Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


ZVĚRKOVICE U TÝNA NAD VLTAVOU, PRODEJ RODINNÉHO DOMU

- SOUČASNÁ DISPOZICE 4+1

- VESTAVĚNÁ GARÁŽ

- LETNÍ KUCHYNĚ

- GARÁŽOVÉ DVOUSTÁNÍ

- PLOCHA POZEMKU 2.575 m2

6.975.000,- Kč

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout koupi rodinného domu s vestavěnou garáží a letní kuchyní - dílnou, garážovým dvoustáním se samostatnou garáží, a s rozložitou zahradou na okraji obce Zvěrkovice - Temelín.

Rodinný dům č. p. 27 byl vystavěn jako novostavba v devadesátých letech. Stavebně se jedná o dvoupodlažní (druhým podlažím je obytné podkroví) částečně podsklepený rodinný dům s dispozicí 4+1 s možností dalšího rozvoje.

Rodinný dům je vystavěn na vlastní stavební parcele o výměře 906 m2 (zastavěná plocha rodinným domem 269 m2), k níž přiléhá vlastní zahrada 1319 m2 (na které je vybudována zděná garáž s garážovým dvoustáním se zastavěnou plochou 120 m2). Ke dvěma uvedeným parcelám je připlocena zahrada ve vlastnictví jiného vlastníka o výměře 350 m2 (podmínky přikoupení zahrady zjišťuji).

Rodinný dům nabízí současnou dispozici 4+1 se sociálním zázemím a skladovacími půdními prostory.  Do přízemí domu vstupujeme krytou terasou – pergolou (16 m2). Následuje hala (10,1 m2), nabízející vstup do kuchyně (12,0 m2), přes kterou dále vstupujeme do obytné jídelny (22,9 m2), obývacího pokoje (27,1 m2) a ložnice (21,1 m2). Přízemní dispozici doplňují samostatné místnosti koupelny (10,5 m2), záchodu (6,5 m2) a technické místnosti pod schody (3,24 x 1,8 = 5,84 m2).

Po pohodlném schodišti vystoupáme do obytného podkroví, které nabízí dechberoucí společenskou místnost (71,8 m2), šatnu (44,8 m2) a nevyužitý půdní prostor (25,6 m2). Právě šatna a půda nabízejí možnosti dalšího rozvoje dispozice domu.

Součástí popisovaného rodinného domu je samostatně uzavíratelná místnost garáže (7,10 x 3,38 = 24,1 m2) a dílny – letní kuchyně (5,02 x 4,18 = 21 m2).

Na pečlivě upravované, zcela oplocené zahradě se vzrostlými dřevinami je umístěna samostatná, vraty uzavíratelná garáž (5,02 x 3,5 = 17,6 m2) s otevřeným garážovým dvoustáním a skladem palivového dřeva (8,77 x 8,41 = 73 m2).

Nabízené nemovitosti jsou pro chůzi a jízdu přístupné z obecní komunikace, napojeny jsou na dodávku elektřiny, vodou jsou zásobovány domácí vodárnou z vlastní – vydatné studny na pozemku jiného vlastníka (možnost zřízení věcného břemene se sousedem řeším). V vzdálenosti cca 180 m od rodinného domu je položen obecní vodovod s možností napojení. Nemovitosti jsou odkanalizovány do vlastního septiku. Vytápění je zajištěno teplovodním ústředním topením, napojeným na plynový kotel s nadzemní plynovou nádrží.

Nabízené nemovitosti jsou umístěné na samotném okraji obce Zvěrkovice v nádherné jihočeské přírodě s okolními poli, loukami, lesy a nedalekou řekou Vltavou

Obyvatelé Zvěrkovic - Temelína s trvalým pobytem v obci jsou osovobozeni od poplatků za svoz komunálního odpadu a neplatí daň z nemovitostí.

Koupi nabízených nemovitostí rozhodně velmi rád doporučuji. PENB - G (přesnou hodnotu zjišťuji).

Videoprohlídka

3D scan

PŮDORYSY

106721826_chalupa_zvrkovice_first_floor_first_design_20210815192028 106721826_chalupa_zvrkovice_floor_2_first_design_20210815192328

KONTAKT

web_ikonky-001

 

REALITY HORŇÁK s.r.o.

Ivan Horňák, M.R.E. 

certifikovaný realitní makléř

 

Poctivé realitní řemeslo, pro Vás...

 

tel: 603 236 139

e-mail: reality@realityhornak.cz

ID datové schránky: nh5wp4a

 

Sídlo: Senožaty 6, Bechyně 391 65

Provozovna: Náměstí Míru 38, Týn nad Vltavou

https://realityhornak.cz

 

Jste spokojeni s našimi službami?
Chcete nás doporučit svým kamarádům, přátelům a známým?
Podělte se o svou dobrou zkušenost formou recenze.

 

Na Seznamu:                    Na Googlu:

qr_recenze_firmy qr_recenze_google

 

Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře REALITY HORŇÁK. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

Podnikám od roku 1996, svou vlastní realitní kancelář jsem založil v březnu roku 2003. Mojí profesí je stavařina - jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí. 

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejich prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. Jsem prvním realitním makléřem v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

Neváhejte a cinkněte mi. Pojďme si posedět u dobré kávy a pohovořit o prodeji Vaší nemovitosti. 

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák 

 


Ivan Horňák

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF