Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


TÝN NAD VLTAVOU - PRODEJ BYTU 3+1

- DRUŽSTEVNÍ BYT

- CELKOVÁ, VELMI KVALITNÍ REKONSTRUKCE

- NEJVYŠŠÍ - 4. PATRO S VÝTAHEM

- ZASKLENÁ LODŽIE

2.495.000,- Kč

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout koupi družstevního bytu 3+1 v Hlinecké ulici č. p. 724 v Týně nad Vltavou. Nabízený byt s lodžií je umístěn ve čtvrtém patře čtyřpatrového panelového domu s výtahem. Původní dispozice bytu 3+1 s halou byla přebudována na současnou – rovněž třípokojovou dispozici, kdy byla vybourána příčka mezi původním dětským pokojem a nepraktickou, temnou halou. Pokoj tím byl zvětšen a nyní slouží jako pokoj obývací. Obývací pokoj je přímo propojen s kuchyní (nově vyříznutý a vyztužený rozměrný otvor v panelové příčce). Původní umakartové jádro bylo vybouráno, nahrazeno bylo jádrem zděným - na zvětšeném půdorysu (zvětšeno o plochu původní chodbičky do kuchyně). Dispozice bytu sestává z místností předsíně (1,63 x 3,44 = 5,6 m2), obývacího pokoje (5,93 x 3,46 = 20,5 m2), kuchyně (3,44 x 2,39 = 8,2 m2), ložnice (3,57 x 3,49 = 12,4 m2) a dětského pokoje (5,60 x 3,47 = 19,4 m2) s předloženou, zasklenou lodžií 3,9 m2. Dispozici bytu doplňuje samostatná místnost koupelny s vanou, sprchovým koutem dvěma umyvadly a klosetem. Součástí bytu je zvětšená sklepní místnost se zabezpečenými dveřmi. K dispozici je dále společná kočárkárna a sušárna ve společných částech domu. Nabízený byt prošel celkovou, velmi zdařilou rekonstrukcí. Bylo zde vyzděno nové bytové jádro, osazena nová kuchyňská linka (zhotovená na míru) s vestavěnými spotřebiči – horkovzdušnou pečící troubou, sklokeramickou varnou deskou, digestoří, mikrovlnnou troubou, myčkou nádobí a chladničkou s mrazákem. Celý byt byl nově vyštukován a vymalován, byly zde osazeny kvalitní dveře s obložkami, vstup do bytu dveřmi bezpečnostními. Kompletně byla rekonstruována elektroinstalace, rozvody vody a odpadů. Ve vstupu do bytu je položeno nové lino, v bytovém jádru keramická dlažba. Podlahy ostatních místností jsou mírně vyvýšeny, do vyvýšení bala vložena tepelná a hluková izolace. V obývacím pokoji a kuchyni je položena plovoucí podlaha, v ložnici a dětském pokoji koberec. Obývací pokoj je vybaven obývací stěnou a jídelním stolem, předsíň a ložnice vestavěnými šatními skříněmi na míru. Dům s nabízeným bytem prošel kompletní revitalizací – byla osazena nová okna, vyzděny meziokenní vložky, dům byl zateplen a opatřen novou fasádou. Opravena byla střecha, stoupačky a instalován nový výtah.
Okna kuchyně, obývacího a ložnice hledí k severovýchodu a nabízejí výhled do okolní přírody, lodžie dětského pokoje je orientována k jihozápadu, s výhledem na školní hřiště základní školy.
Celková plocha bytu čítá 74 m2. Členská práva k družstevnímu bytu nejsou nikým a ničím omezena, předání může proběhnout prakticky okamžitě. Nabízený byt – vzhledem k jeho bezvadnému stavu velmi rád doporučuji.

Videoprohlídka

3D scan

PŮDORYSY

145162176_byt_4kk_u_kol_first_floor_first_design_c_20230828_2765ff

145162176_byt_4kk_u_kol_first_floor_first_design_c_20230828_60c874

byt-31-hlinecka-tyn-nad-vltavou-08282023_080632

KONTAKT

web_ikonky-001

 

REALITY HORŇÁK s.r.o.

Ivan Horňák, M.R.E. 

certifikovaný realitní makléř

 

Poctivé realitní řemeslo, pro Vás...

 

tel: 603 236 139

e-mail: reality@realityhornak.cz

ID datové schránky: nh5wp4a

 

Sídlo: Senožaty 6, Bechyně 391 65

Provozovna: Náměstí Míru 38, Týn nad Vltavou

https://realityhornak.cz

 

Jste spokojeni s našimi službami?
Chcete nás doporučit svým kamarádům, přátelům a známým?
Podělte se o svou dobrou zkušenost formou recenze.

 

Na Seznamu:                    Na Googlu:

qr_recenze_firmy qr_recenze_google

  

Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře REALITY HORŇÁK. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

Podnikám od roku 1996, svou vlastní realitní kancelář jsem založil v březnu roku 2003. Mojí profesí je stavařina - jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí. 

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejich prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. Jsem prvním realitním makléřem v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

Neváhejte a cinkněte mi. Pojďme si posedět u dobré kávy a pohovořit o prodeji Vaší nemovitosti. 

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák 

 


Ivan Horňák

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF