Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


STÁDLEC - PRODEJ RD SE ZAHRADOU, BAZÉNEM A DÍLNOU

- DVOUGENERAČNÍ RODINNÝ DŮM

- DISPOZICE 2 x 3+1

- ROZLEHLÁ OKRASNÁ ZAHRADA

- ZAPUŠTĚNÝ KRUHOVÝ BAZÉN

- AUTODÍLNA S GARÁŽEMI

7.475.000,- Kč

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout koupi velmi pěkného, pečlivě udržovaného rodinného domu s rozlehlou zahradou (se zapuštěným kruhovým bazénem), autodílnou a garážemi ve Stádleci na Táborsku. Dvoupodlažní, částečně podsklepený, dvougenerační rodinný dům se dvěma devadesátimetrovými bytovými jednotkami 3+1, byl kolaudován v roce 1979.

Nabízený rodinný dům je vystavěn jako poctivá celozděná stavba. Obvodový plášť je vyzděn v kombinaci pálených tvárnic CD Týn a plné pálené cihly (v přízemí na 55 cm, v patře 45 cm). Stavební otvory jsou osazeny kvalitními plastovými okny s izolačními dvojskly. Suterén je zastropen monolitickým železobetonovým stropem, nad obytnými podlažími je položen keramický strop – Hurdis do traverz. Sedlovou střechu kryje kvalitní plechová střešní krytina (deklarovaná životnost 70 let). Pod střechou najdeme velmi prostorný, dosud nevyužitý půdní prostor. Do suterénu jsou situovány skladové a technické místnosti.

Nabízený rodinný dům je vystavěn na vlastní stavební parcele o výměře 106 m2, obklopené vlastní okrasnou zahradou 1813 m2 se skleníkem, pěstebními záhony a malým jezírkem. Do zpevněné, vydlážděné plochy za domem je zapuštěn kruhový bazén s pískovou filtrací. Při okraji zahrady je vyměřena další stavební parcela (111 m2), která je zastavěna celozděnou autodílnou (s velkými vjezdovými vraty, montážní jámou a půdou pro skladování sezónních věcí), navazujícími garážemi a garážovými stáními. Vlevo od nové vjezdové brány s brankou najdeme šikovný roubený sklad zahradního nářadí s přístřeškem na palivové dříví a káru za auto.

Nabízené nemovitosti jsou situovány ve velmi klidné lokalitě na okraji městyse Stádlec. Příjezdovou komunikací je ulice s minimálním dopravním zatížením – do této lokality přijíždějí prakticky pouze majitelé sousedních nemovitostí a jejich návštěvy.

Rodinný dům je pro chůzi a jízdu přístupný ze zpevněné obecní komunikace. Napojen je na dodávku elektřiny, vodou je zásobován z obecního vodovodu a vlastní studny (Studna 12 m, 7 m sloupec vody). Odkanalizování je (přes vlastní septik) svedeno do obecní kanalizace. Vytápění je zajištěno teplovodním ústředním topením (radiátory), napojeným na tepelné čerpadlo. Díky opraveným komínům se nabízí možnost instalace krbových kamen s výměníkem. Teplá užitková voda je připravována v elektrickém bojleru (260 l).

Koupi nabízených nemovitostí, rozhodně velmi rád doporučuji. PENB se zpracovává. Pro potřeby inzerce uvádím G, předpoklad je C-D.

Videoprohlídka

3D scan

PŮDORYSY

154125702_rodinn_dm_st_floor_2_first_design_20240308_b10122

154125702_rodinn_dm_st_floor_2_first_design_20240308_82bd4e 154125702_rodinn_dm_st_floor_2_first_design_c_20240308_5302ec

154125702_rodinn_dm_st_first_floor_first_design_20240308_7ed3fe 154125702_rodinn_dm_st_floor_1_first_design_20240308_daa2b7

154125702_rodinn_dm_st_floor_2_first_design_c_20240308_afe2e3

rodinny-dum-stadlec-dollhouse-view

PROJEKTOVÁ DOKUMENTACE

rd_zastreseni_-_pohledy

rd_zastreseni_krov

autodilna_pohledy

autodilna_pudorys

autodilna_rezy

Geometricky_plan

PENB - PRŮKAZ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI BUDOVY

PENB energetický specialista právě zpracovává .

Pro potřeby inzerce uvádím G,

předpoklad je C-D.

KONTAKT

web_ikonky-001

 

REALITY HORŇÁK s.r.o.

Ivan Horňák, M.R.E. 

certifikovaný realitní makléř

 

Poctivé realitní řemeslo, pro Vás...

 

tel: 603 236 139

e-mail: reality@realityhornak.cz

ID datové schránky: nh5wp4a

 

Sídlo: Senožaty 6, Bechyně 391 65

Provozovna: Náměstí Míru 38, Týn nad Vltavou

https://realityhornak.cz

 

Jste spokojeni s našimi službami?
Chcete nás doporučit svým kamarádům, přátelům a známým?
Podělte se o svou dobrou zkušenost formou recenze.

 

Na Seznamu:                    Na Googlu:

qr_recenze_firmy qr_recenze_google

  

Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře REALITY HORŇÁK. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

Podnikám od roku 1996, svou vlastní realitní kancelář jsem založil v březnu roku 2003. Mojí profesí je stavařina - jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí. 

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejich prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. Jsem prvním realitním makléřem v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

Neváhejte a cinkněte mi. Pojďme si posedět u dobré kávy a pohovořit o prodeji Vaší nemovitosti. 

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák 

 


Ivan Horňák

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF