji.

PENB - F- 227 kWh/m2/rok.

Videoprohlídka

3D scan

PŮDORYSY

pdorys_2

pdorys_1

 

 

PRŮKAZ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI BUDOVY - PENB

grafika-penb-rd_cernovice_102 

KONTAKT

web_ikonky-001

 

REALITY HORŇÁK s.r.o.

Ivan Horňák, M.R.E. 

certifikovaný realitní makléř

 

Poctivé realitní řemeslo, pro Vás...

 

tel: 603 236 139

e-mail: reality@realityhornak.cz

ID datové schránky: nh5wp4a

 

Sídlo: Senožaty 6, Bechyně 391 65

Provozovna: Náměstí Míru 38, Týn nad Vltavou

https://realityhornak.cz

 

Jste spokojeni s našimi službami?
Chcete nás doporučit svým kamarádům, přátelům a známým?
Podělte se o svou dobrou zkušenost formou recenze.

 

Na Seznamu:                    Na Googlu:

qr_recenze_firmy qr_recenze_google

 

Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře REALITY HORŇÁK. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

Podnikám od roku 1996, svou vlastní realitní kancelář jsem založil v březnu roku 2003. Mojí profesí je stavařina - jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí. 

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejich prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. Jsem prvním realitním makléřem v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

Neváhejte a cinkněte mi. Pojďme si posedět u dobré kávy a pohovořit o prodeji Vaší nemovitosti. 

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák 

 


Ivan Horňák

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF