Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


TÝN NAD VLTAVOU - PRODEJ DVOUGENERAČNÍHO BYTU 4+1

- DRUŽSTEVNÍ BYT

- DVĚ BYTOVÁ JÁDRA

- LODŽIE

- PŮVODNÍ, UDRŽOVANÝ STAV

2.650.000,- Kč

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout dvougenerační družstevní byt 4+1 s lodžií v Komenského ulici 728, tedy na Hlineckém sídlišti v Týně nad Vltavou. Tento byt svým uspořádáním nabízí komfortní a praktické bydlení až pro dvě generace. Ke čtyřem pobytovým místnostem a kuchyni byt nabízí dvě samostatná bytová jádra, vybavená vlastním sociálním zázemím, což zajišťuje dostatek soukromí pro obě rodiny. Nabízený byt s lodžií je umístěn v prvním patře šestipatrového panelového domu s výtahem. Byt je v původním, dobře udržovaném stavu. Pokud hledáte skvělou nemovitost pro svou rodinu a zároveň se chcete postarat o své rodiče, tento byt je tou správnou volbou. Jeho umístění na Hlineckém sídlišti v Týně nad Vltavou nabízí veškeré potřebné občanské vybavení, včetně obchodů, restaurací, kavárny, základní i mateřské školy. Zároveň se v okolí nachází mnoho krásných přírodních lokalit, jako je například řeka Vltava, její soutok s řekou Lužnicí, okolní lesy atp. Nabízený čtyřpokojový byt je také vhodný pro investory, kteří hledají dlouhodobou investici s přijatelnou výnosností. Díky své dispozici a umístění má potenciál být vysoce ceněným bytem i v budoucnu. Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a kontaktujte mě co nejdříve. Rád Vám poskytnu další informace a domluvíme si osobní prohlídku bytu.

Videoprohlídka

3D scan

PŮDORYSY

136487982_byt_41_komensk_first_floor_first_design_20230219_d9e547

0d6da6b80e14d89943782b96faffcbde3aa0f7a7 57993d001b75e0c71c2a5bcbaee8397776b6dddf b74e268f5aaf3e33bab059fa73822091b35cbe87 e793949d0318bd3e1a4e4a4fcba6fbf3238c22b6

KONTAKT

web_ikonky-001

 

REALITY HORŇÁK s.r.o.

Ivan Horňák, M.R.E. 

certifikovaný realitní makléř

 

Poctivé realitní řemeslo, pro Vás...

 

tel: 603 236 139

e-mail: reality@realityhornak.cz

ID datové schránky: nh5wp4a

 

Sídlo: Senožaty 6, Bechyně 391 65

Provozovna: Náměstí Míru 38, Týn nad Vltavou

https://realityhornak.cz

 

Jste spokojeni s našimi službami?
Chcete nás doporučit svým kamarádům, přátelům a známým?
Podělte se o svou dobrou zkušenost formou recenze.

 

Na Seznamu:                    Na Googlu:

qr_recenze_firmy qr_recenze_google

 

Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře REALITY HORŇÁK. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

Podnikám od roku 1996, svou vlastní realitní kancelář jsem založil v březnu roku 2003. Mojí profesí je stavařina - jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí. 

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejich prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. Jsem prvním realitním makléřem v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

Neváhejte a cinkněte mi. Pojďme si posedět u dobré kávy a pohovořit o prodeji Vaší nemovitosti. 

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák 

 


Ivan Horňák

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF