Rodinný penzion na Českokrumlovsku

 

Zavedený, prosperující

rodinný penzion

v Kladenském Rovném

 

PRODÁNO

 

5.750.000,- Kč

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám nabídnout prosperující rodinný penzion v Kladenském Rovném u Českého Krumlova.

Nabízený penzion byl zcela nově vystavěn „na zeleném“, kolaudován byl v roce 1990, od roku 1991 je do současné doby provozován původní majitelkou.


Prakticky čtyřpodlažní celozděný objekt (zdící systém ytong) nabízí v přízemí jeden apartmán a dva pokoje se sociálním zázemím (v přízemí dále najdeme kotelnu, garáž s dílnou a prádelnu). V prvním patře je situován třípokojový byt majitelky, ve druhém patře – obytném podkroví je k dispozici třípokojový apartmán se samostatným sociálním zázemím a mezonetovou, dvoulůžkovou ložnicí. V současné době je penzion koncipován pro pohodlné ubytování 14 osob (čtyři samostatné „party“ hostů) se dvěma přistýlkami a samostatným bytem pro majitele. Pohodový, prosluněný penzion je vystavěn na vlastní stavební parcele se zastavěnou plochou 133 m2, obklopen je členitou okrasnou a ovocnou zahradou (5305 m2) s venkovním posezením s kuchyní, altánkem s ohništěm, grilem a udírnou, a nadzemním kruhovým bazénem.


Nabízený objekt je napojen na dodávku elektřiny, vodou je zásobován domácí vodárnou z vlastní vrtané studny (18 m) a odkanalizován je do dvoukomorového septiku. Vytápění je zajištěno teplovodním ústředním vytápěním, napojeným na zplynovací dřevokotel. Ohřev teplé užitkové vody je zajištěn soustavou kombinovatelných bojlerů – elektřina, dřevokotel, solární ohřev (450 l je ohříváno solárně). Nákladovost penzionu je díky výše popsanému minimální – měsíční zálohy na elektřinu pouze 2.080,- Kč.


V letní sezóně byl penzion dosud provozován v týdenních cyklech, mimo sezónu je využíván dle libosti zákazníků i mimo cykly. Ubytovací kapacita je dlouhodobě nabízena na ubytovacích portálech, letošní sezóna je prakticky zcela naplněna. Majitelka i nadále přijímá objednávky ubytování. Návštěvníci sem jezdí samozřejmě za jihočeskou přírodou – koupáním, houbařením, rybařením a cyklistice, ale i jako návštěvníci památek Českého Krumlova (12 km), kdy nákladovost ubytování právě s Krumlovem je nesrovnatelně nižší.


Penzion je připraven k okamžitému předání. Vybavení penzionu zůstává. O ponechání vybavení bytu lze jednat, stejně jako o vybavení technickém – traktůrek, sekačka, křovinořez, pila atd.


Provoz penzionu – jeho výtěžnost majitelka pečlivě zaznamenává do ubytovací knihy – může tak doložit jeho ekonomiku vzhledem k návratnosti investice. Navržená kupní cena koresponduje se znaleckým posudkem, vypracovaným soudním znalcem v březnu 2017.

PENB E- 713 kWh/m2/rok.


Koupi penzionu rozhodně velmi rád doporučuji :-)

Videoprohlídka

Fotogalerie

Virtuální prohlídka

snimek_obrazovky_2019-06-19_v_19.34.29

Kontakt

Ivan Horňák

realitní specialista pro jižní Čechy

1. makléř s dronem

tel: 603 236 139

Kdo jsem: ZDE / Reference klientů: ZDE

e-mail: reality@realityhornak.cz

http://www.realityhornak.cz

Prodáváte svou nemovitost?

Rád Vám s prodejem pomůžu :-)

Prodává nemovitost někdo z Vašich přátel,

příbuzných, či známých?

Pošlete mu odkaz na mé webové stránky:

http://www.realityhornak.cz

Kontaktní formulář