Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


TÝN NAD VLTAVOU - PRODEJ RODINNÉHO DOMU

- ÚSPORNÁ NOVOSTAVBA - PENB "C"

- DISPOZICE 5+KK

- ZAHRADA, GARÁŽ, DÍLNA

- VELMI KLIDNÁ LOKALITA

6.495.000,- Kč

 

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout koupi novostavby úsporného (PENB C) rodinného domu se zahradou, garáží a dílnou, v Sadové ulici č. p. 401 v Týně nad Vltavou.
Dvoupodlažní (druhým podlažím je obytné podkroví), částečně podsklepená novostavba nabízí dispozici 5+KK se dvěma koupelnami a dvěma záchody.
Přízemí domu nabízí místnosti: vstupu (7,9 m2), obývacího pokoje s kuchyňským koutem (46,6 m2), koupelny (7,7 m2), šatny (4,0 m2) a záchodu (1,6 m2). Po pohodlném schodišti vystoupáme do obytného podkroví se třemi samostatnými pokoji (18, 1 m2, 17,1 m2 a 15,1 m2), chodbou (6,2 m2), koupelnou (7,2 m2) a záchodem (2,7 m2).
Ze zahrady je přístupné částečné podsklepení se dvěma sklepními místnostmi (17,3 m2 a 11 m2).
Nabízená novostavba je pro chůzi a jízdu přístupná z obecní komunikace. Napojena je na dodávku elektřiny, vodou je zásobována z obecního vodovodu a odkanalizována do obecní kanalizace. Vytápění je zajištěno teplovodním podlahovým topením, napojeným na městskou teplofikaci. V obývacím pokoji je vystavěn krb s krbovou vložkou, s přívodem venkovního vzduchu. Ohřev teplé vody je zajištěn elektrickým bojlerem, umístěným v suterénu.
Rodinný dům je vystavěn jako energeticky úsporná stavba. Obvodová konstrukce je zhotovena ze zdícího systému HELUZ (tl. konstrukce 300 mm), zatepleného fasádním polystyrénem (tl. konstrukce 140 mm). Na stropní konstrukci MIAKO spočívá skladba kročejového polystyrénu s podlahovým vytápěním. Konstrukce krovu je zateplena minerální vatou 300 mm. Střešní krytinu tvoří BETONPRES v kombinaci s falcovanou plechovou střešní krytinou. Všechny místnosti jsou osazeny kvalitními okny s izolačními trojskly.
Novostavba rodinného domu je vystavěna z kvalitních stavebních materiálů – nášlapnou vrstvu podlah tvoří kvalitní keramická dlažba, v koupelnách a na záchodech jsou stěny opatřeny kvalitními keramickými obklady. Kuchyně je vybavena novou - značkovou kuchyňskou linkou ORESI se značkovými zabudovanými spotřebiči. Před linkou je provedena příprava na kuchyňský ostrůvek.
Rodinný dům je vystavěn na vlastní stavební parcele o výměře 255 m2 (zastavěná plocha rodinným domem 104 m2, zastavěná plocha garáží 24 m2), na stavební parcelu navazuje mírně svažitá zahrada – 194 m2. Celková využitelná plocha zahrady (bez zastavěných ploch) tedy čítá 321 m2.
Uvnitř je dům prakticky kompletně stavebně dokončen (zbývá úprava nášlapné vrstvy schodiště a konečná úprava povrchu krbového pláště). Obvodový plášť domu není dokončen finální vrstvou fasády směrem do ulice a u štítové stěny.
Nabízené nemovitosti jsou položeny na hezkém, klidném místě, se slepou příjezdovou ulicí – zajíždí sem tedy jenom místní obyvatelé. Koupi nabízené novostavby rozhodně velmi rád doporučuji.
PENB C – úsporná stavba.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

PŮDORYSY

135273162_hornak_sadova_floor_1_first_design_20230129_5fab0b 135273162_hornak_sadova_floor_2_first_design_20230129_35335d

135273162_hornak_sadova_first_floor_first_design_20230129_01a401

PRŮKAZ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI - PENB

Bartova_PENB

KONTAKT

web_ikonky-001

 

Reality Horňák s.r.o.

Ivan Horňák 

jihočeský realitní makléř

 

Poctivé realitní řemeslo

pro Vás

 

tel: 603 236 139

e-mail: reality@realityhornak.cz

ID datové schránky: nh5wp4a

 

Sídlo: Senožaty 6, Bechyně 391 65

Provozovna: Náměstí Míru 38, Týn nad Vltavou

https://realityhornak.cz

 

Jste spokojeni s našimi službami?
Chcete nás doporučit svým kamarádům, přátelům a známým?
Podělte se o svou dobrou zkušenost formou recenze.

 

Na Seznamu:                    Na Googlu:

qr_recenze_firmy qr_recenze_google

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře REALITY HORŇÁK. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

Podnikám od roku 1996, svou vlastní realitní kancelář jsem založil v březnu roku 2003. Mojí profesí je stavařina - jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí. 

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejich prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. Jsem prvním realitním makléřem v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

Neváhejte a cinkněte mi. Pojďme si posedět u dobré kávy a pohovořit o prodeji Vaší nemovitosti. 

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák 

 


Ivan Horňák

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF