Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RODINNÝ DŮM VŠEMYSLICE U TÝNA NAD VLTAVOU

- DISPOZICE BYTU 5+1

- UZAVŘENÝ DVŮR

- ZAPUŠTĚNÝ BAZÉN

- NEDOKONČENÝ PODKROVNÍ PENZION

5.475.000,-

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout koupi vesnického rodinného domu s uzavřeným dvorem a bazénem ve Všemyslicích u Týna nad Vltavou
Dům s č. p. 12 byl vystavěn na počátku minulého století jako klasický vesnický statek - tedy soubor nemovitostí k bydlení a hospodaření.
Současný majitel nemovitosti zakoupil v roce 2018 a započal zde celkovou, velkorysou rekonstrukci, s myšlenkou využití objektu pro rodinné bydlení, v kombinaci s provozem rodinného penzionu.
V současné době se stavebně jedná o dvoupodlažní (druhým podlažím je půdní vestavba), částečně podsklepený rodinný dům se zcela dokončenou bytovou dispozicí 5+1, se sociálním a technickým zázemím a saunou.
Přízemí domu nabízí místnosti vstupní chodby (20,6 m2), obývacího pokoje s kuchyňským koutem (62,9 m2) a spíží (2,1 m2), ložnice (13,9 m2) se šatnou (4,7 m2), dvou dalších ložnic (15,6 a 17,2 m2), samostatné koupelny (7,1 m2), koupelny s WC a sprchou (12,1 m2), chodby (3,4 m2) a sauny (4,5 m2). Z obývacího pokoje vystoupáme po otevřeném schodišti do samostatného pokoje v podkroví (21,9 m2).
Dispozici přízemí za bytovou částí doplňují místnosti technického zázemí (10,1 m2), skladu (9,8 m2) a stodoly (70,2 m2). Průjezd do dvora (41,9 m2) odděluje další nedokončenou přízemní místnost (48,3 m2), ke které je přistavěna krytá venkovní terasa (41,2 m2). Před terasou je vybudován zapuštěný bazén 6 x 3 m.
Půdní prostor nabízí plochu 184,9 m2. Plocha 134,8 m2 je vyčleněna pro tříapartmánový penzion, a 49,1 m2 má sloužit jako půda pro obytnou část domu.
V půdním prostoru bylo započato s půdní vestavbou se třemi samostatnými apartmány – stavebně však nejsou dokončeny. Jednotlivé místnosti jsou částečně rozpříčkovány sádrokartonovými stěnami, podhledy jsou částečně zatepleny skelnou vatou a osazeny střešními okny. Nový majitel může uvažovat o dokončení projektu, anebo dům využít k vlastnímu, vícegeneračnímu bydlení
Nabízený rodinný dům je pro chůzi a jízdu přístupný z obecní komunikace. Napojen je na dodávku elektřiny, vodou je zásobován z obecního vodovodu a odkanalizován do v vlastní jímky. Vytápění je zajištěno teplovodním ústředním topením, napojeným na elektrokotel, v kombinaci s krbovými kamny v obývacím pokoji. Teplá voda je připravována v elektrickém bojleru.
Při rekonstrukci domu byla kompletně vyměněna elektroinstalace, vodoinstalace i odpady. Kompletně byl rekonstruován topný systém s elektrokotlem, nově byly osazeny radiátory s propojením v mědi.
Uliční průčelí domu bylo po obvodu obkopáno na úroveň základové spáry, k domu byly přiložena nopová fólie, položeny drenážní trubky a zasypány kamennou drtí.
Vlastnická práva k nabízeným nemovitostem nejsou nikým a ničím omezena, předání může proběhnout okamžitě.
Obytnou část lze užívat okamžitě, po osazení kuchyňské linky se spotřebiči.
Dokončení podkroví lze realizovat bez jakéhokoli omezení obytné části.
Koupi nabízených nemovitostí, pro jejich obrovský potenciál, velmi rád doporučuji.
PENB je ve zpracování, pro inzerci uvádím G, předpoklad D - E.

Videoprohlídka

3D scan

PŮDORYSY

rd_vsemyslice_12_2

136548993_sova_first_floor_hornak_1_rd_pud_20230225_403771

rd-1-dollhouse-view_2

 

 

KONTAKT

web_ikonky-001

 

REALITY HORŇÁK s.r.o.

Ivan Horňák, M.R.E. 

certifikovaný realitní makléř

 

Poctivé realitní řemeslo, pro Vás...

 

tel: 603 236 139

e-mail: reality@realityhornak.cz

ID datové schránky: nh5wp4a

 

Sídlo: Senožaty 6, Bechyně 391 65

Provozovna: Náměstí Míru 38, Týn nad Vltavou

https://realityhornak.cz

 

Jste spokojeni s našimi službami?
Chcete nás doporučit svým kamarádům, přátelům a známým?
Podělte se o svou dobrou zkušenost formou recenze.

 

Na Seznamu:                    Na Googlu:

qr_recenze_firmy qr_recenze_google

 

Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře REALITY HORŇÁK. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

Podnikám od roku 1996, svou vlastní realitní kancelář jsem založil v březnu roku 2003. Mojí profesí je stavařina - jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí. 

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejich prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. Jsem prvním realitním makléřem v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

Neváhejte a cinkněte mi. Pojďme si posedět u dobré kávy a pohovořit o prodeji Vaší nemovitosti. 

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák 

 


Ivan Horňák

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF