Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RODINNÝ PENZION NA LIPNĚ

- DŮM SE ZAHRADOU, STODOLOU A PERGOLOU S JEZÍRKEM

- DISPOZICE 3+1 a 4+KK

- MOŽNOST BYDLENÍ I PODNIKÁNÍ

15.795.000,- Kč

 

 

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout rodinný dům se zahradou, stodolou a pergolou na Lipně - v Bělé u Nové Pece. Nabízený dvoupodlažní objekt sestává z původní kamenné přízemní části, ke které byl před čtyřiadvaceti lety přistavěn zadní trakt a nastavěno obytné podkroví.  Stavba ve stylu klasické šumavské chalupy byla poté kolaudována jako rodinný penzion.

Přízemní dispozice 3+1 sestává z místností vstupu (3 m2), společenské místnosti (31 m2) s otevřeným krbem, dvou pokojů (20 a 13 m2), kuchyně (9 m2), technické místnosti (15 m2) a skladu (9 m2). Každý pokoj má samostatnou koupelnu s WC (6 m2, 6 m2 a 6,6 m2), u propojovací chodby (5 m2) je ještě jedna samostatná místnost WC (2 m2).

Ze společenské místnosti vystoupáme pohodlným schodištěm do obytného podkroví, kde najdeme dispozici 4+KK, sestávající z místností haly se schodištěm (6 m2), chodby (8 m2), obývacího pokoje s kuchyňským koutem (40 m2) a tří pokojů (27 m2, 20 m2 a 18 m2). U dvou pokojů najdeme samostatné koupelny s WC (9 m2 a 7 m2).

Nabízeného objektu je tedy možno využívat jako nadstandardního dvougeneračního domu se dvěma samostatnými byty 3+1 a 4+KK, anebo jako penzionu s bytem majitele 2+KK a čtyřmi samostatně pronajímatelnými místnostmi (čtrnáct lůžek a jedna přistýlka) a společnou společenskou místností.

RD (penzion) je vystavěn na vlastní stavební parcele o celkové výměře 413 m2 (165 m2 je zastavěno domem a 96 m2 stodolou), obklopen je zahradou o celkové výměře 1900 m2, která nabízí příjemné posezení v pergole s jezírkem. Objekt je napojen na dodávku elektřiny, vodou je zásobován z obecního vodovodu (voda je zde zdarma) a odkanalizován je do vlastní čističky. Vytápění je zajištěno teplovodním ústředním vytápěním, napojeným na tepelné čerpadlo. Tepelnou pohodu lze romanticky zpříjemňovat topením v otevřeném krbu ve společenské místnosti a dvěma kachlovými kamny v podkrovních pokojích. Ohřev teplé užitkové vody je zajištěn elektrickým bojlerem. Hospodyňky jistě ocení centrální vysavač.

Rodinný penzion je vystavěn na samém okraji malé lipenské vesničky Bělá – na začátku Lipenské přehrady, tedy v klidné a pohodovém prostředí mimo hlavní turistický „frmol“.

V letních měsících si zde užijete nádherné koupání v teplé a čisté vodě na pláži v Nové Peci, anebo na vyhlášené Andělské pláži. Milovníci cykloturistiky se mohou kochat kouzelnými výhledy z nedaleké cyklomagistrály, po které snadno dojedou do atraktivních turistických lokalit - Plešné jezero, Jelení Vrchy, Vítkův Hrádek, Schwarzenberský kanál, Stezka korunami stromů atd. Do vzdálenějších míst vás přepraví cyklobus, se zastávkou před domem. Rybáři ocení bohaté zarybnění lipenské nádrže, houbaři naplní košíky v hlubokých lesních hvozdech.

Zimní sezóna je zde rovněž kouzelná: cyklobus vystřídá skibus a vy se pohodlně svezete do Lipenského skiareálu, na blízký Hochficht, či Schöneben. Bruslaři si užijí dlouhé výjezdy na pečlivě udržované dráze zamrzlého Lipna.

V nabídkové ceně je zahrnuto veškeré zařízení a vybavení nemovitostí.

MAJITEL NEMOVITOSTI PŘIPOUŠTÍ MOŽNOST FINANCOVÁNÍ FORMOU SPLÁTEK.

Koupi nabízených nemovitostí velmi rád doporučuji.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Odkazy na možnosti sportovního vyžití

Lipno:

Lipno_1

 

Lyžažský areál Hochficht: 

Hochficht_1

 

 

 

Kontakt

 

Ivan Horňák

realitní specialista pro jižní Čechy

1. makléř s dronem

tel: 603 236 139

Kdo jsem: ZDE / Reference klientů: ZDE

e-mail: reality@realityhornak.cz

https://realityhornak.cz

plaketa_pro_maklere_5

V projektu Realiťák roku 2021 pro mě můžete hlasovat zde:
https://www.realitakroku.cz/makler/ivan-hornak-17224  

Mockrát děkuji za Váš hlas :-) 

 

Chcete prodat svojí nemovitost?

CHcete jí prodat rychle, dobře, bezpečně

A ZA NEJVYŠŠÍ MOŽNOU CENU?

 

Rád Vám s prodejem pomůžu :-)

 

Prodává nemovitost někdo z Vašich přátel,

příbuzných, či známých?

Pošlete mu odkaz na mé webové stránky:

https://realityhornak.cz

 

 

Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře REALITY HORŇÁK. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

Podnikám od roku 1996, svou vlastní realitní kancelář jsem založil v březnu roku 2003. Mojí profesí je stavařina - jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí. 

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejich prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. Jsem prvním realitním makléřem v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

Neváhejte a cinkněte mi. Pojďme si posedět u dobré kávy a pohovořit o prodeji Vaší nemovitosti. 

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák 

 


Ivan Horňák

Kontaktní formulář