RODINNÝ DŮM V TÝNĚ NAD VLTAVOU

- DVOUGENERAČNÍ RD

- BYT 1+1

- BYT 3+KK

- STODOLA

- ZAHRADA 1.544 m2

 

4.998.000,- Kč

Popis nemovitosti

Dovoluji si vám exkluzivně nabídnout RD se stodolou a rozlehlou zahradou v Týně nad Vltavou – Legií č. p. 163.

Stavebně se jedná o dvoupodlažní, nepodsklepený dům k rodinnému bydlení, s dosud nevyužitým půdním prostorem. Dispozičně je dům připraven ke dvougeneračnímu bydlení – tedy se dvěma byty o dispozici 1+1 a 3+KK (každý byt má vlastní sociální zázemí).

Současní majitelé dům koupili v roce 1980 a tehdy dům poprvé rekonstruovali. V roce 2006 prošel dům zásadní rekonstrukcí a modernizací a byl přestavěn do současného dispozičního stavu. V souvislosti s rekonstrukcí koupelen byla nově rozvedena elektroinstalace, voidoinstalace a odpady. Byly položeny nové podlahy a vyměněna okna. Kompletně byl vyměněn topný systém a do domu byla přivedena městská teplofikace.

Rodinný dům je přístupný vchodem z ulice Legií (do úrovně přízemí domu) a bezbariérově z ulice Pivovarské (se vstupem do prvního patra domu). Dvougenerační dispozici lze dále rozvíjet do dosud nevyužitého půdního prostoru. Právě půdní prostor nabízí další potenciál domu - například zřízením nového bytu, či pokojů k pronajímání (s kouzelným výhledem do okolí a na řeku Vltavu).

Nabízený rodinný dům je vystavěn na vlastní stavební parcele o výměře 389 m2. Stavební parcela je zastavěna rodinným domem, stodolou, dřevníky a průjezdem do uzavřeného dvorku za domem. Vedle stodoly je položene zahrada o výměře 201 m2, která byla v minulosti využívána k chovu drobného domácího zvířectva. Nad rodinným domem –se rozkládá nádherná zahrada o celkové výměře 1.343 m2.

Nabízený rodinný dům je připojen k dodávce elektřiny, vodou je zásobován z obecního vodovodu (ve stodole je kopaná studna, používaní k zalévání zahrady), odkanalizován je do obecní kanalizace. Vytápění domu je zajištěno teplovodním ústředním vytápěním, napojeným na městskou teplofikaci (topení je možno kombinovat se stávajícím kotlem na TP, v domě je dále funkční otevřený krb a v menším bytě jsou osazena krbová kamna).

Vlastnická práva k domu jsou v současné době omezena zástavními právy, která budou vypořádána před prodejem nemovitostí. Předání nemovitostí může proběhnout prakticky okamžitě – předání bude řešeno ve smluvním vztahu. PENB G (uvádím v souladu se zněním § § 7a odst. 2 písm. e) zákona č. 406/2000 Sb.). PENB je v současné době zpracováván, jakmile bude vyhotoven uvedu přesné zatřídění. 

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Kontakt

 

Ivan Horňák

realitní specialista pro jižní Čechy

1. makléř s dronem

tel: 603 236 139

Kdo jsem: ZDE / Reference klientů: ZDE

e-mail: reality@realityhornak.cz

https://realityhornak.cz

Prodáváte svou nemovitost?

Rád Vám s prodejem pomůžu :-)

Prodává nemovitost někdo z Vašich přátel,

příbuzných, či známých?

Pošlete mu odkaz na mé webové stránky:

https://realityhornak.cz

Kontaktní formulář