RODINNÝ DŮM STRACHOVICE - DŘÍTEŇ

 

DISPOZICE 3+1 SE SOCIÁLNÍM ZÁZEMÍM

 

DVŮR S GARÁŽÍ, DÍLNOU A ALTÁNEM

 

VHODNÉ K TRVALÉMU BYDLENÍ I REKREACI

 

PRODÁNO

 

2.100.000,- Kč

Popis nemovitosti

 

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout rodinný domek č. p. 20 se zahradou v jihočeské vísce Strachovice u Dřítně.

Přízemní, nepodsklepený vesnický domek nabízí dispozici 3+1 se sociálním zázemím, s jednotlivými místnostmi verandy (4,15 x 2,14 = 8,91 m2), chodby (1,96 x 2,47 = 4,84 m2), koupelny (2,14 x 2,47 = 5,31 m2), obývacího pokoje (4,39 x 3,96 = 17,4 m2), kuchyně (3,0 x 3,9 = 11,73 m2), ložnice (3,73 x 3,91 = 14,63 m2) a pokoje (2,51 x 4,0 = 10,0 m2). Dispozici domu doplňují místnosti skladu, kotelny na tuhá paliva se skladem paliva a chovatelská přístavba k chovu drobného domácího zvířectva.

Nabízený rodinný dům je v dobrém, udržovaném stavu. Před čtrnácti lety byla vyměněna střešní krytina, v kotelně vystavěn nový komín. Ve vstupu do domu je položena keramická dlažba, v chodbě a koupelně je dlažba kryta linem, v obývacím pokoji je podlaha zčásti betonová a zčásti prkenná, krytá koberci, v kuchyni a ložnici je prkenná podlaha kryta linem a kobercem, v pokoji byla podlaha vybnetonována – tzv. hrubá betonová podlaha bez finální betonové mazaniny, kryta je kobercem. Všechny místnosti jsou zastropeny klenbami do traverz. V obývacím pokoji a ložnici jsou osazena dřevěná špaletová okna, v kuchyni dřevěné eurookno, v pokoji plastové okno, v předsíní a koupelně okna dřevěná zdvojená.

Rodinný domek je napojen na dodávku elektřiny, vodou je zásobován z obecního vodovodu, odkanalizován do vybírací jímky. Vytápění je zajištěno teplovodním ústředním topením, napojeným na kotel na tuhá paliva (instalovaný před osmi lety). Ohřev vody je zajištěn elektrickým bojlerem (umístěným v půdním prostoru) v kombinaci s lázeňským válcem na tuhá paliva.

Na dvorku u domu najdeme zděnou stavbu garáže s dílnou, zahradní altán a kopanou studnu (cca 3,5 m). V dílně je umístěna domácí vodárna, která čerpá vodu ze studny k zalévání zahrady.

Vlastnická práva k nabízeným nemovitostem nejsou nikým a ničím omezena, PENB připravuji.

Fotogalerie

Kontakt

Ivan Horňák

realitní specialista pro jižní Čechy

1. makléř s dronem

tel: 603 236 139

Kdo jsem: ZDE / Reference klientů: ZDE

e-mail: reality@realityhornak.cz

http://www.realityhornak.cz

Prodáváte svou nemovitost?

Rád Vám s prodejem pomůžu :-)

Prodává nemovitost někdo z Vašich přátel,

příbuzných, či známých?

Pošlete mu odkaz na mé webové stránky:

http://www.realityhornak.cz

Kontaktní formulář