TÝN NAD VLTAVOU - PŘÍPRAVA PRODEJE STAVEBNÍCH PARCEL

- LOKALITA RAČINA - NAD SKALKAMI

- PLOCHY PRO INDIVIDUÁLNÍ REKREACI

- V SOUČASNÉ DOBĚ ZAJIŠTUJEME INŽ. SÍTĚ

- MOŽNOST BUDOUCÍ VÝSTAVBY K BYDLENÍ

 

1.545,- Kč/m2

 

pro případ, kdy o parcelu projeví zájem více potencionálních kupujících, vyhrazuje si majitel právo výběru nejvýhodnější nabídky

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení majitele si vás dovoluji informovat o přípravě stavebních parcel v Týně nad Vltavou, v lokalitě Račina – nad ulicí Skalky.

Majitel pozemků geometrickým plánem vyčlenil celkem devět stavebních parcel a příjezdovou komunikaci. Parcely nabízejí výměru 936, 860, 901, 844, 760, 892, 874, 1.967 a 3.559 m2.

Majitel uplatnil a změnu územního plánu – plocha je vyčleněna pro výstavbu staveb pro rodinnou rekreaci s výškou zástavby max. jedno podlaží s možností obytného podkroví. Regulace územím plánem dále připouští výstavbu doplňkové stavby, související se stavbou hlavní (např. pergoly, altány, sklady na dřevo a nářadí) a dále vodní plochy, či retenční nádrže.

Závazným stanoviskem stavebního úřadu je dána podmínka, že pokud budou splněny podmínky dopravní a technické vybavenosti, lze území využít i jako plochu BI – bydlení.

V současné době připravujeme zasíťování pozemků a elektřinou a obecním vodovodem a poté úpravu příjezdové cesty jejím zpevněním – pro začátek šotolina, později asfalt. Budeme jednat o možnosti připojení na obecní kanalizaci.

Ulice Skalky v současné době nenabízí plnohodnotné parametry příjezdu k předmětným pozemkům těžší stavební a manipulační technikou - je omezena max. váhou 3,5 t.

Majitel pozemků je připraven vstoupit do jednání s Městem Týn nad Vltavou a projednat možnost zřízení příjezdové cesty z Předčické ulice s tím, že by akci zainvestoval.

V současné době jsme tedy vázáni závaznými stanovisky stavebního úřadu, prodej pozemků bude zahájen v okamžiku, kdy budou všechna výše uvedená (připravovaná) řešení dokončena a schválena závazným stanoviskem stavebního řadu a dotčených orgánů státní správy. V současné době si lze pozemky pronajmout, případně jejich koupi zarezervovat formou smlouvy o smlouvě budoucí kupní, kde bude majitel kupujícím garantovat parametry pozemků pro realizyci výstavby.

Fotogalerie

Kontakt

 

Ivan Horňák

realitní specialista pro jižní Čechy

1. makléř s dronem

tel: 603 236 139

Kdo jsem: ZDE / Reference klientů: ZDE

e-mail: reality@realityhornak.cz

https://realityhornak.cz

plaketa_pro_maklere_5

V projektu Realiťák roku 2021 pro mě můžete hlasovat zde:
 
https://www.realitakroku.cz/makler/ivan-hornak-17224  

Mockrát děkuji za Váš hlas :-) 

 

Chcete prodat svojí nemovitost?

CHcete jí prodat rychle, dobře, bezpečně

A ZA NEJVYŠŠÍ MOŽNOU CENU?

 

Rád Vám s prodejem pomůžu :-)

 

Prodává nemovitost někdo z Vašich přátel,

příbuzných, či známých?

Pošlete mu odkaz na mé webové stránky:

https://realityhornak.cz

 

 

Ivan Horňák

 

Přeji Vám hezký a dobrý den.

Jmenuji se Ivan Horňák, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře REALITY HORŇÁK. Specializuji na prodej objektů k bydlení a rekreaci na jihu Čech, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitosti i v Praze, ve středních Čechách, na Vysočině a na Plzeňsku.

Podnikám od roku 1996, svou vlastní realitní kancelář jsem založil v březnu roku 2003. Mojí profesí je stavařina - jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby a autorizovaným technikem pro požární bezpečnost staveb s platným osvědčením České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Jsem držitelem koncese pro tržní oceňování nemovitostí. 

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejich prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu. Jsem prvním realitním makléřem v regionu, který úspěšně složil zkoušky u Úřadu pro civilní letectví ČR - jsem řádně registrovaným pilotem kvadrokoptéry, s povolením k provádění leteckých prací.

Chcete rychle, dobře, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat svou nemovitost? Chcete, aby byla prezentována těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete, aby Vaše nemovitost měla vlastní stránku a byla na sociálních sítích šířena rychlostí blesku se zaměřením na tu správnou cílovou skupinu zájemců?

Neváhejte a cinkněte mi. Pojďme si posedět u dobré kávy a pohovořit o prodeji Vaší nemovitosti. 

Těším se na Vás :-)

Ivan Horňák 

 


Ivan Horňák

Kontaktní formulář