Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


TÁBOR - PRODEJ NADSTANDARDNÍHO RODINNÉHO DOMU

RADIMOVICE U ŽELČE

- DISPOZICE DOMU 6+1

- DVĚ SOCIÁLNÍ ZÁZEMÍ

- KRYTÁ TERASA PŘED DOMEM

- GARÁŽ, DÍLNA, GARÁŽOVÁ STÁNÍ

14.560.000,- Kč

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout koupi nadstandardního, opravdu vymazleného rodinného domu s velkoryse pojatými prostory, rozlehlou zahradou, krytou venkovní terasou, samostatnou zděnou garáží (s dílnou a úložným prostorem) a dvěma krytými parkovacími stáními v Táboře - Radimovicích u Želče. Dvoupodlažní (druhým podlažím je obytné podkroví), nepodsklepený rodinný dům o dispozici 6+1 se dvěma sociálními zázemími, byl vystavěn a kolaudován v roce 2007.

Do domu s č. p. 123 vstupujeme zádveřím (5,9 m2), které nabízí vstup do technické místnosti (11,5 m2) a dále do chodby (7,5 m2). Z chodby vejdeme vlevo do pokoje pro hosty (27,6 m2) nebo vpravo do koupelny (6,6 m2) se záchodem a nakonec i do komory pod schodištěm (3,4 m2). Z chodby je přístupný dechberoucí centrální obytný prostor přízemí – nádherný, rozlehlý obývací pokoj (46,8 m2) s jídelnou a kuchyní (13,2 m2).

Za kuchyní je šikovně ukrytá potravinová spíž (1,4 m2). V teplých letních dnech můžeme přímo z obývacího pokoje vystupit na prostornou, krytou venkovní terasu (27,3 m2) a odtud dále pokračovat na pečlivě upravenou, zcela oplocenou a vzrostlou zelení ohraničenou okrasnou zahradu.
Pohodlné a bohatě prosvětlené schodiště (7,4 m2) nás z přízemí přivede do středové chodby (9,35 m2) obytného podkroví.

Útulné podkroví nabízí klidovou zónu domu, s prostornými místnostmi: ložnice (19,7 m2) se samostatnou šatnou (6,6 m2), dvou samostatných pokojů (28,7 a 24,9 m2), nadčasové koupelny (15,6 m2), záchodu (2,7 m2) a další šatny (10,4 m2).

Nabízený rodinný dům je vystavěn jako poctivá celozděná stavba. Obvodový plášť je vyzděn z vápenopískových cihel tl. 240 mm, zateplen minerální vatou s kolmým vláknem tl. 180 mm. Stavební otvory jsou osazeny kvalitními plastovými okny s izolačními dvojskly. Přízemí je zastropeno keramickým stropem. Sedlová střecha s polovalbou a dvěma vikýři, je kryta betonovou střešní krytinou, střecha je provedena jako dvouplášťová, s minerální tepelnou izolací a sádrokartonovými podhledy. I půdní prostory jsou díky sklonu střechy velmi prostorné a disponují velkým úložným prostorem.

Nabízený rodinný dům je vystavěn na vlastní stavební parcele o výměře 143 m2, obklopené vlastní okrasnou zahradou (1.037 m2). Na zahradě je vyměřena ještě jedna stavební parcela (30 m2), na které je vystavěna celozděná garáž s dílnou. Sedlové zastřešení garáže je protaženo směrem k příjezdové ulici, čímž vzniklo kryté garážové stání pro dva automobily a před ním ještě další nekrytá parkovací plocha pro dva automobily. Za garáží je uzavřený prostor pro skladování zahradních potřeb, materiálu, atp. Půdní prostor zastřešení je využíván ke skladování sezónních věcí.

Nabízené nemovitosti jsou situovány ve velmi klidné části obce. Příjezdovou komunikací je vedlejší ulice, s minimálním dopravním zatížením – do této lokality přijíždějí prakticky pouze majitelé nemovitostí a jejich návštěvy

Rodinný dům je pro chůzi a jízdu přístupný z obecní komunikace. Napojen je na dodávku elektřiny, vodou je zásobován z obecního vodovodu, zahrada je zalévána vodou z vlastního vrtu (16 m). Odkanalizování je přes vlastní septik svedeno do obecní kanalizace .

Vytápění je zajištěno teplovodním ústředním topením (radiátory), napojeným na elektrokotel. Zpátečky z radiátorů jsou vedeny „topnými hady“ podlahami – tvoří tedy zároveň i podlahové topení.
V obývacím pokoji jsou instalována krbová kamna s teplovzdušným výdechem do sousedního pokoje. V technické místnosti je dostatek prostoru pro umístění technologie tepelného čerpadla nebo fotovoltaiky. Teplá užitková voda je připravována v elektrickém bojleru.

Radimovice u Želče jsou klidnou jihočeskou obcí, položenou nedaleko od Tábora. S Táborem jsou dopravně spojeny městskou hromadnou dopravou a bezpečnou cyklostezkou.

Koupi nabízených nemovitostí, vzhledem k nadstandardnímu provedení, rozhodně velmi rád doporučuji.

Videoprohlídka

3D scan

PŮDORYSY

153939501_hornak_radikovi_first_floor_first_design_20240304_1a72e9 153939501_hornak_radikovi_floor_1_first_design_20240304_2aee21

rodinny-dum-radimovice-u-zelce-dollhouse-view

rodinny-dum-radimovice-u-zelce-03042024_183837

PROJEKTOVÁ DOKUMENTACE

1_situace 2-_Pudorys_1NP 3-_pudorys_2np 4-_rez_a-a 5-_pohled_jizni_ 6-_pohled_severni 7-_pohled_vychodni 8-_pohled_zapadni 9-_Garaz_s_pristreskem_-_pudorys__ 

10-_garaz_pohled_severni_jizni

11-_garaz_pohled_vychodni_a_zapadni

 

PRŮKAZ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI BUDOVY - PENB

penb_radimovice_grafika  

KONTAKT

web_ikonky-001

 

REALITY HORŇÁK s.r.o.

Ivan Horňák, M.R.E. 

certifikovaný realitní makléř

 

Poctivé realitní řemeslo, pro Vás...

 

tel: 603 236 139

e-mail: reality@realityhornak.cz

ID datové schránky: nh5wp4a

 

Sídlo: Senožaty 6, Bechyně 391 65

Provozovna: Náměstí Míru 38, Týn nad Vltavou

https://realityhornak.cz

 

Jste spokojeni s našimi službami?
Chcete nás doporučit svým kamarádům, přátelům a známým?
Podělte se o svou dobrou zkušenost formou recenze.

 

Na Seznamu:                    Na Googlu:

qr_recenze_firmy qr_recenze_google

  

Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře REALITY HORŇÁK. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

Podnikám od roku 1996, svou vlastní realitní kancelář jsem založil v březnu roku 2003. Mojí profesí je stavařina - jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí. 

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejich prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. Jsem prvním realitním makléřem v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

Neváhejte a cinkněte mi. Pojďme si posedět u dobré kávy a pohovořit o prodeji Vaší nemovitosti. 

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák 

 


Ivan Horňák

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF