Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RODINNÝ DŮM TEMELÍN

- DISPOZICE DOMU 3+1

- GARÁŽ - DÍLNA, SKLAD NÁŘADÍ

- NADZEMNÍ BAZÉN, SKLENÍK

PRODÁNO

6.319.000,- Kč

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout koupi velmi úsporného rodinného domu se zahradou, garáží a dílnou v obci Temelín u Týna nad Vltavou. Rodinný dům č. p. 116 byl vystavěn ve třicátých letech minulého století. V roce 2020 prošel dům celkovou, kompletní a velmi zdařilou rekonstrukcí, při níž byl upraven do současného stavu – dvoupodlažního (druhým podlažím je obytné podkroví) částečně podsklepeného rodinného domu o dispozici 3+1.

Rodinný dům je vystavěn na vlastní stavební parcele o výměře 187 m2, ze tří parcel je složena zahrada o celkové výměře 679 m2. Od obce je možno přikoupit již zaplocený pozemek před domem o výměře 66 m2 (33,- Kč/m2).

V přízemí dům nabízí místnosti vstupu (3,69 x 3,56 = 13,1 m2), obytné kuchyně (5,56 x 3,84 = 21,4 m2) a obývacího pokoje (4,41 x 3,69 = 16,3 m2). Dispozici přízemí doplňuje technická místnost a samostatné místnosti koupelny (3,96 x 1,75 = 7,0 m2) a záchodu.

Po pohodlném schodišti vystoupáme do obytného podkroví, kde najdeme místnosti chodby (2,52 x 3,99 = 10,1 m2), pokoje (6,5 x 3,64 = 23,7 m2) a ložnice (3,99 x 3,85 = 15,4 m2).

Stavební parcela je zastavěna samostatnou budovou garáže (5,78 x 5,7 = 33,0 m2) s dílnou a skladem zahradního nářadí.

Na pečlivě upravené, zcela oplocené zahradě se vzrostlými dřevinami, je umístěn nadzemní kruhový bazén, skleník, vyvýšené pěstitelské záhony a dřevník.

Nabízené nemovitosti jsou pro chůzi a jízdu přístupné z obecní komunikace, napojeny jsou na dodávku elektřiny i plynu, vodou jsou zásobovány z obecního vodovodu a odkanalizovány do obecní kanalizace. Vytápění je zajištěno teplovodním ústředním topením, napojeným na plynový kotel, v kombinaci s krbovými kamny s výměníkem (v obývacím pokoji). Plynem je ohřívána i teplá užitková voda – je však možné přejít na kombinovaný bojler, napojený na ohřev z krbových kamen v kombinaci s elektrickým ohřevem. K zalévání zahrady a napouštění bazénu poslouží 7,5 m hluboká kopaná studna. V rodinném domě byla při kompletní rekonstrukci vyměněna okna, obvodový plášť domu byl zateplen a opatřen novou, kvalitní fasádou Weber. Příjezdová část parcely byla zpevněna a upravena zámkovou dlažbou, vjezd byl opatřen novou vjezdovou branou s elektrickým otvíráním na dálkové ovládání

Nabízené nemovitosti jsou umístěny ve středu obce Temelín. Krom nabídky nadstandardní zaměstnanosti v regionu je poloha příjemná i umístěním v nádherné jihočeské přírodě s lesy, řekami, rybníky. Obyvatelé Temelína s trvalým pobytem v obci jsou osvobozeni od poplatků za svoz komunálního odpadu a neplatí daň z nemovitostí.

Majitelka připouští směnu rodinného domu (s doplatkem) za zcela zrekonstruovaný byt 2+KK nebo 2+1 s výtahem v Českých Budějovicích. 

Koupi nabízených nemovitostí rozhodně velmi rád doporučuji. 

PENB - G (přesnou hodnotu zjišťuji).

Videoprohlídka

3D scan

Půdorysy

124271307_rd_temeln_first_floor_first_design_20220625_043e5d 124271307_rd_temeln_first_floor_first_design_20220625_d7fa2e

Kontakt

web_ikonky-001

 

Reality Horňák s.r.o.

Ivan Horňák 

jihočeský realitní makléř

 

Poctivé realitní řemeslo

pro Vás

 

tel: 603 236 139

e-mail: reality@realityhornak.cz

ID datové schránky: nh5wp4a

 

Sídlo: Senožaty 6, Bechyně 391 65

Provozovna: Náměstí Míru 38, Týn nad Vltavou

https://realityhornak.cz

 

Jste spokojeni s našimi službami?
Chcete nás doporučit svým kamarádům, přátelům a známým?
Podělte se o svou dobrou zkušenost formou recenze.

 

Na Seznamu:                    Na Googlu:

qr_recenze_firmy qr_recenze_google

 

 

 

 

 

 

Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře REALITY HORŇÁK. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

Podnikám od roku 1996, svou vlastní realitní kancelář jsem založil v březnu roku 2003. Mojí profesí je stavařina - jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí. 

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejich prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. Jsem prvním realitním makléřem v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

Neváhejte a cinkněte mi. Pojďme si posedět u dobré kávy a pohovořit o prodeji Vaší nemovitosti. 

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák 

 


Ivan Horňák

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF