RODINNÝ DŮM V TÝNĚ NAD VLTAVOU

- DŮM, URČENÝ K CELKOVÉ REKONSTRUKCI

- MOŽNOST PROSTORNÉ PŮDNÍ VESTAVBY

- UZAVŘENÝ DVŮR SE STODOLOU

- ZAHRÁDKA S KOTCEM (PERGOLOU)

- STODOLA (GARÁŽOVÁNÍ NEBO DÍLNA?)

3.245.000,- Kč

 

Popis nemovitosti

Dovoluji si vám exkluzivně nabídnout soubor nemovitostí v Budějovické ulici v Týně nad Vltavou. Předmětem nabídky je stavební parcela o celkové výměře 489 m2, jejíž součástí je objekt k bydlení s č. p. 106. Parcela je v ploše cca 130 m2 zastavěna rodinným domem, a v ploše cca 67 m2 bývalou stodolou. Prostor před rodinným domem, stodolou a vjezdovými vraty tvoří uzavřeným dvůr o výměře cca 159 m2 a za stodolou je plocha cca 133 m2 vyčleněna jako zahrada s kotcem, případně pergolou.
Rodinný dům byl vystavěn pravděpodobně na přelomu minulého a předminulého století. Stavebně se jedná o jednopodlažní, částečně podsklepený objekt k bydlení s původní dispozicí 3+1 se sociálním zázemím.
Současní majitelé započali s rekonstrukcí domu, která je v současné době nedokončená. Současná dispozice přízemí nabízí místnosti obývacího pokoje s jídelnou (7,95 x 4,9 = 38,9 m2), kuchyně (4,95 x 3,47 = 17,2 m2), pokoje – pracovny (5,44 x 4,9 = 26,7 m2), prostoru pro sociální zázemí – (5,46 x 2,97 = 16,2 m2) kryté terasy (8,5 m2), chodby (5,2 m2) a komory (8,4 m2). Dispozici lze dále rozvíjet formou střešní vestavby do dosud nevyužitého půdního prostoru 21,21 x 6,2 = 131,5 m2).
Bývalá stodola (46,6 m2) nabízí využití jako garáž, případně dílna.
Na zahradě za stodolou je vystavěn dřevěný kotec pro psa, ale masivní konstrukce lze skvěle využít i jako pergolu.
Nabízený rodinný dům je ve stádiu započaté rekonstrukce. Částečně jsou otlučeny omítky, rozvedena kabeláž nové elektřiny, osazena nová okna, vybetonovány podlahy. Částečně jsou obnaženy původní typlové stropy. Pozednice střešní konstrukce jsou podezděny a vynášejí tak výšku hřebene pro vyšší světlost místností v podkroví. Na původní konstrukci krovu je položena paropropustná folie a na novém laťování byla před osmi lety položena nová betonová krytina.
Nabízené nemovitosti jsou napojeny na dodávku elektřiny, vodou jsou zásobovány z obecního vodovodu, odkanalizovány jsou do obecní kanalizace. Do rodinného domu je zavedena městská teplofikace, topný systém není instalován.
Vlastnická práva k nemovitostem nejsou nikým a ničím omezena, předány může být okamžitě. PENB není vypracován z důvodu nefunkčnosti topného systému, uvádím třídu G.
Nabízený dům je situován ve velmi klidném prostředí jednosměrné ulice, ve vzdálenosti cca 200 m od břehu řeky Vltavy, ale dostatečně vysoko nad záplavovým pásmem. Koupi nabízených nemovitostí rozhodně velmi rád doporučuji, předání může proběhnout okamžitě.

PENB - G

3D scan

Fotogalerie

Kontakt

Ivan Horňák

realitní specialista pro jižní Čechy

1. makléř s dronem

tel: 603 236 139

Kdo jsem: ZDE / Reference klientů: ZDE

e-mail: reality@realityhornak.cz

https://realityhornak.cz

Prodáváte svou nemovitost?

Rád Vám s prodejem pomůžu :-)

Prodává nemovitost někdo z Vašich přátel,

příbuzných, či známých?

Pošlete mu odkaz na mé webové stránky:

https://realityhornak.cz

Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře REALITY HORŇÁK. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

Podnikám od roku 1996, svou vlastní realitní kancelář jsem založil v březnu roku 2003. Mojí profesí je stavařina - jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí. 

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejich prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. Jsem prvním realitním makléřem v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

Neváhejte a cinkněte mi. Pojďme si posedět u dobré kávy a pohovořit o prodeji Vaší nemovitosti. 

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák 

 


Ivan Horňák

Kontaktní formulář