Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


STAVEBNÍ PARCELA 48/44 TÝN NAD VLTAVOU

- ZÓNA PRO INDIVIDUÁLNÍ REKREACI RI-N

- DO BUDOUCNA MOŽNOST ZÓNY PRO BYDLENÍ

- INŽENÝRSKÉ SÍTĚ VE STÁDIU SCHVALOVÁNÍ

- VÝMĚRA 874 m2

 1.835.400,- Kč

(2.100,- Kč/m2)

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout koupi stavební parcely parc. č. 48/44 v Týně nad Vltavou, v lokalitě Račina - Na skalkách (dále jen: „parcela“). Na úvodní schématické fotografii je parcela označena číslem 3.
Pozemek o celkové výměře 874 m2 je v katastru nemovitostí veden jako orná půda. Územním plánem („ÚP“) je lokalita s nabízenou parcelou vedena v kategorii RI-N, tedy pro umístění staveb pro rodinnou rekreaci. Výška budoucí zástavby je stanovena na jedno podlaží, s možností obytného podkroví. ÚP dále připouští výstavbu doplňkových staveb, souvisejících se stavbou hlavní (např. pergola, altán, sklad na dřevo a nářadí). Zastavitelnost plochy pro rekreační oblast ÚP výslovně nestanovuje, lze předpokládat min 30% plochy. Závazná je vzdálenost objektů mezi sebou - minimálně 10 m, tedy 5m od hranice parcely.
V nabídkové ceně parcely je přivedení inženýrských sítí na hranici pozemku: elektřiny, obecního vodovodu a veřejné kanalizace.
Obecní vodovod, veřejná kanalizace: je zhotovena kompletní projektová dokumentace a společně se souhlasnými stanovisky dotčených orgánů je předána stavebnímu úřadu k vydání povolení k výstavbě. Realizace bude zahájena bezodkladně po vydání povolení, nejzazším termínem dokončení je měsíc září 2024.
Elektřina: majitel pozemků uzavřel s distributorem elektřiny smlouvu o připojení k distribuční soustavě. Termínem realizace je stanoven měsíc září 2024.
Příjezdová cesta: Příjezd k lokalitě s parcelou je veden po zpevněné obecní komunikaci – ulicí Skalky. Vjezd na samotnou parcelu je řešen po částečně zpevněné příjezdové cestě – pozemku s parcelním číslem 48/4 (dále jen: „příjezd“). V nabídkové ceně parcely je započítán i spoluvlastnický podíl ideální jedné devítiny k příjezdu. Příjezd bude upraven jako částečně zpevněná, šotolinová komunikace.
Závazným stanoviskem stavebního úřadu je stanoveno, že pokud budou do budoucna splněny podmínky dopravní a technické vybavenosti, lze území využít i jako plochu BI – bydlení. Ulice Skalky však v současné době tento požadavek nesplňuje, příjezd je omezen maximální tonáží 3,5 t.
Využitelnost plochy parcely: Nabízená stavební parcela nabízí celkovou výměru 874 m2. Celá parcela je svou plochou položena v části, kterou ÚP vymezuje jako zastavitelnou plochu RI-N. Může být tedy zastavěna stavebním objektem dle ÚP.
Nabídková cena: 2.100,- Kč/m2 - nabídková cena za stavební parcelu: 1.835.400,- Kč.
Územní plán, textová část: https://www.tnv.cz/assets/File.ashx?id_org=17212&id_dokumenty=18122
Územní plán, hlavní výkres:
https://www.tnv.cz/assets/File.ashx?id_org=17212&id_dokumenty=18118

Videoprohlídka

Fotogalerie

KONTAKT

web_ikonky-001

 

Reality Horňák s.r.o.

Ivan Horňák 

jihočeský realitní makléř

 

Poctivé realitní řemeslo

pro Vás

 

tel: 603 236 139

e-mail: reality@realityhornak.cz

ID datové schránky: nh5wp4a

 

Sídlo: Senožaty 6, Bechyně 391 65

Provozovna: Náměstí Míru 38, Týn nad Vltavou

https://realityhornak.cz

 

Jste spokojeni s našimi službami?
Chcete nás doporučit svým kamarádům, přátelům a známým?
Podělte se o svou dobrou zkušenost formou recenze.

 

Na Seznamu:                    Na Googlu:

qr_recenze_firmy qr_recenze_google

 

 

 

 

 

 

Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře REALITY HORŇÁK. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

Podnikám od roku 1996, svou vlastní realitní kancelář jsem založil v březnu roku 2003. Mojí profesí je stavařina - jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí. 

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejich prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. Jsem prvním realitním makléřem v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

Neváhejte a cinkněte mi. Pojďme si posedět u dobré kávy a pohovořit o prodeji Vaší nemovitosti. 

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák 

 


Ivan Horňák

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF