Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


STAVEBNÍ PARCELA_4_48/45 TÝN NAD VLTAVOU

- ZÓNA PRO INDIVIDUÁLNÍ REKREACI RI-N

- DO BUDOUCNA MOŽNOST ZÓNY PRO BYDLENÍ

- ELEKTŘINA, VODOVOD, KANALIZACE

- VÝMĚRA 1.791 m2 

1.956.300,- Kč

REZERVOVÁNO

 

 

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout koupi stavební parcely parc. č. 48/45 (v sousedství domu s č. p. 505 - viz přiložená mapa) v Týně nad Vltavou, v lokalitě Račina - Na skalkách („parcela“).

Na schématické fotografii je parcela označena číslem 4.

Pozemek o celkové výměře 1.791 m2 je v katastru nemovitostí veden jako orná půda. Územním plánem („ÚP“) je lokalita s nabízenou parcelou vedena v kategorii RI-N, tedy pro umístění staveb pro rodinnou rekreaci. Výška budoucí zástavby je stanovena na jedno podlaží, s možností obytného podkroví. ÚP dále připouští výstavbu doplňkových staveb, souvisejících se stavbou hlavní (např. pergola, altán, sklad na dřevo a nářadí). Zastavitelnost plochy pro rekreační oblast ÚP výslovně nestanovuje, lze předpokládat min 30% zastavěné plochy. Závazná je vzdálenost objektů mezi sebou - minimálně 10 m, tedy 5m od hranice parcely.

V nabídkové ceně parcely je přivedení inženýrských sítí na hranici pozemku: elektřiny, obecního vodovodu a veřejné kanalizace. Na akce je vydáno platné stavební povolení. Práce na vodovodu a kanalizaci budou zahájeny už v letošním roce, budou realizovány společně se statickým zajištěním ulice Skalky. Současný majitel pozemků uzavřel s distributorem elektřiny smlouvu o připojení k distribuční soustavě. Nejzazší termín realizace je smluvně stanoven měsíc září 2024.

Příjezd k lokalitě s parcelou je veden po zpevněné obecní komunikaci – ulicí Skalky. Vjezd na samotnou parcelu je řešen po částečně zpevněné příjezdové cestě – pozemku s parcelním číslem 48/4 (dále jen: „příjezd“). V nabídkové ceně parcely je započítán spoluvlastnický podíl ideální jedné devítiny k příjezdu. Příjezd bude upraven jako částečně zpevněná, šotolinová komunikace.

Závazným stanoviskem stavebního úřadu je stanoveno, že pokud budou do budoucna splněny podmínky dopravní a technické vybavenosti, lze území využít i jako plochu BI – bydlení. Ulice Skalky však v současné době tento požadavek nesplňuje, příjezd je omezen maximální tonáží 3,5 t.

Využitelnost plochy parcely: parcela nabízí celkovou výměru 1.791 m2. Sestává ze dvou částí. První část je svou plochou 633 m2 položena v části, kterou ÚP vymezuje jako RI-N a může být zastavěna. Nabídková cena je 2.100,- Kč/m2, cena za zastavitelnou plochu je tedy 1.392.300,- Kč. Druhá část o rozloze 1.128 m2 je zahrada, položená mimo RI-N. Nabídková cena je 500,- Kč/m2, cena za tuto plochu činí 564.000,- Kč.

Celková nabídková cena za obě části parcely je 1.956.300,- Kč.

Územní plán, textová část: https://www.tnv.cz/assets/File.ashx?id_org=17212&id_dokumenty=18122

Územní plán, hlavní výkres:

https://www.tnv.cz/assets/File.ashx?id_org=17212&id_dokumenty=18118

Videoprohlídka

KONTAKT

web_ikonky-001

 

REALITY HORŇÁK s.r.o.

Ivan Horňák, M.R.E. 

certifikovaný realitní makléř

 

Poctivé realitní řemeslo, pro Vás...

 

tel: 603 236 139

e-mail: reality@realityhornak.cz

ID datové schránky: nh5wp4a

 

Sídlo: Senožaty 6, Bechyně 391 65

Provozovna: Náměstí Míru 38, Týn nad Vltavou

https://realityhornak.cz

 

Jste spokojeni s našimi službami?
Chcete nás doporučit svým kamarádům, přátelům a známým?
Podělte se o svou dobrou zkušenost formou recenze.

 

Na Seznamu:                    Na Googlu:

qr_recenze_firmy qr_recenze_google

 

 

 

 

 

 

Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře REALITY HORŇÁK. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

Podnikám od roku 1996, svou vlastní realitní kancelář jsem založil v březnu roku 2003. Mojí profesí je stavařina - jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí. 

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejich prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. Jsem prvním realitním makléřem v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

Neváhejte a cinkněte mi. Pojďme si posedět u dobré kávy a pohovořit o prodeji Vaší nemovitosti. 

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák 

 


Ivan Horňák

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF