Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RODINNÝ DŮM JEMNICE

- RD, ZAHRADA, GARÁŽ, PŘÍSTŘEŠEK

- DISPOZICE 4+KK

- PRODEJ VČETNĚ VYBAVENÍ A ZAŘÍZENÍ

6.490.000,- Kč

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout koupi úsporného RD po téměř kompletní, nákladné a velmi zdařilé rekonstrukci, v Jemnici.

RD č. p. 262 byl vystavěn ve 30. letech min. století. Současnými majiteli byl v r. 2013 zrekonstruován do dnešní podoby jednopodlažního, částečně podsklepeného RD.

Dům je vystavěn na vlastní st. parcele o celkové výměře 540 m2, (zast. plocha RD a vedlejšími stavbami - 293 m2). Nezastavěná část st. parcely, společně se dvěma dalšími pozemky spolu tvoří uzavřenou, zcela oplocenou zahradu o celkové výměře cca 579 m2.

RD nabízí současnou dispozici 4+KK se dvěma sociálními zázemími. Dispozici je možné dále rozvíjet do místnosti dílny, anebo do dosud nevyužívaného půdního prostoru.

Přízemí domu nabízí místnosti: vstupu (1,54 x 1,52 = 2,3 m2), středové chodby (6,25 x 1,52 = 9,5 m2), obývacího pokoje (4 x 3,82 = 15,3 m2) s kuchyní a jídelnou (3,89 x 3,83 = 14,9 m2), dětského pokoje (4,59 x 4,51 = 20,7 m2), ložnice (5,66 x 2,9 = 16,4 m2) a druhého dětského pokoje (5,01 x 3,73 = 16,7 m2). Dispozici dále doplňují místnosti druhé chodby (4,3 x 1,1 = 4,7 m2) hlavní koupelny (2,64 x 1,71 = 4,5 m2), koupelny u ložnice (2,02 x 1,44 = 2,9 m2) a komory (1,71 x 1,42 = 2,4 m2). Na chodbu navazuje prosklená terasa, která nabízí vstup na zahradu a do dílny (5,29 x 5,05 = 26,7 m2). Z terasy sestupujeme do dvou sklepních místností (4,44 x 3,63 = 16,1 m2 a 3,74 x 3,66 = 13,7 m2). Z druhé chodby vystoupáme do rozlehlého půdního prostoru (18,6 x 8,23 = 153,1 m2).

Součástí nabízených nemovitostí je samostatně stojící zděná garáž a přístřešek pro karavan.

Na zahradě je umístěn nadzemní obdélníkový bazén s pískovou filtrací.

Nabízené nemovitosti jsou pro chůzi a jízdu přístupné z obecní komunikace, napojeny jsou na dodávku elektřiny, plynu, vodou jsou zásobovány z obecního vodovodu (možnost čerpání užitkové vody z vlastní studny), odkanalizovány do obecní kanalizace.

Při zásadních stavebních úpravách v roce 2013 byly kompletně zrekonstruovány rozvody vody, elektřiny a odpadů. Nově byl instalován topný systém - teplovodním ústřední topení, napojené na plynový kotel, v kombinaci s krbovými kamny s teplovodním výměníkem. K ohřevu vody byl instalován nový plynový kotel. Obvodový plášť domu (kompletně zděná stavba) byl opatřen novými, plastovými okny, všechny stropy byly opatřeny sádrokartonovým podhledem s vložením osmicentimetrové minerální vaty. Kompletně byly rekonstruovány podlahy místností. Kuchyně je vybavena rohovou kuchyňskou linkou se zabudovanými spotřebiči – horkovzdušnou elektrickou troubou, plynovou varnou deskou, myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou a digestoří. Dětské pokoje jsou vybaveny vestavěnými skříněmi.

DŮM SE PRODÁVÁ VČETNĚ VŠEHO ZAŘÍZENÍ A VYBAVENÍ, VČETNĚ PRAČKY A SUŠIČKY.

Nabízený rodinný dům nabízí komfort bohatě prosluněného úsporného rodinného bydlení. Celková náročnost provozu je zásadně snižována topením v krbových kamnech s výměníkem - celkové měsíční náklady na provoz domu činí pouhých 5.000,- Kč.

PENB – F- 214 kWh/m2/rok.

Videoprohlídka

3D scan

Půdorysy

 

1_rd-jemnice-hornak_01_rd-jemnice-hornak_1 1_rd-jemnice-hornak_2

Kontakt

web_ikonky-001

 

Reality Horňák s.r.o.

Ivan Horňák 

jihočeský realitní makléř

 

Poctivé realitní řemeslo

pro Vás

 

tel: 603 236 139

e-mail: reality@realityhornak.cz

ID datové schránky: nh5wp4a

 

Sídlo: Senožaty 6, Bechyně 391 65

Provozovna: Náměstí Míru 38, Týn nad Vltavou

https://realityhornak.cz

 

Jste spokojeni s našimi službami?
Chcete nás doporučit svým kamarádům, přátelům a známým?
Podělte se o svou dobrou zkušenost formou recenze.

 

Na Seznamu:                    Na Googlu:

qr_recenze_firmy qr_recenze_google

 

 

 

 

 

 

Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře REALITY HORŇÁK. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

Podnikám od roku 1996, svou vlastní realitní kancelář jsem založil v březnu roku 2003. Mojí profesí je stavařina - jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí. 

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejich prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. Jsem prvním realitním makléřem v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

Neváhejte a cinkněte mi. Pojďme si posedět u dobré kávy a pohovořit o prodeji Vaší nemovitosti. 

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák 

 


Ivan Horňák

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF