STŘÍŽOVICE U PLZNĚ - PRODEJ RODINNÉHO DOMU SE STODOLOU A ZAHRADOU

- RODINNÝ DŮM 2+1

- STODOLA 236 m2

- ZAHRADA 530 m2

- SAMOSTATNÁ STAVEBNÍ PARCELA 1.149 m2

4.995.000,- Kč

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout koupi vesnického souboru nemovitostí ve Střížovicích u Plzně. Nabízený soubor sestává z rodinného domku č. p. 67, stodoly a zahrady, využitelné jako samostatná stavební parcela.

Rodinný dům, vystavěný v roce 1921, je samostatně stojícím, jednopodlažním, částečně podsklepeným objektem k bydlení s nevyužitým půdním prostorem. Dispozice domku 2+1 sestává

z místností vstupní chodby (12,9 m2), obývacího pokoje (19 m2), ložnice (13,7 m2), kuchyně (8,6 m2), koupelny (17,4 m2) a komory (10,2 m2). Dispozici domku je možné rozšířit do dosud nevyužitého půdního prostoru. Plocha částečného podsklepení čítá 16 m2, k domku jsou přistavěny dílna a dřevníky. Vedlejší stavbou je stodola, vybudovaná při severní hraně stavební parcely.

Rodinný domek a stodola jsou vystavěny na vlastní stavební parcele o celkové výměře 914 m2 (zastavěná plocha rodinným domem čítá 148 m2, stodola 236 m2). Zbývající část stavební parcely je společně se další parcelou (zahrada 194 m2) využívána jako okrasná a pěstitelská zahrada. Za stodolou je položena další parcela – zahrada (1.149 m2), která má parametry samostatného stavebního pozemku.

Nabízený rodinný domek je v původním, průměrně udržovaném stavu, se známkami částečné zemní vlhkosti. Vybudován je ze smíšeného zdiva, stropy jsou provedeny jako dřevěné trámové, podlahy betonové a keramické. Zastřešen je sedlovou střechou s pálenou střešní krytinou. Objekt je napojen na dodávku elektřiny, vodou je zásobován z vlastní studny, odkanalizován do vyvážecí jímky. Vytápění je řešeno lokálními spotřebiči na tuhá paliva. Koupelna s vanou – ohřev teplé vody v lázeňském válci na tuhá paliva, WC suché – na dvorku.

Rodinný dům je vyklizen a připraven k předání. PENB G – aktuální stav se zpracovává.

3D scan

Fotogalerie

Kontakt

 

Ivan Horňák

realitní specialista pro jižní Čechy

1. makléř s dronem

tel: 603 236 139

Kdo jsem: ZDE / Reference klientů: ZDE

e-mail: reality@realityhornak.cz

https://realityhornak.cz

plaketa_pro_maklere_5

V projektu Realiťák roku 2021 pro mě můžete hlasovat zde:
https://www.realitakroku.cz/makler/ivan-hornak-17224  

Mockrát děkuji za Váš hlas :-) 

 

Chcete prodat svojí nemovitost?

CHcete jí prodat rychle, dobře, bezpečně

A ZA NEJVYŠŠÍ MOŽNOU CENU?

 

Rád Vám s prodejem pomůžu :-)

 

Prodává nemovitost někdo z Vašich přátel,

příbuzných, či známých?

Pošlete mu odkaz na mé webové stránky:

https://realityhornak.cz

 

 

Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře REALITY HORŇÁK. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

Podnikám od roku 1996, svou vlastní realitní kancelář jsem založil v březnu roku 2003. Mojí profesí je stavařina - jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí. 

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejich prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. Jsem prvním realitním makléřem v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

Neváhejte a cinkněte mi. Pojďme si posedět u dobré kávy a pohovořit o prodeji Vaší nemovitosti. 

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák 

 


Ivan Horňák

Kontaktní formulář