Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


TROJA - PRODEJ BYTU 1+1 V OSOBNÍM VLASTNICTVÍ

- VELMI DOBRÁ LOKALITA

- BYT PO CELKOVÉ REKONSTRUKCI

- ZDĚNÉ BYTOVÉ JÁDRO

- SPRCHOVÝ KOUT

PRODÁNO

3.990.000,- Kč

 

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout koupi nákladově velmi úsporného bytu 1+1 v osobním vlastnictví v Mazurské ulici 521/11 v Praze 8 – Troja. Nabízený byt bez balkonu, či lodžie je umístěn v 11. patře 12-ti patrového panelového domu s výtahem. V bytě byla právě dokončena kompletní, velmi zdařilá rekonstrukce. Bylo zde vyzděno nové bytové jádro, do kterého je situována koupelna se záchodem. V koupelně je vyzděn zapuštěný sprchový kout, závěsný kloset (Geberit), umyvadlo, a je zde pamatováno i na umístění automatické pračky. Při rekonstrukci byl byt opatřen novými rozvody elektřiny (měděné vodiče), rozvody vody a odpadů. V kuchyni je instalována nová kuchyňská linka do tvaru písmene „L“, s místem pro sporák i myčku. Stěny bytu byly opraveny (nejsou však nově vyštukovány), a vybíleny. Místnosti byly osazeny novými dveřmi s obložkami. Dispozice bytu sestává z místností předsíně (2,6 m2), obývacího pokoje (3,44 x 5,34 = 18,4 m2), kuchyně (2,22 x 2,22 = 4, 95 m2) a koupelny (2,22 x 1,18 = 2,63 m2) se sprchovým koutem (0,89 x 0,92 = 0,82 m2) a záchodem. Příslušenstvím bytu je skladová místnost (2,3 m2), umístěná v pátém patře domu. V předsíni, koupelně a kuchyni je položena keramická dlažba, v obývacím pokoji koberec. Jednotlivé místnosti jsou uzavírány novými dveřmi s obložkami. Okna obývacího pokoje i kuchyně jsou orientována k jihu.
Dům s nabízeným bytem prošel kompletní revitalizací – byla zde vyměněna okna, opravena střecha, zateplena fasáda, vyměněny stoupačky a instalován nový výtah. Podlahová plocha bytu (dle údajů z katastru nemovitostí) čítá 30,37 m2, celková užitná plocha se sklepem 32,17 m2. Skutečný náměr plochy bytu 29,4 m2. Měsíční předpis plateb a je stanoven na 1.691,- Kč, z toho fond oprav 424,- Kč. Energetický štítek domu (PENB) se pyšní kategorií B – a s hodnotami 67,2 kWh/m2/rok – jedná se tedy o velmi úspornou stavbu. Vlastnická práva k nabízenému bytu nejsou nikým a ničím omezena, předání může proběhnout prakticky okamžitě. Dům s nabízeným bytem se nachází v jedné z nejhezčích a nejžádanějších lokalit v Praze. Troja je vyhlášená bohatou, vzrostlou zelení. V blízkém okolí zde můžete navštívit zoologickou zahradu, botanickou zahradu, mnohá hřiště, sportoviště a parky. Občanská vybavenost je zde na velmi vysoké úrovni - v blízkosti bytu se nacházejí školy i školky, zdravotní středisko, lékárna, obchodní dům Krakov a další síť obchodů a služeb.
Prakticky přímo před domem je autobusová zastávka MHD. Ke stanici metra Kobylisy se dostanete za deset minut a po dalších dvaceti minutách v metru jste v centru Prahy.
Nabízený byt pro velmi dobré umístění v Praze a kvalitní provedení rekonstrukce velmi rád doporučuji.

Videoprohlídka

3D scan

PŮDORYSY

145162176_byt_4kk_u_kol_first_floor_first_design_c_20230819_6d24ff

6cf075860b71876aea7e23c4c35daf17f80226fa cfeffd9860ae97571f5665d5329fe017ba3a4426 mazurska-11-08192023_083441

PENB

img_6239

KONTAKT

web_ikonky-001

 

REALITY HORŇÁK s.r.o.

Ivan Horňák, M.R.E. 

certifikovaný realitní makléř

 

Poctivé realitní řemeslo, pro Vás...

 

tel: 603 236 139

e-mail: reality@realityhornak.cz

ID datové schránky: nh5wp4a

 

Sídlo: Senožaty 6, Bechyně 391 65

Provozovna: Náměstí Míru 38, Týn nad Vltavou

https://realityhornak.cz

 

Jste spokojeni s našimi službami?
Chcete nás doporučit svým kamarádům, přátelům a známým?
Podělte se o svou dobrou zkušenost formou recenze.

 

Na Seznamu:                    Na Googlu:

qr_recenze_firmy qr_recenze_google

  

Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře REALITY HORŇÁK. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

Podnikám od roku 1996, svou vlastní realitní kancelář jsem založil v březnu roku 2003. Mojí profesí je stavařina - jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí. 

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejich prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. Jsem prvním realitním makléřem v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

Neváhejte a cinkněte mi. Pojďme si posedět u dobré kávy a pohovořit o prodeji Vaší nemovitosti. 

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák 

 


Ivan Horňák

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF